PO - PÁ v 17:50 na Primě

Sandra Parmová

Půvabná éterická moderátorka zpráv před měsícem dokončila vysokou školu ekonomickou a po burzovním se zpravodajství se nyní nadšeně věnuje svojí práci v hlavní zpravodajské relaci Prima family.

Těší se ze svého nového bytu v Praze, kde vždycky chtěla bydlet. Pěstuje bylinky na balkoně a má ráda výhled z okna svého vkusného bytu. Přítel je krajským reportérem Primy family v Brně, vztah na dálku jim prý zatím dobře funguje. Sandra se snaží na sobě stále pracovat, dělat věci co nejlépe. Na pány působí jako dáma z první republiky, trochu odtažitá, vzbuzuje pocit ochrany, zaslouží si slušné zacházení a respekt.

Charakter:

Přátelská, přiměřeně cílevědomá, kreativní, společenská, ale taky potřebuje mít své soukromí, kam pouští jen své nejbližší

Koníčky:

Práce, cestování, večery s kamarády, vodní dýmka, vaření a ochutnávání nejrůznějších kuchyní, zájem o aktuální dění a kapitálové trhy, procházky v přírodě.

Vztah k vaření:

K vaření se dostala až poté, co odjela do Prahy studovat VŠ a byla nucena se o sebe postarat. Od té doby je její vztah k vaření čím dál kladnější a nejraději připravuje dobroty pro své nejbližší a přátele.

Chutě:

Miluje českou kuchyni, hlavně polévky, jídla z brambor a masa na nejrůznější způsob. Hovězí carpaccio, tatarák, steaky, ze sladkostí bílou čokoládu a cokoliv kokosového. Ráda jí a vaří kuchyni italskou, thajskou, mexickou a libanonskou.

Nesnáší:

Jídla z hub a mořské plody. Dršťky, vnitřnosti a u stolu nemá ráda, když někdo hlasitě mlaská. Vadí jí špatně umyté nádobí.

Motto:

Přej a bude ti přáno.

Očekávání:

Těší se, že pozná zajímavé lidi, ochutná jídla, která nezná a vyzkouší si, jak je vaření před kamerou náročné.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Boule po bowli

 

VIDEO: Salát se jí rukama

 

VIDEO: V dezertu bylo málo alkoholu

 

 

Ve středu 4.7. v 18:00 vaří Dana Jounová.

 

 

Vaše názory

PakaPuk
Tohle tedy nikdy nepochopím. 0 28.04.2015 05:23

Tohle tedy nikdy nepochopím. Pardon - tedy, pochopím, ale musím na to sociologicko-politicky. Já jsem v životě neviděl nic tak étericky půvabného jako tuhle holku, a zároveň tak chytrého a dobře se chovajícího. Takže se domnívám, že to štěkání a vytí přichází přesně odkud to člověk očekává - od proletářů a idiotů kteří na něco takového prostě nemají (a nikdy nebudou mít), závidí, a tak vřeští. Překrásná holka - přeju všechno nejlepší. Puk

SR
good job 0 25.07.2012 19:14

Sandra je takové něžné, éterické stvoření, po kterém musí všichni muži šílet. Na mě je toho všeho trochu moc, ale smekám, jak uvařila.

xci
Sandra jak ji vidím já 1 15.07.2012 17:49

Nemastná, neslaná, ale kultivovaná to ano. Při pohledu na ní mě trošku zebe. Působí jako ledová královna z vyšších sfér a to me odrazuje.Pomyslím na to, že je mou kamarádkou a já žiju ten přešponovaný život a řeknu Vám "děkuju pěkně!" jsem ráda že mám utulný domov a vypadám přirozeně. Nikol byla třeba zábavná.

Anonymous
je taková celá umělá 19.07.2012 11:59

je taková celá umělá ,nemastná něco jako gottová narozdíl od té druhé ta měla aspo štávu a vypadala rozumně

mahu
Tento týden jsem si jen 1 08.07.2012 01:23

Tento týden jsem si jen prolítla, ale moc se mi líbil. Překvapily mě komentáře k Sandře Parmové. Neznám ji jako moderátorku, ale v pořadu na mě působila jako kultivovaná, jemná a velmi milá. Zkušeností s vařením, vzhledem k mládí, nemůže mít moc, přesto ale uvařila velmi dobře a s přehledem. A menu bylo výborné. Srovnávání s tou druhou dívkou je nesmyslné. Každá je jiná, obě uvařily moc dobře.

Anonymous
V podstatě souhlasím, ale 08.07.2012 07:24

V podstatě souhlasím, ale uznejte, že každý se nemusí ztotožňovat s vaším názorem. Nechte lidi žít!

anonymous
brr ta Sandra je umělá 5 07.07.2012 12:58

brr ta Sandra je umělá kytička, nepřirozená a navíc pěkně vychytralá, no jak se říká tichá voda břehy mela, nenápadná puťka pěkně výhru vyfoukla

Ol
Vedení televize Prima, nevím 07.07.2012 15:41

Vedení televize Prima,
nevím jaké máte podmínky soutěže, ale mělo by být, že výherce který získá první cenu, tak odjede na dovolenou, nebo v případě že nemá zájem o cenu , tak pojede druhý v pořadí a ne příbuzemstvo.
Rozhodně s těmito moderátory televize Prima, žádný úspěch ve sledování tel. novin nezaznamenala, pokud vím nikdy ani neměla (soutěž např.TýTý) jako s oblíbenými redaktory.

anonym
Ol 07.07.2012 16:42

jo máš pravdu, Sandra jako moderátorka je nevýrazná a nezajímavá, pro Primu to nebyl žádnej kauf ji obsadit do zpráv, no ale aspoň se diváci nerozptylujou pohledem a věnujou se zprávám

Milena a Alois Dobrovských
Vedení ústavu ze kterého OL pochází, 07.07.2012 18:38

rozhodně si nemyslíme, že by zrovna Ol měl rozhodovat a podivovat se nad tím, komu kdo cenu dá když ji vyhraje.
Kdyby Prima měla nějaké tel.noviny, pak by chovanec Ol mohl něco komentovat, Prima má zprávy které nejsou tak bulvární jako tel.noviny na konkurenční televizi a co se týče moderátorů, myslíme si, že ti na Primě jsou na mnohem větší úrovni.
Co se týče výhry, naopak tu Sandře přejeme, vařila nejlépe a tímto ji i zdravíme!
S pozdravem, rodina Dobrovských, Kostelec nad Ohří

reklama