PO - PÁ v 17:50 na Primě

Šárka Čuříková

Šárka Čuříková Foto: Šárka ČuříkováFoto: All

Vdaná dvojnásobná maminka Šárka je momentálně na rodičovské dovolené. Vystudovala SOŠ a SOU v Přerově – obor podnikání, potom pracovala v supermarketu.

Dceři Verunce je 9 let a Marečkovi 2 a půl roku. Čuříkovi v současné době dokončují stavbu svého nového domu, kam už se moc těší. Nyní bydlí u rodičů, kde se dost tísní. Šárka se do pořadu přihlásila sama – ze zvědavosti. Kdyby vyhrála, peníze by investovala do nového bydlení.

Charakter:

Společenská, nekonfliktní, pohodová optimistka se smyslem pro humor.

Zájmy:

Rodina, výlety, dětské akce. Jízda na kole, in-line bruslích nebo četba.

Vztah k vaření:

Kladný, vaří doma to, co si manžel nebo děti „objednají“. Nejraději připravuje maso.

Chutě:

Má ráda ryby, a to na různé způsoby.

Nesnáší:

Zabijačkové produkty, koprovku, cibuli v syrovém stavu. U stolu jí vadí ticho a lidi, kteří se přehrabují v jídle.

Motto:

Život je jako omalovánky, je jen na člověku, jaké použije barvy.

Očekávání:

Těší se na nové zkušenosti a dobrou zábavu.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Spoustu cukru

 

VIDEO: Houbová polévka

 

VIDEO: Problémy s vejci

 

VIDEO: Konflikt

 

VIDEO: Domácí paštika
 

VIDEO: Luštěniny

 

VIDEO: Závitek s nivou

 

VIDEO: O chlup

 

VIDEO: Taktika fuj, ble,fuj

 

VIDEO: Natvrdo

 

Z důvodu nevhodných a urážlivých příspěvků byla diskuze zastavena.

Vaše názory

babočkah
Šárka 0 27.02.2013 15:03

Dobrý den paní Šárko, po zhlédnutí dalšího dílu si myslím, že jste bodrá moravská žena, která má srdíčko na pravém místě. Souhlasím s tím, že při troše úprav, budete k světu, ale pořad je o vaření a ne o tom, jak kdo vypadá. Ostatní soutěžící do tohoto pořadu snad ani nepatří. Pokud někdo nejí skoro nic, tak nemůže také nic hodnotit, protože to nemá s čím srovnávat a je mi této slečny vlastně líto.

důchodkyně
Paní Šárko,musím vám říci,že 3 27.02.2013 13:53

Paní Šárko,musím vám říci,že jste velice nechutná osoba. Velmi se mě dotkla vaše úvodní věta, že si přejete,aby přišli důchodci, kteří snědí všechno a neremcají. Mohu vás ubezpečit, že si sakra vybíráme s manželem co budeme jíst a to co jste uklohnila vy bychom v žádném případě nejedli. Byla jste po zásluze bodově oceněna. Přeji vám až vám bude přes 60 let jako nám,aby se o vás mladá generace vyjadřovala stejně nechutně jako vy. Babča z Karlových Var

anonym
No třeba jste to špatně 27.02.2013 14:01

No třeba jste to špatně pochopili. Přála si mít za hosty lidi v důchodu a takové, kteří by neremcali a všechno snědli. Nemuselo to hned znamenat, že důchodci neremcají a všechno snědí.
Jen mně to tak napadlo. v podtatě je mi to úplně jedno.

listopadka
Já jsem také důchodkyně, také 27.02.2013 14:20

Já jsem také důchodkyně, také jsem tu hlášku zaregistrovala, ale jen jsem se tomu pousmála. Právě protože jsem důchodkyně, tak mám možnost se stravovat lépe, než když jsem byla v práci. Mohu si dovolit vařit pomalu a věnovat se tomu pořádně a ne jen hodinu po návratu z práce. A protože jsem doma pracující důchodkyně, mohu si dovolit i vařit z dobrých surovin. U vás bych se Šárko nenajedla. Je mi líto, ale byla to bída.

Anonymous23
důchodkyně 27.02.2013 15:28

no tak takovej zapšklej komentář tady dlouho nebyl, jestli milá paní nechápete vtip, tak radši ani nezapínejte tu bedýnku s obrázky. Paní Šárka mi zrovna jako jedna z mála v tomto týdn přijde milá a hodná a to co řekla v úvodu, myslela dobře, ale Vy jste si to přebrala jako útok na svou osobu.

Marie44
Šárko udělejte cokoliv s Vaší 4 27.02.2013 10:23

Šárko udělejte cokoliv s Vaší vizáží. Změňte svůj neúčes v účes, trocha líčení ve Vašich letech také neuškodí.A haleny nechte Vaší mamince a pořiďte si oděv vhodný Vašemu věku.I s Vaší váhou můžete vypadat na svých 31 let.Prostřeno už dávnou není pořad o umění uvařit, proto hodnotím jiné věci.

jentak
vizáž 27.02.2013 10:31

...ne každý má na to chodit stále ke kadeřnici a na kosmetiku a kupovat si fajné hadry dle věku, paní říkala, že staví a zařizuje dům, navíc na mateřské si asi sobě máloco koupí, znám to sama!!!!

Chytrolínka
Marie44 27.02.2013 10:53

má ale pravdu. Člověk nemusí být u kadeřníka pořád, ale stačí dobrý udržovatelný střih. Halenky se dají taky sehnat lepšího střihu - ta co jste měla Vám opticky dělá prsa až na břicho. Každý nemůžeme být jako proutek, ale takhle vypadáte vedle soutěžících jako jejich mamina. Nemyslím to ve zlém, jenom to chce se malinko snažit. A nemusí to být drahé, jenom přijít na to, co člověku sluší. Jinak jste fajn a je škoda, že na první pohled budíte dojem o hodně starší.

sharon
změna ???........to už 27.02.2013 13:06

jí nepomůže...............

jeje
vzhled 27.02.2013 15:38

Vzhled není optavdu důležitý,jen je škoda se dělat starší a ošklivější.Jiné oblečení,trochu nalíčit a šmrncovní sestřih a je to

reklama