PO - PÁ v 17:50 na Primě

REPRÍZY

Prostřeno III (5) - Příště uvidíte z jižních Čech Foto: Prostřeno III (5) - Příště uvidíte z jižních ČechFoto: Prima

Vaše názory

Anon
Minulý týden 0 09.07.2012 09:23

mi připadala "normální" pouze paní Jaroslava. Julie s Danou zkazily každý večer a David sice dobře uvařil, ale jinak namyšlený mladý muž, který toho ještě tak moc nedokázal.A co se týká pořádku a hygieny, víc mi vadilo, že David ani neumyl maso, ze kterého vařil (ale to bohužel soutěžící neviděli), než pavučiny u Julie.

mike2222
Julie Silná 0 07.07.2012 19:33

Rád se dívám na tenhle pořad, zajímá mě co lidi vařej, protože se dá pořád nečemu učit.
Julia říká , že nemá ráda srážku s blbcem, ale taky, kdo má rád srážku s ....?? Ta Julie se fakt nechovala normálně,soutěž je od toho aby se soutěžilo a ne ponižovalo a kritizovalo.Ten kdo si myslí,že je bez chyby,ten jich má nejvíc.Takhle kazit pěknou show a udělat si ostudu,kdo by to chtěl??

Maru
JULIE 7 06.07.2012 20:01

Už jsem jednou psala, jako anonym. Fakt jsem se bála, aby nevyhrála, JULIE, je to špína, špína, kterou jsem za život neviděla, vypitá ošklivka, na které je to navíc i vidět, která nic "jako" nechce jíst. Je vidět jak je hloupá, když lezla do skříní a pak zase kecala blbosti. Chápu, že ji tam dali, protože to bylo oživení pro vysílání, takouvou furii si nemohl nikdo nechat ujít. Lituji jen jejích dětí.. Všichni ostatní věděli, proč tam jsou. Mala by chodi kanálem.....

Anonymous
Milá Maru a další zapšklé 06.07.2012 21:35

Milá Maru a další zapšklé fuchtle. S Julčou se život nepáral a přesto ho vždy žila na plné pecky, bez přetvářky a upřímně. Znám jí přes 20 let a jako úžasná kočka kočka mi v Selské a ve Vagonu seděla na klíně. Život není o žrádle, o pavučinách a upatlané podlaze. Je o vášni a radostech - jinak nestojí za moc. Julče přeju hodně štěstí a nám ostatním více tolerance a ať na těch našich nablýskaných podlahách neuklouznem. :-)

Anonymous K
Pro anonymous 21:35 06.07.2012 21:58

S něčím se dá i souhlasit, ale promiňte, jako dítě jsem vyrůstala na dědině, ale takové pavučiny měli blízko nás sedláci ve chlívech s kravami. Nepatřím k těm uklízecím běsům, ale v takové špíně bych nežila. Dle Vás měla Julie těžký život, ale to ji neopravňuje k tomu, aby srovnávala s nesrovnatelným a účelově se chovala tak, jak jsme všichni viděli.

anonym šestý
raději uklouznout na nablýskané podlaze, 07.07.2012 08:16

než se přilepit na nemyté lino a nechat se omotat pavučinami.Jinak Juliinou vášní je zřejmě alkohol a nepříjemné chování.

Anonymous
Hehe, o vášni a 07.07.2012 15:57

Hehe, o vášni a radostech..Nevím, jak bys mluvil, kdybys to měl doma, hochu...

nonion
Anonymous 07.07.2012 23:38

Vy asi budete chlastat oba, jinak nevím, odkud by se ta vášeň brala. Že by byla v těch pavučinách?

Anonymous
Zapšklá, zlá a neuvěřitelně 07.07.2012 23:42

Zapšklá, zlá a neuvěřitelně nevychovaná je Julie!
S paní Danou se evidentně život nemazlil hlavně zdravotně, a přesto pozvala hosty do čisté domácnosti a byla SLUŠNÁ!
Místo aby Julie od ostatních přijala kritiku, raději na ně útočí. Ví, že se u ní natáčí, a neobětuje 15 minut na ometení pavučin a setření podlahy? Malování po ní nikdo nechtěl.
Jak David správně poznamenal, alkohol asi opravdu v dlouhodobém měřítku její soudnost sežral.
Paní Daně gratuluji, a opravdu moc jí výhru přeji. Karla

bbbb
anonymous 10.07.2012 11:09

je zbytečné něco vysvětlovat, Julie mněla doma pavučiny, no a co? Její problém. Zbytek soutěžících kyselej, z těch by byli přímo vzoroví misionáři, protože jedině jejich způsob života je ten správný a zasloužilý obdivu. Pro kdákalky : nejsem Julie a pavučiny doma nemám, protože se jich bojím.

reklama