PO - PÁ v 17:50 na Primě

Repríza: Eva Pilarová

Eva Pilarová, rozená Bojanovská, pochází z Brna, otec byl krejčím a matka švadlenou. Eva se od dětství cílevědomě hudebně vzdělávala, hrála na klavír, věnovala se sborovému zpěvu, mimo jiné vystupovala v dětském sboru Československého rozhlasu v Brně.

Je to trojnásobná vítězka čtenářské ankety Zlatý slavík v kategorii zpěvaček. Obvjevila se ve snímku Kdyby tisíc klarinetů, kde zahrála roli (coby výrazná sboristka dívčí školy - spolu s Naďou Urbánkovou a dalšími) sice drobnou, ale s úžasným duetem s Karlem Gottem (píseň Je nebezpečné dotýkat se hvězd). Během své dlouhé pěvecké kariéry nazpívala velké množství hitů, velice populární byly její duety s Waldemarem Matuškou, zpívala ale i s Karlem Gottem a dalšími zpěváky.

Charakter:

„Narozena ve znamení Lva, proto panovačná, leč vlídná.“

Koníčky:

Fotografování (právě připravuje svoji 39. výstavu) Vztah k vaření: Veskrze kladný

Chutě:

Má ráda smažené řízky s bramborovým salátem, vepřo - knedlo - zelo, ale i kachničku a svíčkovou.

Nesnáší:

Koprovou omáčku a pajšl. U stolu kouř z cigaret.

Motto:

Všechno z lesa včetně zábavy.

Očekávání:

Že si ji budou odteď pořadatelé objednávat na vaření.

Historka z vaření:

„Postavila jsem na sporák vepřové koleno a připravovala se na natáčení televizního pořadu na lodi. Když na mě kolegové zazvonili, že už čekají, hbitě jsem k nim seběhla a na hrnec zapomněla. Při návratu jsem se podivovala, co ten shluk lidí před našim domem, a všimla jsem si, že z mého okna jde dým.  Sousedé se právě chystali volat hasiče. Vešla jsem do bytu, tam nebylo nic moc vidět, až na hrnec rozžhavený do zlato-běla. Na dně pak z vepřového kolena zbyl malinkatý škraloupek. Kdyby natáčení trvalo jen o trochu déle, škody by byly poměrně horší.“

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Bylo málo knedlíků

 

VIDEO: U Jany straší

 

VIDEO: Jak Eva vaří

Vaše názory

SlávkaJ
Pořad prostřeno 1 20.07.2013 10:37

Poklonu všem účinkujícím, paním Pilarové a Šulcové,pánům Stanovi a Vítkovi. Jejich pohodová setkání mě naplnila velikou radostí a pocitem - kéž by bylo víc takových lidí!
Samozřejmě, malinko jsou to, v dobrém slova smyslu, herci-komedianti,ale nic to neubralo na věrohodnosti, neuvěřitelně příjemné atmosféře. Návštěvy provázela dobrá vůle,úcta a porozumění, což není obvyklé vidět, jak v životě, tak tv.
Dík za to, že nás nechali nahlédnout nejen do svých domácností a i do svých duší. bj

anonym
Jaký Stano zase, ježkovy 20.07.2013 21:48

Jaký Stano zase, ježkovy oči...

Anonymous majka
paní Eva 0 17.07.2013 13:27

Paní Evo, vše jste měla upravené, čisté a určitě i dobré - jen ten tón na manžela je takový pořád - nebo jen na kameru?
Přeji Vám výhru (neviděla jsem původní vysílání), přeji Vám, ať se Vám daří fotky, jejich úpravy a ráda bych navštívila Vaši výstavu na Jižní Moravě. Hodně zdraví a sluníčka v duši!!! Majka

anonym
Skvělá hostitelka, výborné 1 17.07.2013 13:20

Skvělá hostitelka, výborné chutné menu, inteligentní dáma, úžasná zpěvačka, kterou primitivky samozřejmě nevydýchají.

Anonymo
13:20 17.07.2013 15:12

Výborné a chutné menu - s tím souhlasím. Jako zpěvačka také zřejmě výborná, i když její repertoár zrovna nevyhledávám, ovšem k té "inteligentní dámě" mám výhrady, neboť pamatuji doby, kdy se jako dáma rozhodně nechovala...mně osobně je paní Pilarová lhostejná, ale jestliže jí někdo "nevydýchá", tak v tom nevidím žádný privitismus, prostě má jenom jiný názor než vy, anonyme 13:20.

Anonymousák
brblavá botoxová babka 1 17.07.2013 08:18

Chytrá až na půdu mi tam moc neseděla....Kdyby nezapřáhla chotě,sotva by se k vaření postavila.Jistě odmýval i hromady použitého nádobí.

Ranní ptáče.
Souhlas. 17.07.2013 10:01

Taky si myslím, že bez manžela by to nezvládala, alespoň časově, víc kecá, než dělá. A když jsem viděla to "tempo", jakým krájela maso, hrůza. Vzhled nehodnotím, ale vypadat bych takto nechtěla. Menu mueselo být super, říká se o ní, že je výborná kuchařka, napsala i několik knih s recepty, ale je otázka, kdo je skutečným autorem ...

Evo
Nezájem 0 16.07.2013 15:53

Je tu mrtvo, je to bída. Kde jsou ti všichni, kdo tvrdili, jak je strááááášně zajímají reprízy?

ADA1
Super menu 0 16.07.2013 01:08

Eva nezklamala, při sledování pořadu jsem hostům záviděla. Zvěřinu miluji a recepty si opíšu. A pro některé "chytrolíny": toto je pořad o vaření, ne o výsledcích plastických operací. Uvařeno bylo excelentně, úplně jsem chápala pana Vítka, já bych si asi přidala taky.

ADA1
videa 0 16.07.2013 01:04

Speciální videa nad ránem ještě nebyla k dispozici pozdě večer už nebyůa k dispozici. Byla tu vůbec???

reklama