PO - PÁ v 17:50 na Primě

R.M.

Paní ppracuje jako asistentka v investiční realitní společnosti. Také tlumočí a překládá. Žije s rodinou v domě na okraji Měšic.

Provdala se za Itala, má tedy k Itálii hodně blízko. Její syn hraje na bicí; má hodně koníčků, věnuje se charitativní činnosti, je tvůrčí a nezávislá. Účast v pořadu je pro ni výzva, peníze by věnovala na cestování.

Charakter:

Je sebevědomá, nepřístupná, uvolněná, zábavná a soutěživá.

Zájmy:

S oblibou tvoří koláže, fotí a chodí na koncerty. V zimě ráda lyžuje, zajde si na bleší trh, věnuje se prospěšné činnosti pro mladé lidi s mentálním postižením a sociálním znevýhodněním.

Vztah k vaření:

Vaří nejraději pro přátele a rodinu.

Chutě:

Má ráda těstoviny, čínskou a českou kuchyni.

Nesnáší:

Sépii. Když si někdo zapálí cigaretu u stolu a ostatní ještě nedojedli.

Motto:

Přej a bude ti přáno!

Očekávání:

Věří si a chce vyhrát 40 000 korun.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Gentleman

 

VIDEO: Co se dá chytnout

 

VIDEO: Omáčka z prášku

 

VIDEO: Výbuch smíchu

 

VIDEO: Hráč

Vaše názory

Anonymous36
Ta Radka no hrůza! jídlo OK, 0 03.04.2012 21:55

Ta Radka no hrůza! jídlo OK, ale panovačná a nepříjemná...

Johana Nováková
Radko, 1 14.03.2012 17:00

byla jste ze všech nejlepší. Škoda, že jste nevyhrála

divačkaprostřeno
Radka 18.03.2012 00:49

Nebyla příjemná vařila velmi průměrně.

Šmudla65
komentář 0 14.03.2012 00:21

RÁD SLEDUJI TUTO REALITYŠOU I KDYŽ PRO SLEDOVANOST DĚLÁ TELEVIZE VŠE,PENÍZE JSOU PENÍZE,ALE PANÍ RADKA PŘEDVEDLA NĚCO ZACO SI MYSLÍM BY SE ITALOVÉ STYDĚLI.?MUSÍ POČÍTAT,ŽE LIDÉ KTEŘÍ SE TAMPŘIHLÁSÍ JDOU BOJOVAT O PENÍZE NÉ O NĚJAKOU 100VKU V ČASOPISE,TAKOVÝCH RECEPTŮ MÁME A JEŠTĚ SE STRAPŇUJÍ OPAKOVÁNÍM!!jEJÍ MENU BYLA ABSOLUTNÍ ABSURDITA A TRAPAS V PŘÍMÉM PŘENOSU A DOUFÁM NA PROPADLIŠTĚ DĚJIN!A NECHCI KOMENTOVAT JEJÍ PROJEVOVÁNÍ V SOUTĚŽI VŮČI JEJÍ INTELIGENCI,MĚLA BY SE NAD SEBOU ZAMYSLET?!

mici.mnau
Pro paní Radku taky ode mě :) 1 13.03.2012 21:41

Radko, připojuju se k těm, co Vám fandili, i když to někdy dalo zabrat :) jste opravdu "svá", ale já Vám rozumím. Hloupí jsou Češi, kteří přesvědčují Italy a jejich rodiny, jak se vlastně v Itálii jí (to věčně umíněné české "ale já jsem měl (měla) v Itálii těstoviny jako překrm!!!" člověka znalého věci prostě vytočí)
výhru oželíte snadno, to je jasné. Vaše účinkování v pořadu bylo prima zpestřením
a až na ten výbuch smíchu u stolu jste byla - i když umíněná - hrdá a sympatická.
ostatní mudrlanti ani neuměli držet příbor ;-)

Šmudla65
Bylahrdáasvá,aležádnépřednost 14.03.2012 00:37

Bylahrdáasvá,aležádnépřednostivjejímjídelníčkunatojaknapadala ostatní!Mělibyjstesiuvědomitženejdeopenízepředevšímpakoějaké sympatie je to realityšou!Zatím vyhrávají lidé,kteří vytvoří dobré české meny anebo meny zajímavé apřekvapivé!O tom to vše je!Vaše sympatie nebyly na místě a podívejte se na celý týden a nějaký jiný abyste pochopila o co jde v tomto pořadu!

petina1506
pro Radku (a taky pro Petra) 0 13.03.2012 15:40

Radko,nic si z toho nedělejte,sedět s touhle partou u stolu,pošlu už dávno Petra do háje a možná i tam, co slunce nemůže :-).Ať si to svoje machrování typu"já bych..já..a já.." nechá na diskuzi se Zd.Pohlreichem,ten by se s ním nemazal,a to by teprve mohl Petr předvézt, jak si umí stát za svým (tady to bylo akorát nepodstatné tlachání o h.....) Navíc nechápu,jak někdo,kdo uvařil omáčku ze sáčku, má vůbec tu drzost někoho jiného kritizovat a poučovat.Takže, Peťánku,stáhni ocas,takový borec nejsi

HankaPú
Paní Radko, já vím, davová 1 12.03.2012 18:49

Paní Radko, já vím, davová psychóza se uplatnila i tady a slovíčka a věty tu lítaly a bodaly do srdíčka jako šípy. Slovo dokáže ublížit víc než facka. Věřte ale, že jsou lidé, kteří Vám fandili. Netrapte se, nevracejte se už k této diskusi. Hodně štěstí, elánu a sluníčko v duši přeje Hana Půhoná.

octanone
HancePú 12.03.2012 19:56

Všichni nechtěli ublížit. :o)

Kačí20
Radko 4 12.03.2012 14:26

Radko soutěžící viděli novostavbu a vše kritizovali, máte dům zařízený velice hezky.. Do budoucna bych chtěla podobný domeček ... Velice mi tuto sestavu zhnusil Petr, vše kritizuje ale kamery si raději do svého bytu (jestli teda vůbec nějaký má) nepozve... Česká závist je hold nevyzpytatelná. Radko zkoušela jsem Vaše lasagne a byly výborné.. Jen ta příprava mi zabrala pár hodin... Takže pro Vás palec nahoru!!!!! Přeji hodně štěstí v životě! Pro mě jste vítězka vy!!! :-)

reklama