PO - PÁ v 17:50 na Primě

Renáta Marková

Poslední hostitelka vystudovala střední školu – obor poštovní manipulant. Pracovala jako telefonní konzultantka a nyní je na rodičovské dovolené s pětiměsíčním chlapečkem.

S přítelem jsou spolu již tři roky a mají moderní byt v Ústí na Severní terase. Trochu už ale „praská ve švech“, proto by v případě výhry ráda investovala do prostornějšího bydlení. Nebo aspoň do přestavby stávajícího. Do pořadu se přihlásila sama.

Na Ústecku se bude podávat káva - povinně! Jak bude probíhat celý týden se dozvíte už nyní zde!

 

Charakter:

Přátelská, veselá, klidná, kultivovaná, rodinný typ.

Zájmy:

Ráda jezdí na výlety s rodinou, chodí na procházky se psem, s kamarády na víno, s přítelem do kina. Baví ji řízení auta a vaření.

Vztah k vaření:

Je to jeden z koníčků.

Chutě:

Miluje buchtičky se šodó, ráda jí maso, zeleninu, těstoviny, omáčky a mořské plody.

Nesnáší:

Vepřový mozeček, vepřový jazyk a mlékovou polévku. U stolu srkání a mlaskání.

Motto:

Žij dnes, nevíš, co bude zítra.

Očekávání:

V pořadu chce poznat nové lidi, ochutnat nová jídla, také by ráda vyhrála 50 000 korun.

Vaše názory

Bnonymous
Zvítězilo 11 07.10.2013 09:58

listové těsto, eidam, kuřecí v taveňákách, vše důkladně prokládáno anglickou slaninou - prostě nyní už klasika v Prostřeno (vždyť nudle v polévce byly domácí !). Z celého týdne se mi nejvíc líbili dva krásní psi Renaty.

anonym
Bnonymous 07.10.2013 10:04

A uvařila bys je se zelím nebo se šípkovou omáčkou?
Copak by asi uvařila naše věčná nespokojená babka? Zcela určitě něco velmi sofistikovaného.

Bnonymous
anonym 10:04 07.10.2013 10:18

Dobrý, první věta vašeho komentáře vtipná, ale na to, co by uvařila věčně nespokojená babka se budete muset nějaké zeptat, já (naštěstí) žádnou takovou v okolí nemám, takže odpovědět nedokážu. Přeji hezký den a zase něco humorného napište.

Look
Ta druhá věta asi nepatřila 07.10.2013 12:07

Ta druhá věta asi nepatřila vám, proč se vždy ozýváte jako potrefená husa. Byla určena zřejmě té věčně nespokojené babce, možná že jste jí podobná. Hezký den.
Také by mne zajímalo, co jste dnes v kuchyni vytvořila, nebo se nudíte v zaměstnání a zneužíváte PC, který vám nepatří? Nebo, a to je ještě horší jste obtloustlá mladá maminka, která raději drží v ruce myš než svoje dítě?!!!

Bnonymous
Look 07.10.2013 12:49

Nepovažuji to za povinnost, přesto uspokojím vaši zvědavost. Reaguji (dle vás ozývám se) vždy, když jsem oslovena, což učinil anonym 10:04. Vařit budu až večer a přes den se nenudím v zaměstnání, jelikož se živím jako OSVČ. Z toho vyplývá, že PC nezneužívám, neboť je moje vlastní. A aby vás netrápilo, že snad pořízení PC nebo provoz si účtuji do nákladů, uklidním vás - výdaje uplatňuji paušálem. Sice vám do toho nic není, ale snažím se být vstřícná i k nerudným osobám.

smích
Osoba samostatně výdělečně 07.10.2013 13:16

Osoba samostatně výdělečně činná neobědvá, pouze vysedává celý den u PC, nikoliv pracovně, ale u jalových diskusí. Mnoholi vyděláváte? Malým živnostníkům bych napařila ještě vyšší daně. Když mají tolik volna na hlouposti.

anonym
smích 07.10.2013 14:19

Jaké hodnoty přinášíš společnosti ty?

anonimm
smích 07.10.2013 14:32

Milá paní, nevím podle čeho posuzujete "odpracovaný" a "volný" čas OSVČ. Zřejmě máte zažitou představu pracovní doby od-do (dle píchaček) a dobu od-do vymezenou na oběd. Časy se mění. A věřte, že malý živnostník se má co ohánět, aby se uživil, odvedl pojištění i daně, on si totiž musí všechno platit sám, nemá zaměstnavatele, který by mu ze své kapsy dotoval jeho důchodové a zdravotní pojištění.

smích
14.19 07.10.2013 15:01

Přispívám na charitu a to nemalou částkou, mohu si to dovolit. Vlastním penzion a dávám práci třiceti zaměstnancům, je to snad málo? Hezký den, už nemám čas, práce volá, hola hola.... Hlavně se tady nesežerte.

Živnost
smích 07.10.2013 15:24

příspěvky na charitu vám chválím. Ovšem vlastníte-li penzion (byť se 30 zaměstnanci), tak nejste taky zrovna žádný velkopodnikatel, tudíž se divím vašemu "přání" napařit malým živnostníkům ještě vyšší daně...

reklama