PO - PÁ v 17:50 na Primě

Repríza: Marta Bodzianyová

Vyučená švadlena Marta si nechala své řemeslo jen jako koníček, většinu času pracovala jako fakturantka a pokladní. Už čtyři roky je v invalidním důchodu.

Důchodkyně Jaroslava je vyučená brašnářka. Pracovala jako školnice v MŠ i pomocná síla v cateringové firmě. Nyní si přivydělává jako pomocná síla v jídelně. Jaroslava je již dlouho rozvedená, má dceru a syna a je babičkou tří vnoučat. Prý měla docela rušný život a nyní je ráda, že má klid. Žije v bytě 2 + 1 na Lhotce s kamarádem. Každý obývá jeden pokoj. Kdyby vyhrála, zrekonstruovala by koupelnu. Do pořadu se přihlásila sama, protože si chce dokázat, že to zvládne. 
Charakter: Výbušná – pokud se setká s nespravedlností nebo hloupostí. Společenská, ale také je ráda sama a umí to. Je pro každou legraci. Zakládá si na své spolehlivosti a schopnosti vidět věci kriticky. 
Zájmy: Baví ji čtení, luštění křížovek a sudoku, počítač. Chodí na procházky a ráda cestuje – oblíbila si ostrov Madeira.
Vztah k vaření: Vaří dlouhá léta a ještě ji to nepřestalo bavit. Největší radost má, když hosté všechno sní.
Chutě: Považuje se za poučeného, ale nevybíravého strávníka.
Nesnáší: Vnitřnosti a mořské plody. Nikdy by nesnědla hmyz, kočku nebo psa.
Motto: Díky za každý dobrý den.
Očekávání: Těší se, že pozná zákulisí pořadu, jeho přípravu. Doufá ve výhru.Marta je vdaná, má dvě dospělé děti a čtyři vnoučata, kterým se může věnovat. S mužem obývají malý 2 + kk panelákový byt v Plzni, který je ale vtipně vyřešen a účelně zařízen. Kdyby Marta vyhrála, moc ráda by manželovi zaplatila pobyt v lázních, možná by něco zbylo i na nové vybavení kuchyně.Charakter: Hodná, příjemná, šikovná, veselá a dost upovídaná. Umí ale také naslouchat a nesnáší samotu.

Marta je vdaná, má dvě dospělé děti a čtyři vnoučata, kterým se může věnovat. S mužem obývají malý 2 + kk panelákový byt v Plzni, který je ale vtipně vyřešen a účelně zařízen. Kdyby Marta vyhrála, moc ráda by manželovi zaplatila pobyt v lázních, možná by něco zbylo i na nové vybavení kuchyně.

Charakter:

Hodná, příjemná, šikovná, veselá a dost upovídaná. Umí ale také naslouchat a nesnáší samotu.

Zájmy:

Vnoučata, luštění křížovek, péče o domácnost, vaření, pečení, kafíčko s kamarádkou.

Vztah k vaření:

Vaření je jejím koníčkem, ráda vaří pro celou rodinu, když se všichni sejdou pohromadě. Vaří už mnoho let a v kuchyni relaxuje.

Chutě:

Má ráda chuťově i esteticky vyvážená jídla.

Nesnáší:

Fazole a žlutý hrách. Nemusí mořské potvory, vývary a teplé moučníky. Nikdy by nesnědla tučné studené jídlo a přemaštěné potraviny. U stolu nesnáší, když se někdo vrtá v jídle a nechá jedno sousto na talíři.

Motto:

Největší úraz člověk utrpí při srážce s blbcem.

Očekávání:

Účast v pořadu vnímá jako obrovskou výzvu a těší se, že si vyzkouší své schopnosti. Další motivací je samozřejmě peněžitá výhra.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Mastný vývar

 

VIDEO: Křenová rolka s banánem

 

VIDEO: Nepovedené koblížky

 

VIDEO: Šnek v jídelně

 

VIDEO: Trable s pomazánkou

 

reklama