PO - PÁ v 17:50 na Primě

Repríza - Jste to co jíte - Václav Šilhan

Jste to co jíte profilovka  Foto: Jste to co jíte profilovka Foto: All

Repríza pořadu Jste to co jíte.

Rozhodli se zhubnout a změnit celý svůj svět. Unikátní recept na zdravý životní styl s doktorkou Kateřinou a Petrem Havlíčkem je zpět. Manažer Václav je stále v poklusu a odbývá se. Přes den nejí, pouze pije hektolitry kávy. Zato večer je schopen spořádat půlku lednice. Žádný div, že váží 145 kg.

Pan Václav Šilhan (43 let) váží při svých 175 cm v současnosti 145 kg. Pracuje jako jednatel zahraniční firmy a je v práci od rána do večera. Má zodpovědnou pozici, ve které není nouze o stres. Je rozvedený a nyní žije se svou přítelkyní a dcerou.

Václav je vášnivý motorkář, procestoval už řadu zemí. Dříve také poměrně aktivně sportoval (ricochet, squash, fitness aj.). Nikdy nebyl vysloveně hubený, ale byl vysportovaný. Vážil okolo 100 kg. Kvůli sedavému zaměstnání však začal přibírat, a to 3 až 5 kg ročně. Také přestal aktivně sportovat. Pokoušel se několikrát hubnout, ale nemá údajně dost silnou vůli. Po různých hubnoucích pokusech se proto vždy dostavil neblahý jojo efekt.

Stravovací návyky pana Václava jsou typicky špatné. Skoro celý den nejí a večer po práci sní, co se dá. Sní jednu věc a za půl hodiny si vezme další – takhle je schopen pokračovat až do pozdních nočních hodin. Sám svým stavům říká „panický hlad“. Miluje maso a klobásy. Také velmi často a rád jí v autě, nejraději jídla z fast foodu. Oblíbené nápoje jsou nealko pivo, cola a voda. Je zapřisáhlý nekuřák.

Pan Václav by se chtěl zase cítit lépe a celkově si vylepšit svůj zdravotní stav. Chtěl by se dožít vyššího věku a zdravotní potíže, které teď má, ho děsí. Hlavní motivací je tedy pro něj zdravotní stav.

Václav Šilhan

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama