PO - PÁ v 17:50 na Primě

Repríza - Michaela Kudláčková

Michaela Kudláčková je filmová hvězda osmdesátých let. V té době byla nejobsazovanější dívčí herečkou, ale rozhodnutím komise na konzervatoři se jí změnil život. Kdyby vyhrála, jela by s přítelem na dovolenou.

Charakter:

Extrovertní, přímá, tvořivá.

Zájmy:

Jsem jeden z těch šťastných, který si z koníčka a prioritního zájmu udělal i práci. Věnuji se starobylým civilizacím, astrologii, runovému písmu, učím i vykládám Thovtův Crowley Tarot. Píšu knížky a mám dámský magazín, kde složení témat nedělá z žen kvočny.

Vztah k vaření:

Vařím moc ráda

Historka z vaření: 

Po několikerém vyrobení parádního „samopeku“ a zasmradění šesti pražských obvodů, jsem zhodnotila, že nelze vařit z obýváku, ani od počítače.

Chutě:

Mám ráda maso všeho druhu a jím ho ráda polosyrové. Vybrané druhy i zcela syrové (tatarák). Nejím hrachovou kaši, mlíkovou polívku a škubánky.

Nesnáší: 

škraloupy, čínské polévky, instantní „jídlo“. U stolu nesnáší mlaskání.

Motto: 

„Žít a nechat žít“

Očekávání:

To právě nevím, ale očekávám uvolněnou atmosféru, humor a pohodu. Ráda bych se vyhnula vyhroceným situacím, pomlouvání a modelům, které postrádají úroveň.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Vypli proud

 

VIDEO: Do krve

 

VIDEO: Nastrouhaný nehet

 

VIDEO: Dojení

 

VIDEO: Jak Felix sbalil Dádu


VIDEO: Věštění

 

VIDEO: Zábava snů

 

VIDEO: Dietní dort

 

VIDEO: Jedovaté avokádo

 

VIDEO: Bílý sex

 

VIDEO: Dezert

 

VIDEO: Kyselé maso

Vaše názory

ameliebara
kdo jel na krétu? 5 05.07.2013 17:45

totiž četla jsem, že byly na vyhrané dovolené pouze Patrasová,Žehrová a Nálepková. Při předávání výhry přece bylo celebritama řečeno /asi aby se udělaly hezké/ že pojedou společně všechnny 4. Tuším ale, že s tím, jak bylo vidět již od pohledu že Míšou pohrdají, protože není také bohatá a nežije v luxusu jako ony, takže proto jí asi s sebou nevzaly. Mýlím se?

delikatesa
kokosky 05.07.2013 18:56

Též fandím Míše, je to normální ženská, škoda, že přišla do party s ženami, které mají frňáky vzhůru.Ubrus měla pěkný, přece prostírala venku u grilu, tak co nádhery!!!

anonym
Řešíte hovadiny. Míša na to 05.07.2013 19:17

Řešíte hovadiny. Míša na to nemá a proč by jí měly dělat charitu?

bbarakuda
Já věřím, že Míša jim na 06.07.2013 10:48

Já věřím, že Míša jim na charitu kašle.

poznámka
já si 08.07.2013 08:34

myslím,že jí s sebou na dovču nevzali.moc se Míše nevedlo ale ostatní na ní nemusely být tak ošklivé.mám dojem,že ona by stejně s nima jet nechtěla.

Anonymouspúk
A kde jsi vzala, že nen 15.07.2014 09:01

A kde jsi vzala, že nen bohatá? By ses divila, kolik jí ty její čárymáry a eozoterický lži vynáší.

ameliebara
Vzaly ty 3 celebrity skutečně 1 05.07.2013 17:42

Vzaly ty 3 celebrity skutečně Míšu s sebou na Krétu jak říkaly?

Simonaa
To určitě vzaly, to jo. 07.07.2013 12:15

To určitě vzaly, to jo.

claire832
Misa sa cely tyzden na nic 0 05.07.2013 09:40

Misa sa cely tyzden na nic nehrala a moj nazor je ten,ze nech by uvarila neviem aku delikatesu,tak tym 3 damam zijucim v luxuse by sa aj tak nikdy nezavdacila.Netvrdim ze navarila super ale varila to co ma ona rada,to tu predsa tak vari x ludi.A mam pocit,ze damy Mise zavidia tak trosku to,ze nemusi dat ani korunu narozdiel od nich aby si udrzala stihlu postavu,zrejme moze zjest cokolvek aj o polnoci a nepriberie ani gram:)

Marketa987
Misa 1 05.07.2013 09:02

Misa byla velmi prijemna cely tyden, sla do souteze s otevrenou mysli. Nikoho nesoudila,proste si to uzila. Ano,neuvarila zadna luxus jidla, ale takova grilovacka na zahrade je taky parada!!! Kdyby mi takovy zahradni vecirek naservirovala kamaradka....byla byl v sedmem nebi. A ze pivo teple? Dort nevychlazeny? No boooze, se stabem a trema milovnicema luxusu....misa to zvladla na jednicku! Dyt slo o VIP, slo o to si to uzit

reklama