PO - PÁ v 17:50 na Primě

Sabina Svrčková

Sabina studuje střední obchodní akademii v Havířově. Je už ve druhém ročníku. Žije s rodiči v Českém Těšíně ve velkém bytě 4 + 1.

Má tři sourozence, s ročním bráškou sdílí pokoj a často ho hlídá. Ráda tráví čas s kamarády i rodinou.

Charakter:

Říká o sobě, že je zábavná, spolehlivá a upřímná. Je asertivní.

Zájmy:

Baví ji kamarádi, bráška a vaření.

Vztah k vaření:

Vaří s chutí a nebojí se experimentovat, protože prý „na tom není co pokazit“.

Chutě:

Sabina jí ráda, existuje však spousta věcí, které prostě a jednoduše nespolkne. Má ráda maso a je docela vybíravá.

Nesnáší:

Odpuzují ji polévky, kopr a vařená zelenina.

Motto:

Cokoli se stane a jakkoli zlé se to zdá, život jde dál a zítra bude vše lepší.

Očekávání:

Chce poznat nové lidi a chutě. Výhra by ji určitě potěšila, ale rozhodně není na prvním místě. Těší se, že zkusí uvařit také pro jiné lidi, nejen pro vlastní rodinu.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Vlas

 

VIDEO: Nok

 

VIDEO: Ledové brambory

 

VIDEO: Jazyk jedí jenom gurmáni

 

VIDEO: Dáša vs. Lenka

 

Vaše názory

xenie a vilibald
názor 0 03.08.2013 14:38

Jak můžete psát, že Sabinka není nejštíhlejší?

Vždyť je naprosto tlustá a vyžraná, je to obludný neomalený nevychovaný sud s nevymáchanou hubou vůči starším.

Neskutečná, bylo nám z Vás naprosto špatně. A Vy si dovolíte o někom prohlašovat, že nemá chlapa, protože by s ní nevydržel.

A kdo by vydržel s Vámi?? Styďte se.

AnkaK
Sabina 0 31.07.2013 15:51

Viděla jsem v Prostřenu už spoustu exotů, ale Sabina teda vede. To, že Dáša upozorňovala na její věk je spíš taková omluva holky, aby se úplně neztrapnila. Bohužel ani to se nepovedlo. Studené jídlo je trapas, ale daleko větší je to co tam zplodila. Sabinko chtěla si zjistit chyby? Začni se zajímat o vaření a jídlo, které se k sobě hodí. Jsi mladá a postupem času to zjistíš. Tohle nejsou nijak zajímavé recepty ani umění. Kuřecí maso a šunka...to je šílenost.

Anonymous1
Holka by se měla naučit 0 31.07.2013 12:20

Holka by se měla naučit mluvit, co předvádí není nářečím - neumí ani intonovat, ani skloňovat a časovat. Co se týče vzhledu, asi se spletla při posílání přihlášky - určitě chtěla do pořadu "Jste to, co jíte". Co se týče chování - sebevědomá až na půdu a nevidí si do huby. Omlouvat to, že neumí vařit, věkem? Proč? Když něco neumím, tak nelezu před kameru.

AnonymousK
JE MI Z VÁS ZLE, LIDI. 2 30.07.2013 09:49

JE MI Z VÁS ZLE, LIDI. ZAMYSLETE SE NAD TÍM, JACÍ JSTE BYLI V SEDMNÁCTI KUCHAŘI!

anonymm
Mizerní, ale taky jsme 31.07.2013 09:30

Mizerní, ale taky jsme nelezli do žádných kuchařských soutěží, měli jsme totiž i nějakou soudnost. Tato holka ať nikde neleze a hlavně, ať se necpe, je jak žok, ostuda.

lola233
RE: 31.07.2013 09:46

Já myslím, že v Prostřenu bylo už hodně tak mladých lidi a dokonce co vyhráli nad mnohem staršími spoluhráči. Když nic neumím tak nikam nelezu soutežit. Když nic nejím tak nejdu do kuchařské soutěže. Když jsem drzá a nevychovaná, tak raději ani nevycházím mezi lidi.

anonymouse
Jste pěkní ubožáci narážet na 5 29.07.2013 11:37

Jste pěkní ubožáci narážet na váhu! Není vychrtlá, no a co? To zas psal asi nějaký chytrolín co? To, že tam Dáša narážela furt na věk atd, tak Sabina ještě byla mírná na ní. Za to jak se chovala bych ji vyrazila od stolu. Na to kolik Dagmar je, se chovala jak puberťačka. Hraje si na "gurmána" a přitom neví co se jak dělá. To ona by se měla stydět a nelézt do takových pořadů. Namyšlená ženská co má komplex a neumí se chovat! Sabině dávám jedině palec nahoru.

Lucie 0009
Sabina 29.07.2013 11:51

Je to akorát sedmnáctiletý nevychovaný spratek, který ani neví co je to nějaká úcta. Z jejího chování je mi zle.

.....
A co taková Dáša, ví ona co 30.07.2013 09:47

A co taková Dáša, ví ona co se hodí a co ne? Pořád naráží na svůj věk a na to, jak je strašně dobrá v kuchyni,ale měla by Sabinu spíše povzbudit než jí shazovat, blondýna jedna stará odporná.

AnonymousK
Mělo by Vám být zle ze sebe a 30.07.2013 09:48

Mělo by Vám být zle ze sebe a svých hnusných poznámek! Sabina je mladá holka a já sama jsem jen o rok mladší a na tohle bych si opravdu netroufla. To, že její postava není úplně výstavní je její věc, lidi by se radši měli pozastavit nad chováním falešné Dáši!!!

reklama