PO - PÁ v 17:50 na Primě

Repríza: Jana Pavlůsková

Prostřeno III - 10.2.2011 Jana Pavlušková Foto: Prostřeno III - 10.2.2011 Jana PavluškováFoto: Prima

Rozvedená manažerka personální agentury má dva syny. S mladším Tomášem žije v panelákovém bytě 3 + 1, který je před rekonstrukcí. Jana je velká sportovkyně a už se těší na novou kuchyni, na niž by padla případná výhra.

Charakter:

Je kultivovaná, soutěživá, společenská.

Zájmy:

Věnuje se zejména sportu a kultuře (kolo, lyže, badminton, squash, kolečkové brusle, tanec, posilovna, turistika, jóga, divadlo, kino, literatura, výstavy, historie; dobré jídlo a vaření).

Vztah k vaření:

Velmi pozitivní, vaří od puberty. Obden teplou rychlou kuchyni, o víkendech klasiku, pořádá i komornější oslavy. Má ráda italskou, francouzskou a českou kuchyni, nevyhledává fastfoody.

Chutě:

Oblíbila si rostbeef, ryby, drůbež, zeleninu, dezerty.

Nesnáší:

Vyhýbá se skopovému a tučnému masu, škeblím, aromatickým sýrům, špenátu a rýži nasladko.

Motto:

Co mi neprojde přes oči a nos, to mi neprojde ústy.

Očekávání:

Protože má ráda zábavu, těší se zejména na ni. A pochopitelně i na dobré jídlo, možná nové přátele a případnou výhru.

Vaše názory

zvídavý
to))) udivený 7 07.01.2013 16:55

Nějak nechápu smysl kopírování starších příspěvků. Zřejmě máte radost, že jste se naučil kopírovat, nebo tím chcete vyjádřit ještě něco jiného ?!?

udivený
Smyslem bylo ozřejmění 07.01.2013 22:08

Smyslem bylo ozřejmění poznatku pro nick "jeden známej", divícího se umístění nicku "pejsek" do Plzně. Kdybyste pozorně četl, tak byste zjistil, že "pejsek" to o sobě právě toho 8.11.2012 nickovi "DPD"-viz zkopírované příspěvky (dají se nalézt za 5 minut)-prozradil sám. Jenom jsem mu vysvětlil, jak se to s existencí pejska v Plzni má. Lidi čtou dost nepozorně.

Jinak kopírování a skenování vestoje nesnáším,za 4 hod./den bolí nohy; dat.schránky,el.podatelna, správní rozhodnutí o nic lepší.

janiusa
udivený 07.01.2013 23:25

pejsek rozdelil testo na dvanact kusu nebo udelal vice testa. To ze je pesek z Plzne uz psal mnohem, mnohem drive. Hlavne nevidim nic spatneho na konverzaci mezi pejskem a DPD.

janiusa
To udiveny 07.01.2013 23:46

pejsek:

Ten dřez přišel na řadu po 08.11.2012 10:03

Ten dřez přišel na řadu po příšerné ostudě. Udělala jsem jen dvanáct štol před těsně před Vánocema. Podotýkám, že každá byla víc jak kilová. Na Silvestra jsem se studem šla k našim "půjčit" si půlku jejich štoly abych měla co dát na stůl, protože můj manžel ty naše stihnul všechny sežrat. Od té doby jsem zaujala polohu plantážního otroka a vyplatilo se. Již nikdy jsem nemusela jít žebrat.

janiusa
udiveny ty desne obracis veci na ruby 07.01.2013 23:57

Ono je pravda ze lidi neumeji cist. I ja mam dobreho pamatovaka. Nedalo me to a vratila jsem se. Pejsek udava recept na jednu stolu. Ale taky udava duvod proc tolik toho mnozstvi tech stol delal.

stará drbna
teda velebnosti 08.01.2013 00:35

mě snáď šálí zrak! Sežrat tolik štol před Vánocema,tak to bych chtěla toho pejskovýho manžela živit! Ten je musí trávit chudák ještě dnes,to já,kdyby mně to ten můj udělal,tak ho umlátím čepicí ještě před Štědrým dnem,protože naši bydlí trochu z ruky a sousedi by mně nic nedali. Už zase běžím...tak se tu mějte!

janiusa
stará drbna 08.01.2013 01:35

Do meho manzela se toho vejde taky dost. Nekdy se divim kam to vsechno cpe protoze je porad krasne stihlej. Proto me ty stoly u pejska ani trochu neprekvapuji.

jeden známej
udivený 08.01.2013 09:08

Díky za vysvětlení . To víš, já se sem jen mrknu, když ty moje holky tu brouzdají, ale asi bych si nepamatoval, co kdo píše slovo od slova.Pravdou je, že jsem kdysi rád četl vysloužilou paní učitelku, bylo to i vtipné, nebo rady tety Silfky, nebo mahu.Ale to už je dávno, a jestli se převtělily do "těch" z autobusu, tak to už mají hotovo.

janiusa
udivený 3 07.01.2013 02:41

Ty asi ornitologem nebudes. Ani nejezdiz rad autobusem. Taky koukam ze nemas rad pejsky. To jsi opravdu nikdy nevidel film ,,Tam kde roste cervene kapradi''?
Co takhle hodit do diskuze nejaky tip na vareni, nebo rodinny recept.

blbá
Výborně, huso from usa, už 07.01.2013 11:54

Výborně, huso from usa, už máš i ypsilon s čárkou, to se to množí.

reklama