PO - PÁ v 17:50 na Primě

Repríza: Petra Černocká

Herečka, zpěvačka a moderátorka se narodila 1949 v Praze ve znamení Střelce. Je mladší sestrou kdysi populárního diskžokeje Pavla Černockého a sestřenice Vlastimila Brodského.

Vystudovala konzervatoř (operní zpěv a klavír) a ještě na škole natočila svoji první vlastní písničku Ovečka, která se stala populární a vyšla na desce. Po absolutoriu začala zpívat se skupinou Pastýři Petra Hanniga, hrála v divadle Semafor, potom ve skupině Kardinálové, kterou léta vedl Zdeněk Merta. Manažerem skupiny byl Jan Vaculík, který se stal Petřiným manželem a otcem její dcery Báry. Zlom v jejím životě přinesl film a písnička Saxána.

V současné době vystupuje s druhým manželem Jiřím Pracným a stala se babičkou malé Coco. Žije v hezkém domku se zahradou v Praze, často a ráda pobývá na chalupě v Kytlicích, kam jezdila už jako malé dítě a kde má dávné kamarádky. Petra vypadá na svůj věk báječně: „Když už mi má tělesná schránka tak dobře slouží šedesát let, tak se o ni musím vděčně starat, zaslouží si to. Jím zdravě a střídmě, cvičím a duši krmím zajímavými kulturními zážitky. Hlavně pozor na pohodlnost! Já třeba chodím po schodech i na jezdícím eskalátoru v metru.“

Charakter:

„Celkem dobrý.“

Koníčky: 

Malování, šití, ruční práce vůbec.

Vztah k vaření:

„Když je čas, tak mě to velmi baví. Maminka bazírovala na tom, abych se naučila vařit českou klasiku: guláše, kotlety na houbách, vepřové v mrkvi. Strašila mě, že když nebudu umět vařit, že si mě nikdo nevezme, takže jsem se naučila vše ze základů české kuchyně. V prvním manželství jsem tyto znalosti opravdu využila.“

Chutě:

Jí až na jednu výjimku všechno, miluje sladké pokrmy. „Ráda si dám i olejovky, šproty a podobné třaskaviny, nejspíš mi chybí nějaký vitamin, který obsahují. Uzeným matjesem mě nikdo neurazí! Moc ráda si taky občas udělám palačinky se špenátem.“

Nesnáší:

Kapra na černo a podezřelé pokrmy nejistého základu. Nejí zemlbábu a rýžový nákyp. Nepozřela by hmyz.

Motto:

Neuvedeno

Očekávání:

Že bude legrace

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Anife a krevety

 

VIDEO: Divná zelenina

 

VIDEO: Zábavy u Petry

 

Vaše názory

Bikira
Slovy mého Richarda, krásná 9 07.08.2013 15:53

Slovy mého Richarda, krásná to žena.

Donosová
A z koho je tvůj Ríša vlastně 07.08.2013 16:52

A z koho je tvůj Ríša vlastně vedle? Z Anife nebo z Petry, určitě ale ne z tebe, obézko, že?

píďalkaa
Donosová, už ti někdo někdy 07.08.2013 16:55

Donosová, už ti někdo někdy řekl, že jsi blbá? Řekl, a ne jednou, že?

Anonymous
pííííí...ďalko 07.08.2013 20:29

tu,kterou nazýváš blbou,tak ta je fakt BLBÁ.Říkáme ji to vždy,kdy se tu objeví a to je tak často,že už ani nevím,kdy to bylo poprvé:)Někdy vleze jako anonym,jindy je z ní vytečkovaný blbec a dnes se sem dostavila i jako hahaha.....Prostě blbá na entou:)

abinynsdcrtdfgdfgtrewsxc
MY si naopak myslíme, že ta 08.08.2013 07:04

MY si naopak myslíme, že ta blbá a vzteklá jsi ty a ostatní tě pouze neustále dokola vytáčejí, jak vidno, tebe to těší a nám se to daří. Alespoň se s opuštěnou buranskou blbkou bez přátel a rodiny někdo baví, že? Chudinko. Zase ti dáme potravu, neboj. Ale já např. dnes na nebudu mít čas, ale určitě za mne práci zde odvede někdo jiný. Zajdi konečně ke kadeřnici a vykoupej se, nemůžeš pořád trčet u PC a shánět "duševní" potravu. Pa puso.

Koula
To je samyce! 08.08.2013 20:30

To je samyce!

Anonymous
abinynsdcrtdfgdfgtrewsxcanonymvytečkovaný blbechahaha 09.08.2013 07:03

POTREFENÁ SE CHYTILA:)))))))

Bětuška Vlková
Anonymous 09.08.2013 14:29

Vážený pisateli/pisatelko/, nejste tak trochu na hlavu? Všechny Vaše příspěvky jsou poněkud zmatené a také často vulgární. Proč? Co takhle navštívit psychiatra, pomůže Vám. Tato diskuse je o vaření, nikoliv relaxace pro blázny. Hezké odpoledne.

Jiří Korn
pí.Vlková 09.08.2013 17:30

Nevidím u anonymouse problém,který by měl řešit psychiatr.Ani žádné slovo vulgární od něj nebylo napsáno,i když ten,komu vždy píše,by si zasloužil v každé větě aspoň 3 vulgární slova,která by ho nazývala pravým jménem:)Ono máte pravdu,že tato diskuse je o vaření,ale to by se ty nesměl vyskytovat psychopat anonym hahaha,který tu navodí vždy téma,které s vařením nemá nic společného.
No a nereagujte na něj :))))

Anoanoano
chleba se sádlem, 09.08.2013 22:04

proč tu urážíte?

reklama