PO - PÁ v 17:50 na Primě

Radka Tomášková

Prostřeno - 11.10. Radka Tomášková Foto: Prostřeno - 11.10. Radka TomáškováFoto: Prima

Přirozeně působící Radka z Jenišovic je na mateřské dovolené. V malé obci najdeme dva kostely, park a nedaleko leží zřícenina hradu Frýdštejn. Radka má s manželem dvě holčičky ve věku rok a půl a šest let.

Radka původně vystudovala obchodní akademii a pracovala jako počítačový grafik a reprodukční fotografka v tiskárně. Nyní pomáhá manželovi v restauraci a hotelu, takže jí gastronomický provoz není cizí. Pondělní hostitelka má také ráda zvířata a práci na zahrádce. Vaří ve své kuchyni v přízemí domu a ještě raději chodí na návštěvy. Soupeře chce udolat a ohromit nevšední výřečností a svým kuchařským a hostitelským talentem.

Charakter:

Veselá, energická, rozhodná, řečná, kritická, zvědavá, dominantní.

Zájmy:

Kdysi lyžování, dnes jízda na kole, cestování, výlety do přírody, zahrada, dům. Dekorativní sbírka brouků.

Vztah k vaření:

Momentálně je Radka celkem sváteční kuchařka, protože v práci a okolí jí stále někdo vaří. S vařením ale začínala už ve čtrnácti,. Začínala „smažákem“ s hranolky a smaženým květákem. V Anglii pak hlídala děti a tam se trochu rozvařila, což se jí později hodilo. Vaří ráda, často pohostí návštěvu, jinak ale připravuje hlavně krupicovou kaši s kakaem svým dcerkám. Když si může vybrat, nejraději se pustí do přípravy těstovin a salátů, protože je to rychlé.

Chutě:

Maso ve všech možných podobách, nejraději kus hovězího, biftek, grilované maso. Je polévková, dobrou polévku nikdy neodmítne.

Nesnáší:

Není moc na sladké, nemusí paštiky.

Očekávání:

Seznámení s novými lidmi a výhra. Zvítězila zvědavost, protože Radka si myslí, že co tě nezabije, to tě posílí.

Vaše názory

Vici
Radka 1 18.10.2011 10:21

Radčino menu žádná velká bomba nebyla,ovšem Radčino sebevědomí ano.Nelíbí se mi její uštěpačné poznámky,chování u stolu a způsob konzumace otřesný,neumí sedět,neví,že se nemluví s plnou pusou,drobek tam,nudle sem,prostě katastrofa.Dům možná hezký,vybavení postarší,vhodný spíš na chalupu,no nevím.Mám s Radky pocit,jako kdyby právě ujela 50km na kole,pořád spocená,rozcuchaná(zevnějšek hodnotit mi asi nepřísluší),ale bylo by fajn nechat se učesat,trošku namalovat,obzvlášt,když jdu do televize.

hovnsa
no jo každým týden kritizuješ 08.01.2012 21:31

no jo každým týden kritizuješ a píšeš ty svoje urážky, že je to poprvé a nikoho horšího jsi ne´viděla, musí v tobě být spousty vzteku a zoufalství, když píšeš do více jak rok starých diskuzí .... :-(

kacenak
nesedla 0 18.10.2011 09:51

bych si s ni ke stolu je to pra..... a kun....

kukučka
To jo, tohle menu vypadá 0 13.11.2010 19:47

To jo, tohle menu vypadá zajímavě, alespoň něco nového, než ty kuřecí rolky se slaninou na 100 způsobů a 100 vývarů s kořenovou zeleninou

sasanka
dobrý 0 13.11.2010 19:28

Když to srovnám s jinými, tak tohle bylo inspirující menu. Dobrý.

anonym
Jo a nejvíc se mi líbila babi 0 08.11.2010 11:14

Jo a nejvíc se mi líbila babi Alenka z pátku.

anonym
inušško 0 08.11.2010 10:46

Inuško přihlaš se do AZ kvízu, dívala jsem se na tuto sérii najednou a co to tady meleš? Nejhorší byl vašek klasický podrazák (nebo herec) co ani neumí vařit, milada trochu mimo, ale přijde mi hodná a radka s honzou docela dobré nápady. Je to soutěž o vaření, nevím co řešíš kdo je jak chytrý.

vtip
keramický nůž 1 01.11.2010 13:00

Antireklama na keramický nůž, sami vidíte, je to nůž k ničemu, tak leda na krájení paprik a rajčat, taky jsem o zlomil o mrkev!!!!
Ten salát s rozpečenou bagetkou - SUPER

Inuška
keramický nůž 07.11.2010 16:47

určitě není k ničemu,ale má se používat na to k čemu je určený-tak jsem to myslele-když je Radka taková chytrá,měla by to vědět!

Inuška
oprava-myslelA. 07.11.2010 16:52

oprava-myslelA.

reklama