PO - PÁ v 17:50 na Primě

Radka Šounová (repríza)

Prostřeno - 22.4. - Radka Šounová Foto: Prostřeno - 22.4. - Radka ŠounováFoto: All

Radka je svobodná učitelka se slušným pohybovým a výtvarným talentem. Žije s kocourem v 3 +1, na němž se projevuje její estetický cit a smysl pro styl.

Hodně cestovala, projela Indii a dodnes z toho čerpá. Soupeře překvapila upraveným bytem i promyšleným menu. Radka je originál a ne každému musí její upřímnost a živelnost sednout.

Charakter:

Radka je šikovná, upovídaná, extrovertní, inteligentní, osobitá a zajímavá. Nerada hodnotí sama sebe, k ostatním je kritická.

Zájmy:

K jejím největším koníčkům patří malování a kreslení, cestování, africký tanec a vaření.

Vztah k vaření:

Má k němu téměř vášnivý vztah, kuchařky zabírají velkou část její knihovny. Nevyhledává těžká jídla, u vaření přemýšlí. Má ráda spíše zahraniční kuchyni, i když na klasice si u babičky také ráda smlsne.

Nesnáší:

Zpackané jídlo, pokrmy ve stylu školní jídelny.

Očekávání:

Předvést se jako osobnost a kuchařka.

Vaše názory

nikola 20 let
překvapení 0 14.09.2011 17:50

Hezký den, Radko. Chtěla bych poprosit o recept na to vaše překvapení ve formě čokolády, které od vás dostali vaši hosté. Moc mne to zaujalo a chtěla bych se pokusit si také vytvořit čokoládku.Díky moc.

Nejlepší
Je úžasná! Chtěla bych někdy 0 27.01.2011 17:28

Je úžasná! Chtěla bych někdy vyzkoušet její kuchyni :) joa má ráda Michaela Jacksona xD další plusy ode mě xD ♥

hanap
vvynikající večer 0 14.08.2010 15:29

Radko byla jste výborná, byl to jeden z nejlepších dílů prostřeno! Moc vám fandím,jste fajn člověk. Co se týká Andrejky.. škoda slov, blbka až to bolí. Nemůžu uvěřit že je někdo takhle hloupý. Ještě jednou pro vás velká pochvala!

katka K
radka x andrea 0 10.08.2010 20:42

Radunko byla jsi úžasná. Andrea je pouze zakomplexovaná husa. Ještě v životě nic nedokázala a s její povahou jistě nic nedokáže. Maso spálí a to si říká kuchařka. Zapomene dát základní surovinu do gulášové polévky a tvrdí, že tam majoránka nepatří. Nebo, že by neuměla číst? Každá žena, která pohlédne na jejího přítele je v tom okamžiku úhlavní nepřítel. Prostě, ať jde někam se zahrabat a ani nevylízá.

EliškaZ
recepty zajimave, slecna je 2 09.08.2010 20:08

recepty zajimave, slecna je mi dost nesympaticka. lidem, kteri si hraji na to ze jsou vecne usmevavy a vesely, to proste nedokazu verit.

anonym
eliška 10.08.2010 19:08

Nemůžete uvěřit, protože jste zapšklá.
Radka je takové sluníčko, na nic si nehráje a je moc dobře, že byla v tomto pořadu. Určitě má mnoho přátel a kolik jich máte vy?

Fry
Já jim to věřím, Eliško! A 13.08.2010 17:24

Já jim to věřím, Eliško! A taky docela závidím. Chtělo by to trochu optimističtější pohled na svět a na lidi kolem sebe, co vy na to? Je super, že nejsme všichni stejný, ne?

Lucinka T
Moje sestřička na tento pořad 0 06.08.2010 20:57

Moje sestřička na tento pořad kouká více než já.A řikala mi o tomto složení.Radku musím pochválit za skvělé menu a zábavu. Všechno krásně připravené a sladěné.Fakt super.Jinak musím souhlasit s ostatními co tu komentují. Andrea nemá vůbec páru o tom co je domácnost.Říká jak umí vařit a ráda ale co vlastně? Když toho moc nejí.To jí nechutná to nevypadá dobře.To si pak trochu protiřečí.A až si bude vydělávat tak ať potom prezentuje svůj byt jako za vlastní.Mít vše od rodičů se dnes málokomu poštěstí.A já mám z našeho bytu větší radost když vím že je náš. Radka to měla celé skvělé.Vše vypadalo dobře a u mě by vyhrála.

EvaP.
Cavko Radka, bola si super, 0 06.08.2010 19:52

Cavko Radka, bola si super, velmi sa mi pacilo co si navarila a aj atmosfera u teba doma. Parada.

Lenka S.
Velká pochvala 0 06.08.2010 19:19

Ráda se na tento pořad dívám,protože sama ráda vařím. Ten Váš večer byl pro mě nejlepší.Jste fajn,milá a hezká dívka. Vaše menu bych ráda ochutnala,sama mám ráda Africkou a Italskou kuchyň. Vaše recepty mám opsané a určitě vyzkouším.Všichni jste byli fajn až na tu rozmazlenou KUŇKU.

reklama