PO - PÁ v 17:50 na Primě

Repríza: Martin Kraus

Český divadelní a filmový herec se narodil v roce 1983 v Praze ve znamení Berana. Vystudoval Strojní průmyslovou školu v Příbrami a poté JAMU v Brně.

Od roku 2011 je členem činohry Divadla na Vinohradech. Jeho rodina žije na venkově za Prahou, kde má statek. Chovají čtyřicet koní a od toho se odvíjejí i další Martinovy zájmy: farmaření, budování a jízda na koních. Mladý herec se nejvíce zviditelnil rolí Dana Pánka v seriálu Cesty domů.

Občas bývá přirovnáván k J.-P. Belmondovi, kterého má moc rád, dokonce má doma jeho celou filmografii a napsal o něm diplomku. Martin je svobodný a žije ve vlastním podkrovním bytě na statku s rodiči a s přítelkyní. Martin Kraus není příbuzným kolegy Jana Krause, jde o shodu jmen.

Charakter:

Aktivní, pracovitý, galantní, společenský, šikovný.

Koníčky:

Koně

Vztah k vaření:

Asi jako k ženám, hudbě a vínu. Kladný!

Chutě:

„Maminka mě dobře vychovala, jím vše!“

Nesnáší:

Samotu u stolu

Motto:

Směj se, když nemůžeš…

Očekávání:

„Plný břich.“

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Houskový knedlík

 

VIDEO: Smažený ananas

 

VIDEO: Přeřeknutí a předkrm

 

VIDEO: Knedlo-kachno-zelo

Vaše názory

anonym
babočkah jsi debil 0 09.08.2013 21:09

??????????????????????????????

Host
k výherkyni 2 08.08.2013 20:39

No, to že vyhrála P.Černocká je vlastně jen její vlastní zásluhou. Ostatní soutěžící vždy raději podhodnocovala, tím vlastně šance na výhru její vlastní pak podstatně stoupla.Kritizovala ostatní kde se dalo,přitom na jejím příliš jednoduchém a nenáročném menu nevidím k pochvale vůbec nic. Do soutěže jít s takovým menu je docela ostudné, snad jen pro začátečníka omluvitelné.Daleko víc bych přála výhru těm kteří si jí zasloužili rozhodně více, a to buď Anife a nebo Martin.
Ale už se stalo.

Anonymous
Je dobře, že se to stalo, 09.08.2013 21:10

Je dobře, že se to stalo, byla nejlepší a ty praskni!

helen miren
Černocká nebyla nejlepší 09.08.2013 21:56

je nešikovná a její jednoduché a notoricky známé recepty byly do soutěže přímo směšné.A ty anonyme ,nebuď jedovatý a dělej něco s tím frňákem!

pseudomaminka-dobrá rada
Martine, nejste Belmondo, 9 08.08.2013 18:06

Martine, nejste Belmondo, nikdy nebudete Belmondo!!!! Možná budete někdy opravdu dobrý hercem, HERCEM Martinem Krausem! Neničte si kariéru tím, že si hrajete na vaši modlu Belmonďáka, ty vaše kecy jsou dost nepříjemné. Možná jste už postižen Belmondmánií, škoda, nedělejte to!!! BUĎTE SVŮJ A NEZESMĚŠŇUJTE SE!!!

píďalkaa
Je to pravda, to hraní na 08.08.2013 18:46

Je to pravda, to hraní na Belmonda je pro malého kluka, vy se tím jenom zesměšňujete...

Barker
Dobře... 08.08.2013 18:53

Je sice pěkné že dokážete v jednom příspěvku nastřádat tolik "Belmonda", "Belmodnománie" atd. Ale neměli byste se spíš bavit o Prostřeno? O tom by ta celá diskuze měla být pokud se nemýlím..

píďalkaa
A o jakém vaření chcete číst? 08.08.2013 20:47

A o jakém vaření chcete číst? Nebo o krájení rajčat?

Jupityjupy
Jo, to je přesné. A chlapec 09.08.2013 09:11

Jo, to je přesné. A chlapec to ještě trochu přehrává s tou svojí "sympatičností", někdo prostě buď je nebo není sympatickej, ale hrát sympaťáka se nevyplatí - ono to totiž působí celkem dost křečovitě. No, třeba z toho ještě vyroste ;-)

babočkah
Martin 09.08.2013 18:13

Běžte všichni do háje! Závidíte mladému, hezkému sympaťákovi? Co tak asi má pořád říkat na stejné dotazy okolo Belmonda? Vařit také něco umí a o tom to snad je. Baby závistivé a ošklivé. Styďte se.

reklama