PO - PÁ v 17:50 na Primě

Repríza - Vlasta Žehrová

Vlasta Žehrová je známá herečka. Diváci Prima Family ji mohou vidět v roli provozní Doubravky v připravovaném seriálu Obchoďák. Kdyby vyhrála, vzala by svého syna na dovolenou.

Charakter:

Česká herečka-pedagožka, která má “fofr”. Trochu netrpělivá,se smyslem pro humor….někdy líná,ale většinou prý energická….

Zájmy:

Kultura, wellness, hra na klavír, francouzština, výlety na kole, zvlášť Třeboňsko.

Vztah k vaření:

ryze praktický,zatím ho nemám jako koníčka…

Historka z vaření:

Včera jsem byla napnutá a nešťastná, když jsem vařila podle receptu dietní tvarohový desert a netuhnul. Zpanikařila jsem, vyndala ho z lednice, oproti receptu jsem přidala ještě sáček želatiny a podařilo se-moučník ztuhnul. V pátek budu mít největší trému z tohoto pokrmu, aby se podařil….

Nesnáší:

Játra, ledvinky, držky, hmyz, přeslazené moučníky, ”moravské buchty”

Motto:

Ve zdravém těle zdravý duch! Bez humoru se těžko žije….

Očekávání:

Očekávám, že se sejdu s příjemnými kolegyněmi, které jsem již delší dobu neviděla.
Že si všechny pořádně užijeme natáčení ve stylu “dámského klubu”

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Vypli proud

 

VIDEO: Do krve

 

VIDEO: Nastrouhaný nehet

 

VIDEO: Dojení

 

VIDEO: Jak Felix sbalil Dádu


VIDEO: Věštění

 

VIDEO: Zábava snů

 

VIDEO: Dietní dort

 

VIDEO: Jedovaté avokádo

 

VIDEO: Bílý sex

 

VIDEO: Dezert

 

VIDEO: Kyselé maso

Vaše názory

merilini
Této rádoby hééééééééééérečce 2 05.07.2013 10:08

Této rádoby hééééééééééérečce chybí v prvé řadě slušnost.Člověk se pozná podle toho, jaký má přístup ke slabším.Tato osoba je nevychovaná, sebevědomá, odpudivá a odporná kreatura a nikdo neočekávejte, že se nad sebou zamyslí při její inteligenci!!!!!!!!!!

Anonymo
Mně je paní Žehrová 08.07.2013 11:36

sympatická, mám jí ráda jako herečku, osobně jí neznám. Na jejím chování nevidím nic špatného, večeře u paní Kudláčkové by mi také zrovna "nesedla". Peníze ani popularita v tom nejsou důležité, proč nezůstala paní Kudláčková sama sebou, na co si to hrála ?!?

Simonaa
Na Vlastu. 08.07.2013 15:40

Na Vlastu.

claire832
Pani Vlasta 8 05.07.2013 09:21

Pani Vlasta hrala spolu s Misou v My vsichni skolopovinni. Misa nemala zrejme jednoduchy zivot a bez ohladu na to ako varila,mi neskutocne vadilo ako ste sa na nu pani Vlasta zvrchu pozerala. Ja viem ze vam to asi moze byt jedno co si o vas cudzi ludia myslia ale davat inym najavo ze nie su dost nobl, mi pride dost ubohe.

eva33
jjj, a koho tam paní Vlasta 05.07.2013 09:24

jjj, a koho tam paní Vlasta hrála, prosím?

claire832
tak dufam ze sa nemylim 05.07.2013 09:44

tak dufam ze sa nemylim nedavno to u nas reprizovali:) myslim ze jednu z tych uciteliek-dceru pani Medrickej, chcela aby jej opravila pisomky :)

claire832
Pani Vlasta v zavere 05.07.2013 09:47

Pani Vlasta v zavere povedala, ze: "Misu jsem neznala." Tak ja neviem ci ma tak slabu pamat, aj ked pocas svojho zivota stretla stovky hercov pri svojej praci ale myslim si ze Misa ako detska herecka je dost zapamatovatelna, nezamenitelna...

eva33
Ano, už si vzpomínám, děkuji. 05.07.2013 11:59

Ano, už si vzpomínám, děkuji.

anonym
Boží prostoto, co to tady 05.07.2013 19:11

Boží prostoto, co to tady plácáš, claire??!! Někteří herci se vůbec nemusí na place při natáčení setkat, i když se jedná o dlouhé natáčení, třeba nekonečných seriálů!! Pakliže nemají společné záběry.

claire832
Anonym, pozri si ten serial a 05.07.2013 22:12

Anonym, pozri si ten serial a potom pis bludy ze placam. Zehrova coby ucitelka Radka riesila v zborovni tie Barčou a Jitkou ukradnute peniaze. Ale aj keby nemali ziadnu spolocnu scenu, Misa hrala jednu z hlavnych postav v seriali, tak snad by si ju mohla pamatat. A predpokladam, ze si ten serial aspon raz pozrela a Barča alias Misa bola v kazdom dieli skoro stale na obrazovke. Ale ved to je jedno,dojem z pani Zehrovej o jej povysovani sa mi to aj tak nezmeni.

reklama