PO - PÁ v 17:50 na Primě

Repríza: Valérie Zawadská

Narodila se ve Šternberku na Moravě v roce 1958 ve znamení Panny jako druhá dcera rodičů pracujících v zemědělství. Již na základní škole začala recitovat a navštěvovat taneční, pěvecký a divadelní kroužky, vyhrávala umělecké soutěže.

Po absolvování pražské DAMU následovalo čtyřleté angažmá v Západočeském divadle v Chebu, pak hrála do roku 1993 v Městských divadlech pražských a od té doby je na volné noze. Objevila se v mnoha inscenacích, filmech (Rozpuštěný a vypuštěný, Snowboarďáci), seriálech (Dobrodružství kriminalistiky, Četnické humoresky, Rodinná pouta). Několikrát získala nejvyšší ocenění za dabing, jemuž se léta úspěšně a intenzivně věnuje. Jejím životním partnerem je muzikant Roman "Krokus" Kříž, v roce 1995 se jí narodil syn Jan a o tři roky později Roman. Volný čas ráda tráví na jihočeské chalupě, kam už pozvala diváky v rámci pořadu Česko na talíři.

Charakter:

Jako správná Panna je prý pořádkumilovná, ráda nachází věci na svém místě, když se k něčemu rozhodne, tak si za tím stojí, a konečně se nebojí říkat pravdu.

Koníčky:

Spánek, knihy, rodina, divadlo.

Vztah k vaření:

Kladný, velmi kladný, ještě raději ale peče.

Chutě:

Sní téměř vše…

Nesnáší:

Kvasnicovou pomazánku, kterou jí nutili ve škole. Nepozřela by žábu, hada nebo opičí mozeček. Kvůli slinivce nemůže jídla moc tučná ani kořeněná. Nemá ráda, když někdo odchází od stolu, mlaská nebo drobí.

Motto:

1. Všechno je otázka vnitřního rozhodnutí. 2. Na každou svini se někde vaří voda.

Očekávání:

Zábava a poznání nových receptů.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Idol Báry Nesvadbové

 

VIDEO: Zábava

 

VIDEO: Hezky se v tom hrabe

 

Vaše názory

sstepik
Paní Valerie. 0 04.08.2013 18:39

Moc jí obdivuji.Má spoustu energie a stále dobrou náladu.Moje babička dělala vynikající droždové knedlíčky.Já už je nedělám,děti je nemají rády. Její závěrečné cukroví vypadalo velmi zajímavě.Já bych ho ještě možná vylepšila ořechovou náplní. Jitka a Valerie,obě pohodové paní.

Anonymous
Moderátore, 2 01.08.2013 18:10

ty jsi ještě zaměstnaný a nebo máš diskusi jako svého koně?

Komentátor
Ano, 02.08.2013 15:19

diskusi mám jako svého koně - a všimli jste si, že na něm sedím obráceně ?!?

anonymec
Nešlo si nevšimnout. 02.08.2013 16:20

Nešlo si nevšimnout.

Rozita Hermanová 007
Mě se vaření paní Valérie 1 31.07.2013 21:13

Mě se vaření paní Valérie líbilo,,, vaří obdobně jako já, hlavně polévku s drožďovými knedlíčky, to je opravdu mňamka!!!

poznámka
polévku 01.08.2013 08:23

s knedlíčky taky u nás máme rádi.ale Bára se mi zdá hodně rýpe a dává málo bodů.paní Valérie uvařila dobře a zábava panenka pro charitu byla super.

anonym
Mně paní Zawadská není 4 31.07.2013 16:26

Mně paní Zawadská není sympatická ani trochu, je to hrubá žena. Na to že má dva syny tak vařila strašně, takový blivajz bych se styděla předložit hostům. Navíc jsem o ní kdysi četla, že donášela na kolegyni, vím že to nepatří k vaření, ale přesně to tuto ženu dokresluje. Asi bych jí domů nezvala, i mně připadá nečestná. Takovým je lepší se vyhnout.

Ano
*** 31.07.2013 16:50

kdyby měla dvě dcery, uvařila by určitě lépe. A že čtete vám chválím, ale všemu, co se kdy napsalo, nelze slepě věřit......

Anonymousek35
anonym 31.07.2013 18:32

to jsou zase kecy. Já bych si tu polévku s kvasnicovými knedlíčky dala určitě! A sama paní Valerie řekla, že vaří její manžel. A jestli závidíte, tak toho svého, pokud ho máte, to naučte. A když jen něco slyšíte a napíšete to, tak bych se vyhnula i vám.

anonymm
Pokud vím, tak byl i se syny 31.07.2013 19:52

Pokud vím, tak byl i se syny doma. Tak o co jde? Jak jim to vyhovovalo, tak si to zařídili. Nemusí se chlap jenom válet po gauči a po hospodě, jako někteří vybraní jedinci.

reklama