PO - PÁ v 17:50 na Primě

Šárka Brožková

Prostřeno VII (21) Ústecko  3.6. 2013 galerie - šárka brožková Foto: Prostřeno VII (21) Ústecko 3.6. 2013 galerie - šárka brožkováFoto: All

Přes své mládí je Šárka v důchodu – invalidním. Vyučená zdravotnice je po operaci páteře, která se prý moc nepovedla. Dodnes se potýká s bolestmi i zdravotními následky.

Přivydělává si pečením pro okolí, stará se o manžela a dvě děti. Syn je těžký astmatik. Rodina žije v domku, kde bývaly kanceláře. Domácnost by evidentně potřebovala finanční injekci. Šárka se do pořadu přihlásila sama, protože chtěla zkusit něco neobvyklého a poznat nové lidi. Věří, že má šanci vyhrát. Za finanční odměnu by koupila nové postele.

Co se bude dít celý týden v Prostřenu? Dozvíte se již nyní zde!

Charakter:

Prý upřímná, nesnáší lež. Soupeřkám připadá spíš jednodušší a chvíli se „otrkává“.

Zájmy:

Pečení, ráda venčí psy a chodí do lesa na houby, i když je nejí.

Vztah k vaření:

Kladný, vaří ráda, je zkušená kuchařka. Strávníci si prý často přidávají, i soused Šárčinu kuchyni chválí. Nejraději připravuje česká jídla.

Chutě:

Má ráda zeleninu, smažená jídla a těstoviny. Nejvíc si pochutná na kroketách a smaženém sýru.

Nesnáší:

Játra, houby, kachnu, mořské plody a ryby. Nikdy by nesnědla syrové maso. U stolu jí vadí mlaskání.

Motto:

V životě nemá žádné motto, kterým by se řídila.

Očekávání:

Doufá v pohodu a zábavu, nechce u stolu hádky a stres. Myslí si, že by mohla vyhrát.

 

Pro všechy milovníky jídla jsme právě spustili nový web o vaření Prima FRESH! Podívejte se a přidejte se k nám i na facebooku, ať vám neuniknou žádné novinky.


prima fresh profily, Foto: 

 

Vaše názory

Anonymousssss
Tiramisu to sice není, ALE 0 05.06.2014 10:50

Tiramisu to sice není, ALE zkoušeli jsme to a je to moc dobré. To, že to není tiramsu je jedna věc, to, že to fakt chutná a není to žádná splácanina šílená je věc druhá. Jen to prostě není tiramisu, ale inspirace.
A kdybych ještě dodal, že nám doma nechutná mascarpone a tahle inspirace nám chutnala víc, budu za totálního burana. A přitom proč? Že si nehraju na hogofogo a netrvdím, že kaviár je lepší než chleba s máslem? Jděte do pr... :)

Netty
:D 2 11.06.2013 21:03

Tirazimus!! :DDDDDDD A s jakou hrdostí to řekla! :D

zuzana z Bílina
"kuchařka" 11.06.2013 22:35

čtu si příspěvky a nestačím se divit, jak všichni neznámí lidé Šárku prokoukli už první den.to její sebevědomí, že je kuchařka.....chudák soused, že to vaření přežil. Jak se může prohlásit za zdravotní sestru???to che dělat sestřičkám ostudu, za to že se o ni starají???když je tak nemocná??? to na primě vše věří???práci sestry zná tak z nemocnice a ID???? hole má na parádu a hraje si na nemohoucí...když ji v Bílině potkáte, tak kluše jak křepelka a mává holemi okolo sebe.Aby ji všichni uhnuli.

Lililolo
... 29.10.2013 18:27

A cheesecake u paní Ally - šíze chachy :-D

tehule
tragedie 0 09.06.2013 21:17

jako je to smutný, že je ID, ale taky je dost smutný, jak je jednoduchá, o vaření nemluvě- to je ta paní totálně mimo mísu

Oskar Blecha
Tirasimus 1 09.06.2013 05:46

asi nějakej Řek :-D

tehule
ba přímo latiník :o)) nebo 09.06.2013 21:19

ba přímo latiník :o))
nebo žeby byla latinka, nebo latinus tiditus?

Vladimír
Šárka 14 08.06.2013 17:12

Šárka je upřímná, trochu stydlivá, ale pohodová.Přes svoje mládí je invalidní důchodkyní a trpí bolestmi. Určitě je měla i v průběhu natáčení a nedala na sobě skoro nic znát. Na nepřízeň osudu si neztěžuje, i když by důvod měla. Je fajn máma. Vaření a hlavně pečení je jejím koníčkem. Pro některé peče k různým oslavám pravidelně. A že v TV byla zkreslena barva tílka i spodního prádla na nijakou šedavou barvu, za to nemůže.

kritička
Vladimíre, 08.06.2013 17:31

trochu stydlivá?Vaření a pečení je jejím koníčkem? Pro boha, pro koho vaří a peče?Já bych se jejich blafů ani nedotkla.A ona se jich vlastně také skoro ani nedotkla.Že by se styděla jíst před kamerou?
A neomlouvejte tu hrůzu,co měla na sobě.Byl to děs,který bych se styděla vhodit i do kontejneru :(

taktojemazec
Vladimíre, ty jsi komik.:))) 08.06.2013 17:52

Vladimíre, ty jsi komik.:)))

reklama