PO - PÁ v 17:50 na Primě

Robert Sobotka

Prostřeno III - 15.2.2011 Robert Sobotka Foto: Prostřeno III - 15.2.2011 Robert SobotkaFoto: Prima

Robert, který se vyučil jako malíř pokojů, se dnes živí jako pracovník ochranky. V bytě na Proseku, který potřebuje ještě hodně úprav, žije s přítelkyní a čekají miminko.

Do soutěže ho přihlásila přítelkyně, která s kamarádkou také sestavila Robertovo menu, kde jsou i kupované polotovary. Výhru by investovali do výbavičky pro holčičku.

Charakter:

Říká o sobě, že je velký pohodář. Sebevědomý.

Zájmy:

Zajímá ho zdravý životní styl.

Vztah k vaření:

Robert vaří moc rád, neodradilo ho ani to, že si v minulosti opařil nohu.

Chutě:

Zbožňuje sýry a hlavně hermelín, jí téměř vše.

Nesnáší:

Hrubé chování u stolu, krupicovou a zabijačkovou polévku.

Motto:

Pohoda…

Očekávání:

Setkání s příjemnými a pohodovými lidmi.

Vaše názory

lucie a vaneska
Ke všem komentarum, s 0 19.01.2015 23:32

Ke všem komentarum, s robertem nejsem, jelikoz se do pořadu přihlásil sám, a sám si udal ostudu. Holčička ma jineho tatinka.a jak si tenkrát zaridil byt , je jeho boj. Člověk je to namyslenej a arogantni blbeček, kterej mlátí ženy a deti. Holcicce jsou Dnes 4 roky a 2 čekáme.

auroračř
Robert slovy klasika 0 17.01.2012 19:10

Malý muž, velké ego. Ale jak to mají mrňouskové s mozkem? Vaření bufáč.

Janaaaaaa
Vazne sila!Nejdriv byt 1 17.01.2012 11:56

Vazne sila!Nejdriv byt poslepovany z vselijakych kycu co se jim kde libily a pak to vareni.Na uvod hermelin rozpusteny v mlece,pak osmazene hovezi s jakousi kasi z rostlinneho masa!Krokety dle predpokladu kupovane.A na zaver kupovany korspus se zakysanou smetanou,opravdu mistrovsky kousek!:D On i jeho pritelkyne,ktera mu to vsechno poradila,moc rozumu asi nepobrali,obzvlast kdyz si uvedomim ze si poridi dite do pronajateho nezarizeneho bytu v dome skoro jak pro bezdomovce,je mi to drobka lito...

René Novák
RE: 17.01.2012 14:15

Toto bych vařením ani nenazýval. Nevím, proč se do soutěže přihlašuje někdo, kdo vše koupí, ale nic neuvaří (např. korpus)...

Majaaaaaaaaaaaaaaa
ja kdyz jsem videla jak 0 17.06.2011 13:11

ja kdyz jsem videla jak pripravuje omacku:
-misto vypeku z masa deci oleje
-kydnu tam rajsky protlak
-pridame jisku (prilis mouky)
-do toho kydnu 2 kopcite lzice umelyho masla(tam chybi jedna molekula
aby byl z toho igelit)FUJ
promichame a vznikne z toho taky blivajs, ze se vam zvedne kufr...maso bylo moc hrube, malo naklepane..dezert katastrofa..to se snad neda ani komentovat jinak nez prusvih!

Anetekkna
sebevědomý primitiv :-D 0 11.03.2011 11:34

buré, cheské, kix box no sranda jak má být...hovoří to za vše :-D

Ehm.
:-D 0 25.02.2011 20:46

Do této diskuze se musím také zapojit.Roberte snaha byla,ale pokud by si vše udělal tak jak má být pokusit se o domácí preclíky,správně udělat maso,krokety rozhodně domácí! a ten korpus také!!! Takto by to uvařila i má 10ti letá sestřenice.Ale snaha byla,myslím si, že to tvé vaření stačí akorát tak po večerech něco pro přítelkyni uvařit, ale chce to ještě hodně práce.Příště s tímhlem do Tv rozhodně ne.

kaileen
Teda 0 24.02.2011 14:23

Roberte,měl byste se za svůj výkon v TV stydět,já být přítelkyní,tak vážně přemýšlím,zda s Vámi je ta budoucnost ta pravá. Nic moc v hlavě nemáte (což mohu posoudit i jako nezávislý divák), vařit také asi moc neumíte, suroviny neznáte, neznáte ani pokrmy, předvedl jste,že jediný jazyk, který ovládáte, tak je maximálně ten rodný......Co se týče bytu, jak tu někteří kritizují...tak je vidět,že to teprve předěláváte, tak věřím,že se to časem zlepší a že i dovybavíte a donakoupíte,navíc do toho nikomu nic není,ale rozhodně bych s tímhle "bytem" nešla vystupovat do TV. Zkuste se sebou něco udělat.

lattecaffe
no... 0 24.02.2011 13:40

mě taky Robert pobavil svým velkým sebevědomím a snahou hrát si na světáka.. opravdu jsem se smála... nicméně, nikdo z nás ho nezná osobně,a nikdo nezná jeho skutečnou povahu... myslím, že pro dítě je mnohem důležitější, zda žije v láskyplném prostředí, byť s nějakými nedostatky než v načančaném a vyšperkovaném bytě, kde se na něj řve a rodiče hádají nemyslíte? Třeba zrovna bude skvělý otec... no a třeba taky ne... to nikdo z nás nemůže říct. A co se týče té práce... holt nemůže každý dělat managera za x desítek tisíc korun, že? ony tyhle práce taky někdo dělat musí... tohle bych mu zrovna nevyčítala. Taky nemám nějak zvlášť extra honorovanou práci. ale nebýt nás, neměli by své platy ti manažeři...

Strejda
Hermelínovou polévku jsme 0 20.02.2011 20:21

Hermelínovou polévku jsme hned druhý den vyzkoušeli, to Vám bylo ale PAPÁNÍČKO! Díky ROBE

reklama