PO - PÁ v 17:35 na Primě

Regina Agia

Jako druhá soutěžní večeři připraví Regina Agia Holásková - návrhářka oděvů, topless tanečnice, aktivistka a malířka. Regina se ale proslavila už svou nezapomenutelnou účastí v první řadě reality show Vyvolení.

V posledních letech bojuje proti znečišťování planety a za práva zvířat. Regina je veganka, občas vegetariánka, výjimečně sní i maso, ovšem jen z bio chovů. Žije u Brněnské přehrady v chatce, kde není zavedená voda a musí si ji nosit v barelech. Tam také pozve své hosty. U stolu jí vadí srkání, a když někdo jí tlusté maso. Kdyby vyhrála, peníze by použila na úpravy bydlení, aby tam mohla být se svou malou dcerou, o kterou se stará hlavně babička (Reginina bývalá tchyně).

Charakter:
Optimistický extrovert.

Zájmy:
Malování, vesmír, příroda, umění, Země, tancování, focení, plavání.

Vztah k vaření:
Vaří jen výjimečně, když je u ní dcera. Sama si nejčastěji připravuje raw stravu nebo „tříminutové špagety“.

Chutě:
Nejčastěji a nejradši jí ovoce, čerstvé potraviny a zmrzlinu.

Nesnáší:
Nepozře prasečí ocásky, prasečí ouška nebo vajíčka.

Motto:
Žít tak, aby mohla zušlechťovat svou duši.

Očekávání:
Chce prezentovat své myšlenky a byla by ráda, kdyby lidé změnili názor na živočišnou stravu.

Vaše názory

Anonym
Tak tohle bylo hodne 0 04.12.2016 15:37

Tak tohle bylo hodne otravny.V takovem poradu musis predpokladat,ze ostatni budou jist maso.Pokud jsi vegetarianka [veganka nejsi ani nahodou] tak by jsi to maso nemela jist vubec!Pokud bojujes za prava zvirat, tak bys nemela ani kourit, protoze jsou tabakove vyrobky testovane na zviratech. Soudis lidi okolo, ale nejdrive zacni u sebe. Nedivim se,ze vetsinova spolecnost ma vegetariany za otravny exoty, kdyz v televizi vystupuje nekdo jako ty a navic si kompletne protireci.

Anonym
Lidi jsou sobecký až hrůza, 0 22.11.2016 01:55

Lidi jsou sobecký až hrůza, nedokážou se trochu omezit. Dřív se jedlo maso jednou za týden a ne 3x denně jako dneska. Zvířata jsou neskutečně vykořisťovaný, jíme nešťastný chudáky, plný stresových hormonů. A kožichy jsou z bláznivých zvířat, díky malé klícce v které jsou zavřeni.

AnonymkaPetule
V posledním díle mi opět z 0 21.11.2016 14:23

V posledním díle mi opět z této osoby tekly nervy. Co je to proboha za krávu a už je s tím svým chováním dóóóst trapná. Kazí každý večer!!!Jen že to vínečko jí stále chutná!!Jsi ubohá Regino bohužel!!

Anonym
Lituji zvířata, pokud se 0 20.11.2016 23:23

Lituji zvířata, pokud se nedokáže postarat o sebe a žije jako bezdomovec v harampádí, které by mohla alespoň uklidit, pokud by ovšem nebyla líná, nedokáže se podle mého názoru postarat ani o zvířata. Pejska má jen pro peníze. K pláči je také to, jak řekla, že poník je z Holandska a ona sama nemá ani na bydlení ..

5Sona5
Tak jste si to TADY už 3 14.11.2016 21:57

Tak jste si to TADY už všichni vyblili ? .... Je fakt, že paní Regina je ukázkový EXOT,kupodivu stále nádherná žena, ... a pokud je na tomto světě dost místa pro primitivy,matkovražedkyně,zloděje a další vrahy, i třeba mediální ...... nechte laskavě tuto ženu žít v pokoji.

anonym
21.57 Soudružko, ty jsi se 15.11.2016 06:16

21.57 Soudružko, ty jsi se taky vyblila. A nenařizuj.

Arthur III
I muj názor ! Sona je asi 15.11.2016 18:36

I muj názor ! Sona je asi stejná blbka

svandis
co je na ní nádherného?!!!ať 18.11.2016 01:51

co je na ní nádherného?!!!ať si žije v pokoji,ale vycházet by neměla

Anonym
Ta paní,která se stará o 0 14.11.2016 15:26

Ta paní,která se stará o Regininu dceru je chudák.Jestliže je Regině okolo 40 let,babička bude mít dost přes šedesát,v tomto věku se starat o tak malé dítě.I když má třeba dost sil,také by chtěla mít svůj pokoj,žít si svůj život po SVÉM.

jirin827
Regino, vy jste pěkný debil a 2 14.11.2016 09:48

Regino, vy jste pěkný *** a ***. Nic tupější snad ani nejde potkat, hnus jste

reklama