PO - PÁ v 17:50 na Primě

Renáta Altmanová (repríza)

Původně mechanička hudebních nástrojů se specializací na klávesové nástroje pracovala roky jako obchodní zástupce. Nyní se ale stará o dědu, který je po mrtvici. Vychovává dvě dcery – Karoline a Lucienne – a je rozvedená.

Charakter:

Je soutěživá, ale nerada prý kritizuje ostatní. Je veselá, optimistická, pozitivní, upovídaná i naslouchavá, tvůrčí a přizpůsobivá. Nesnáší nedochvilnost.

Zájmy:

Miluje „andělské čáry máry“, výklady z karet, z lógru, z run, věštění. Ráda čte a tvoří, píše pohádky, básničky, skládá písničky, miluje hudbu, zpívá a ráda vaří.

Vztah k vaření:

Vaří skoro pořád, odkoukala to od babičky. Velmi často hostí návštěvy, vaří ve velkém. Má ráda speciality, moc jich ale nezná. Inspiruje se tím, co dům dal. Velmi často improvizuje.

Chutě:

Kuřecí maso v jakékoli podobě, česká jídla, čína. Z ryb nemusí snad jen kapra.

Nesnáší:

Ovoce a zeleninu v syrovém stavu, protože má alergii. Vadí jí mlaskání a srkání u stolu.

Motto:

Nekňouráme nad tím, co si dneska dáme, děkujeme Bohu, že vůbec něco máme!

Profil soutěžící k premiéře 23.6.2010 najdetet zde.

 
Profil soutěžící k první repríze 13.7.2011 najdete zde.

 

Vaše názory

Pavlína Riedlová
Paní Renata je jednička není 0 13.01.2012 12:41

Paní Renata je jednička není falešná a nepovyšuje se nad ostatníma takových lidí kdyby bylo hodně.Renatko fandím vám....

sluníčko108
Více takových lidí a svět 1 13.01.2012 11:04

Více takových lidí a svět bude mnohem krásnější...

Karkulka2-pravá
Pohodová paní, vyzařuje z ní 13.01.2012 12:28

Pohodová paní, vyzařuje z ní jen pozitivní energie. Zdrobněliny mi moc nevadí, zato vulgarismy něžných stvoření na zastávkách MHD - to je děs běs.

Jááá
OMG 5 12.01.2012 21:09

OMG, zacit na me nekdo mluvit ve zdrobnelinach, jako ona, tak ho proplesknu

třeba kopr
tahle čarokráska a televizní hvězda 12.01.2012 22:24

předhodila topinku jako předkrm-hrůza a ten její čarodějný kotlík vypadal jako když ho někdo vyzvracel.4 body od Vlka byly tak akorát.

marygold
když dospělá ženská 12.01.2012 22:30

se takhle pitvoří a papá,hamá atd,tak je to fakt děsné.Ach jo, tyhle sluníčkové báby.

včelka
Nesnáším lidi vašeho typu, 13.01.2012 08:15

Nesnáším lidi vašeho typu, kteří si myslí, že existuje nějaký přepisový vzor člověka. Ať si každý mluví jak chce, pokud nikomu neubližuje a nikoho neomezuje, tak je to snad jedno, ne?

včelka
pokračování 13.01.2012 08:16

Paní Renata je skvělá ženská, která si užívá života a vy ostatní jste jen ovce, který jsou se stádem s hlavou skloněnou..všichni mají milion blbých keců a nikdo z nich určitě nikdy nic pořádnýho nedokázal. Život je krátký, tak ať si ho každý užije dle svého gusta. Když máte jen blbé kecy, tak se dívejte z okna a ne na Prostřeno. Urážet lidi umí každý. Že paní Renata mluví tak, jak mluví? A co je na tom špatného říct, že papám? Je snad lépe říct, dobrou chuť, dobře se nažerte? tupohlavci..

alicea
všeho moc škodí 13.01.2012 10:40

S takovou ženskou se nedá žít, je to extrém, který musí zákonitě jít po prvním týdnu dost na nervy.Sluníčková, to tedy je, ale všeho moc škodí.
Vařit neumí ani za mák. Patlaniny, ta polévka - nemám slov.

hotovak
BANDA IDIOTŮ 6 12.01.2012 12:37

Nemám slov k tomu co tu píšete. Ráda bych viděla v pořadu Vás? Dokážete jen urážet tak hodný lidi jako je ona? Pozitivní energii rozdává všude kolem sebe, vypadá jako hodná ženská, která by neublížila ani mouše a co tu děláte vy? Jen pomlouváte a komentujete její řeč. Tak si mluví po svým no a co? Každý člověk je originál, každý člověk si může dělat co chce. Zameťte si před svým vlastním prahem... Jste banda idiotů, kteří nic neumí a jen buzerují slušné lidi. NAZDAR !!!

reklama