PO - PÁ v 17:50 na Primě

Radka Šounová

Prostřeno - 22.4. - Radka Šounová Foto: Prostřeno - 22.4. - Radka ŠounováFoto: All

Radka je svobodná učitelka se slušným pohybovým a výtvarným talentem. Žije s kocourem v 3 +1, na němž se projevuje její estetický cit a smysl pro styl.

Hodně cestovala, projela Indii a dodnes z toho čerpá. Soupeře překvapila upraveným bytem i promyšleným menu. Radka je originál a ne každému musí její upřímnost a živelnost sednout.

Charakter:

Radka je šikovná, upovídaná, extrovertní, inteligentní, osobitá a zajímavá. Nerada hodnotí sama sebe, k ostatním je kritická.

Zájmy:

K jejím největším koníčkům patří malování a kreslení, cestování, africký tanec a vaření.

Vztah k vaření:

Má k němu téměř vášnivý vztah, kuchařky zabírají velkou část její knihovny. Nevyhledává těžká jídla, u vaření přemýšlí. Má ráda spíše zahraniční kuchyni, i když na klasice si u babičky také ráda smlsne.

Nesnáší:

Zpackané jídlo, pokrmy ve stylu školní jídelny.

Očekávání:

Předvést se jako osobnost a kuchařka.

Vaše názory

jitkas
Radka 0 25.10.2010 16:44

Radko, jsi moc sympatická holka. Přeju Ti v životě vše dobré.

liborbie
Ahoj Radko.Prosím tě chtěl 1 10.05.2010 13:21

Ahoj Radko.Prosím tě chtěl jsem tě požádat jestli by si mi nepomohla sháním africkou muziku mám ukázku ale nevím název.poradila by si mě.Děkuji

medea11
Samozřejmě, udělám co budu 11.05.2010 13:56

Samozřejmě, udělám co budu moct..můj email je medea11@seznam.cz

anonym
Radka působí jako pohodová 0 03.05.2010 19:11

Radka působí jako pohodová holka.

Eliška Rahmani
milí a vážení fanoušci prostřeno 0 01.05.2010 21:15

ráda bych vám sdělila, že Radku znám již od základní školy. Mohu vás ujistit, že taková jako byla v pořadu, byla vždy a já doufám, že taková bude. Myslím, že jde o pořad, kde je nejdůležitější vaření. Jestli se chcete bavit o charakterech, dívejte se na reality show typu vyvolení nebo hledám tátu a mámu...tam si pošmáknete ;-) Každý jsem jiný a máme jiné vlastnosti, ale suďte prosím jen lidi, co doopravdy velmi dobře znáte. Nebo vám těch 40 prostříhaných minut stačí k posouzení člověka? Tak to blahopřeji - rovnou vám dám doktorát z psychologie...ale pouze na plzeňské univerzitě :-)

slecnaKejsy
Milá Radko, chtěla bych 0 29.04.2010 20:59

Milá Radko, chtěla bych napsat jen pár slov, pokud byste náhodou tuhle diskuzi pročítala.
Máte můj obdiv :o) Za pár let se vidím na podobném místě jako vy ... ulítlá učitelka s láskou k tanci, exotickým kulturám, barvám, dobrému jídlu, ... U vás doma bych se cítila báječně :)
Přeju krásný den a radost v srdíčku :o)

Argentina
Pro AndyS 1 27.04.2010 19:34

Smích byl na místě v kontextu situace? Vám přijde vhodné smát se někomu, kdo je nervózní a roztěkaný? To je spíš hodně nevhodné a rozhodně né příjemné...Kdyby k Vám přišla návštěva a televize a někdo by dostal záchvat smíchu z toho, jak jste nervózní, tak by Vám bylo příjemně???...to, že Vám nevadil jako divákovi je trochu o něčem jiném...

AndyS***
pro Argentina 28.04.2010 12:56

Nepsala jsem, že byl smích na místě v kontextu situace, ale že v diskusi se našla řada lidí, kterým smích nevadil a měli pro něj pochopení v kontextu situace. Vhodné to jistě není, ale stalo se. Kdyby ke mně přišla návštěva a televize, bylo by mi to nepříjemné a nemusel by se nikdo ani smát, a že by důvodu ke smíchu bylo určitě dost, ale asi bych smíška nepodezřívala ze špatného úmyslu, možná bych se taky nakazila. Když si zvu neznámé lidi a televizi musím počítat se vším.

Ell
... 0 27.04.2010 12:40

Já se jen dívám na to z obou stran. Každá mince má dvě strany.

yenyk
Stůl a židle 0 27.04.2010 10:42

Slečno Radko,
sledujete-li diskusi nemohla by jste mi dát tip na Váš kovaný stůl s dřevěnou deskou a židle?
Byl stůl u kterého jste jedli ten který byl předtím v kuchyni? A byl rozkládací?
Tento příspěvek byl zde již 23.4., ale zobrazuje se jen posl. 50 příspěvků, tak nevím zda-li jste na něj vy nebo někdo jiný reagoval.
Byla jste výborná.
Děkuji mockrát za info.
yenyk@seznam.cz
sturc.jan@seznam.cz

reklama