PO - PÁ v 17:50 na Primě

Renáta Foltýnová

Trojnásobná rozvedená maminka se vyučila servírkou a také se této profesi věnovala. Nyní je na mateřské. Z předchozího vztahu má už šestnáctiletá dvojčata – kluky.

Z nynějšího osmnáctiměsíční dceru. Renata moc času nemá, ale když už si nějaký najde, ráda luští křížovky. Bydlí v Ostravě-Hrabůvce v bytě 2 + 1, který momentálně trochu „praská ve švech“. I proto by ráda vyhrála. Mohla by totiž „dozařídit“ chlapecký pokoj. Do soutěže ji přihlásil syn Ondřej.

Ve VIP Prostřenu uvidíte v úterý od 20.00 Terezu Kostkovou a Petra Kracika.
Profil tohoto VIP páru a jeho recepty najdete ZDE.

 

VIDEO VIP Prostřeno! s Terezou Kostkovou a Petrem Kracikem najdete ZDE

 

Charakter:

Je vstřícná, klidná, kamarádská, občas prý i urýpaná.

Zájmy:

Těší ji četba, luštění křížovek a procházky s rodinou.

Vztah k vaření:

Vaří ráda, nejraději pro rodinu.

Chutě:

Chutná jí téměř vše. Má ráda sýry a maso.

Nesnáší:

Žemlovku a rýžový nákyp.

Motto:

Co tě nezabije, to tě posílí.

Očekávání:

Uvítá poznání nových lidí, zábavu a dobré jídlo.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Hádka

 

VIDEO: Jarda musel všechno okomentovat

 

VIDEO: Čí polévka je nejlepší?

 

VIDEO: Špenát

 

VIDEO: Ženy mají poslouchat muže?

 

Vaše názory

libra
dostala co chtěla 4 23.12.2011 10:04

Ano je to tak, donesla si domů půl výhry, chuděrka!! Hlavně že se uměla domluvit s tím pravým člověkem!

Kažka
Vážení,protože Renátu znám 06.01.2012 03:44

Vážení,protože Renátu znám tak vím,že si žádné peníze neodnesla!Ale měla jsem možnost číst sms od paní co vařila v pátek a řeknu vám,že tahle paní je sprostá,zlá ženská!Tak sprosté sms od paní učitelky?Je mi ji moc líto,že neunesla prohru.Jimak velice dobrá herečka.Doufám,že ji jednou dojde,že když nejde o život tak jde o však ví o co doufám.

anonym
reakce 09.01.2012 11:56

Paní Renáto tohle jste si určitě psala sama,samozřejmě, že se znáte,já nedávám své SMS číst nikéomu,jsou to moje SMS, už z toho je vidět,že nejste taková super a proč byste nezískala peníze podvodem, když to u nás všichni dělají.

pro paní, co čte cizí SMS
Co tomělo 09.01.2012 13:48

Co tomělo znamenat,nevím:nejhorší prostřeno z Ostravy.Ta páteční soutěžící byla viditelně nejlepší i podle ohlasu v této diskuzi a podle všech, které potkávám a přátel mám hodně.Soutěž je minulostí a poučte se v Austrálii.

ostravačka
jsem patriotka 12.01.2012 10:15

Moc mne štve ohlas na ostravské Prostřeno,bylo nejhorší a to zrovna před svátky.Znovu jsem si prošla videa a jestli Vám, paní Renáto, ta zrádná Marie nedala peníze, nač pak byla ta nadhodnocená 10,to lesbické objímání, poškození páteční soutěžící,která byla z vás nejlepší a pošramocení vlastního já?Už věřím, že jste se před tím domlouvaly.

Kerim
Milá Renatka 0 22.12.2011 20:53

Renatka je velice příjemná,sympatická a krásná mladá paní se zlatým srdíčkem.Renatko,škoda,že jste nevyhrála - ale vyhrála jste svým slušným chováním. Hodně štěstí.

aznavúr
Ach jo, 1 22.12.2011 19:05

nic moc vaření, dezert by zvládla i náctiletá holčina a Vy asi bohužel, vyhrajete. Kdo už bude konec takovým m matlalům?!

Renča je hodná
co je komu do toho??? 01.02.2012 19:59

Dejte Renči pokoj,jestli se domluvila nebo né co je komu po tom???Ty sprosté sms kdyby jste věděli kterýma ji i Marušku bombardovala ta kráva Lubomíra falešná co si myslí že byla nejlepší chuděra jedna ubohá,co si vlastně o sobě myslíte,nesnesla prohru,Jindřiška taky nevyhrála a nebyla na ně sprostá a hnusná,otevřete konečně oči chudáci,píšou tu jen její debilní kamarádi že Lubko???

JanaP.
úžasná ženská 2 22.12.2011 18:49

Sympatická, milá ženská! Nejde jí o vítězství, chová se slušně. Jen škoda, že nevyhraje..ale aspoň, že má víc bodů jak Jiřina.;)

Vysloužilá učitelka pravopisu
ehm, 23.12.2011 08:19

dovolím si s Vámi souhlasit, paní JanoP. Každý máme nastavenou jinou laťku požadavků na finance. Paní Renáta z této skupiny by je, dle mého mínění, potřebovala nejvíc (maminka na MD, dvojčata kluci - náročné to seskupení). Přesto si zachovává důstojnost, pro mrzkých třicet stříbrných neprodává sebe samu. Paní Renáto, přeju Vám i Vaší rodině klidné a radostné Vánoce .. dnes nám pan Holan smaží rybí filé, bramborový salát a houbovou polévku .. to jen taková drobnůstka na závěr.

reklama