PO - PÁ v 17:50 na Primě

Repríza: Jana Šulcová

Jana Šulcová je českou herečkou. V osmdesátých letech byla filmovou hvězdou, nejvíce známou z filmu S tebou mě baví svět.

Jana Šulcová se narodila v Praze. Přestože nepocházela z herecké rodiny, herectví ji přitahovalo už od dětských let. Se svým bratrem hrávala loutkové divadlo, recitovala ve škole a organizovala kulturní vystoupení. DAMU ji pomohlo stát se během studia  v roce 1969 členkou Městských divadel pražských. Disponovala nejen talentem, ale i osobním šarmem a fyzickým půvabem. Jako studentka proto získala první filmové a televizní role, byť byly rozsahem nevelké.
Až do konce 80. let šla z role do role a v žebříčcích herecké popularity se pravidelně umisťovala do pátého místa. Až na výjimky nehrála obtížné dramatické role, ale platila za spolehlivou, výkonnou herečku.

Charakter:

„Spravedlivá, pravdomluvná, vzteklá.“

Koníčky:

Zvířata, zahrada

Vztah k vaření:

„Vařím ráda a užívám si to.“

Chutě:

Má ráda hovězí na zelenině, řízky, ovocné knedlíky

Nesnáší:

Žabí stehýnka, pajšl. U stolu mlaskání a olizování prstů

Motto:

Vyber si, co chceš, zaplatíš

Očekávání:

Nemyslí si, že vyhraje, ale očekává příjemnou nenucen ou zábavu ve společnosti báječných lidí

 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Jak vaří Jana Šulcová

 

VIDEO: Fondue

 

VIDEO: Jak já to dělám

Vaše názory

vinice
Pokud vím, jsme na webové 1 19.07.2013 15:02

Pokud vím, jsme na webové stránce o vaření. Pokud je zde něco k hodnocení, pak jsou to recepty ať obyčejných nebo VIP hostů pořadu Prostřeno. Tak si myslím,že by bylo vhodné vypustit hodnocení a pomluvy známých osobností.

anonym
A proč? 20.07.2013 21:49

A proč?

Anonymous mulinka
...nemá to jednoduché - 4 17.07.2013 13:19

...nemá to jednoduché - Džambulka ve starším vydání...

poznámka
ona má 18.07.2013 09:37

stejný problém jako Džambulka ??to jsem o ní nevěděla.mimochodem dnes jsem četla na int.že prý se Džambulka nechce léčit a říká že žádný problém s alkoholem nemá.tak se asi upije když s tím něco neudělá.ano vím že to sem nepatří.

Anonymouss
*** 18.07.2013 10:12

Nevím kdo je Džambulka ?!?

Ranní ptáče.
Anonymouss 18.07.2013 12:09

Tak říká pan R. Ivetě Bartošové - Džambulko.

Anonymouss
Ranní ptáče. 18.07.2013 12:51

Dík za info. Pro mě je bulvár oblast neprobádaná, takže "Džambulka" mi nic neříkalo...ovšem, že by byla paní Šulcová to samé ve starším vydání, to si dovolím s Anonymous mulinkou nesouhlasit. Paní Šulcová má za sebou kus pěkné herecké práce, ale osobně neznám ani jednu, takže to dál nebudu rozebírat. Je fakt, že se paní Šulcové večer v Prostřeno nepovedl.

neuvěřitelné
Paní neumí vařit, zdá se, že 1 17.07.2013 13:15

Paní neumí vařit, zdá se, že nikdy nevařila, neumí používat spotřebiče, neví ani zbla o stolování a servírování.... Žije zřejmě už jenom svojí minulou slávou. Jak se říká všechna sláva polní tráva. Bylo mi trapně za ni, proč se tak nepatřičně zviditelňuje? Pro Boha, když neumím vařit, nelezu do pořadu o vaření, když neumím zpívat, nehlásím se do Super star atd . atd!!! A měla by už přestat s plastikou, už nyní jsem ji nepoznala.

Eva Dobiáá
Nebylo mně trapně, bylo mně paní Šulcové líto, měla jsem pocit, 18.07.2013 22:55

že se neorientuje ani ve vlastní kuchyni ....chápu, že vařit v klidu pro rodinu a vařit pro cizí a ještě před kamerou je něco naprosto jiného, ale nikdo jí nenutil, aby do pořadu šla .... ostatní spolustolovníci byli velmi, velmi zdvořilí a nad věcí

terxxl
co napsat ? 2 17.07.2013 09:52

pro p.Šulcovou určitě den BL.bec, tak doufám, že ho nemá každý den.A o těch duchách-duších?, tak tomu věřím, mám podobnou zkušenost.

reklama