PO - PÁ v 17:50 na Primě

Repríza - Jste to co jíte - Pavla Truxová

Jste to co jíte profilovka  Foto: Jste to co jíte profilovka Foto: All

Repríza pořadu Jste to co jíte ze 31.3.2011.

Rozhodli se zhubnout a změnit celý svůj svět. Unikátní recept na zdravý životní styl s doktorkou Kateřinou a Petrem Havlíčkem je zpět. Pavla bojuje s obezitou už od základní školy. Nikdy si však nemyslela, že její váha dosáhne 190 kg! Pomohou jí Kateřina s Petrem zachránit zdraví?

Paní Pavla Truxová z Prahy potřebuje při své extrémní obezitě zdravou cestou shodit desítky kilogramů. Jak uspějí odborníci na zdravý životní styl a správnou výživu při práci s dámou, která váží 190 kg? A s jakými komplikacemi se budou tentokrát potýkat?

Pavla Truxová si svými až čtrnáctidenními půsty a držením nesmyslných diet přivodila morbidní obezitu. Do pořadu nastupuje po další zničující dietě. Když se však paní doktorka Cajthamlová podívá do její ledničky, s překvapením zjistí, že nemá co vyhodit. Co bylo špatné, nepatřilo údajně paní Pavle. Kde se tedy stala chyba?

I když paní Pavla tvrdí, že je neustále na dietách, později vyplyne na povrch, že většinou jí stejné nedietní jídlo jako zbytek rodiny. Navíc se téměř nepohybuje a všude jezdí autem, dokonce i pár stovek metrů. Při rodinné poradě proto všichni doufají, že Pavla konečně přejde od mluvení k činům. Budou jí manžel a syn dostatečnou motivací k radikální změně životního stylu?

Doktorka Kateřina si s paní Pavlou popovídá a zjistí, že situace není tak jednoznačná, jak se na první pohled jeví. Zdá se totiž, že účastnice hubnoucího programu má dvě tváře. Která nakonec zvítězí? Dá se paní Pavle důvěřovat, že dodrží, co slíbí? A podaří se přece jen završit snahu paní doktorky a inženýra Havlíčka úspěchem?

Pavla truxová

Vaše názory

Zdenka Sklenářová
Komentář k pořadu jste to co jíte 1 09.09.2013 12:25

Včera dívala na pořad Jste to co jíte.
Stačil mi jen kousek a byla jsem znechucena a raději to přepla na jiný program.
Chápu,že chcete obézním lidem ukázat,co je zdravé a jak by měli změnit jídelníček,ale byla jsem šokovaná z toho,jakou formou to prezentujete v televizi divákům.
Jistě že spousta jídla není pro zdravé stravování vhodná,ale proč tak plýtváte nakoupenými potravinami? 1.část
Zdenka Sklenářová

Zdenka Sklenářová
Jste to co jíte - 2.část 09.09.2013 12:26

Proč všechno vyhazujete do koše a máte radost a zábavu z toho, jestli se potravinami trefíte do popelnice?
Jestli se na Váš pořad dívá rodina, která počítá každou korunu, musí jim minimálně vstávat vlasy na hlavě,být do breku nebo mít chuť paní Cajthamlovou praštit klackem do hlavy.
Já jsem si kdysi taky prošla obdobím, kdy jsem měla na celý víkend 10 korun a jedla suchý chleba, takže i teď, když mám všeho dost, šetřím a s jídlem zacházím velice úsporně.
Zdenka Sklenářová

oswaldová
Kr@ka. 1 21.07.2013 17:56

Kr@ka.

Zdenka Sklenářová
Jste to co jíte - 3.část 09.09.2013 12:27

Když už musíte likvidovat zádoby jídla, které není prošlé, ale pouze nezdravé, proč ho nedáte někam, kde ho mohou ještě použít?
Takové plýtvání, které lidem ukazujete, je jen výsměch všem, kdo nemají co do úst.
Už se na Váš pořad dívat nebudu, bylo by mi špatně ne z obézních lidí, ale z Vašeho dramaturga.
zdenka Sklenářová, 55 let, Praha

reklama