PO - PÁ v 17:50 na Primě

Šárka Fialová

REPRÍZA: Vystudovala gymnázium, nyní pracuje jako oblastní ředitelka fincentra. Zabývá se optimalizací rodinných i firemních financí. Této práci se věnuje už dvanáct let a stále ji baví.

Je rozvedená, má čtyři děti. S prvním manželem má dva syny, staršímu je již dvacet. S nynějším partnerem má téměř tříletého kluka a skoro pětiletou dceru. Druh pracuje ve stejné společnosti jako Šárka, která úspěšně podniká už od svých osmnácti. I on má dcery z předchozího vztahu, takže je jejich rodina opravdu široká. Šárka má krásně zařízený rodinný dům s osmi místnostmi v Rapotíně, kousek od Velkých Losin a Šumperka.

Charakter:

Je cílevědomá, velmi pracovitá – prý workoholička –, empatická.

Zájmy:

Vede vaření. Ráda si také zajezdí na kole a miluje rodinné dovolené.

Vztah k vaření:

Vaří a peče od deseti, vždy ji to lákalo a bavilo.

Chutě:

Jí skoro vše, ráda ochutná i cizí speciality, saláty a polévky, z příloh upřednostňuje brambory.

Nesnáší:

Mobily a noviny na stole. Nemusí knedlíky, pravděpodobně by nepozřela červy a podobnou havěť.

Motto:

Když už člověk jednou je…

Očekávání:

Do pořadu ji přihlásil partner. Účast bere jako výzvu a možnost vyzkoušet si nové a nepoznané. Těší se na nové tváře a na zábavu. Výhru by věnovala na rekreaci.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Rukou, nebo příborem?

 

VIDEO: Vyšší společnost

 

VIDEO: Dobrý kolektiv

 

VIDEO: Přátelství se nekoná

 

VIDEO: Omluva

Vaše názory

Sangrail
Menu dokonale opsané od Z. Pohlreicha 0 02.05.2014 02:57

Já jsem se kdysi Šárky zastával, protože se mi líbilo její elegantní, čisté vaření. Pak jsem ale zhlédl DVD "Pokrmy k rodinnému stolu" od Zdeňka Pohlreicha a rozsvítilo se mi: to, co jsem oceňoval u Šárky, jsou ve skutečnosti Pohlreichovy recepty, Pohlreichův design, Pohlreichovy zásady. Šárka šla tak daleko, že dokonale okopírovala vzhled jeho jablečných koláčků, dala ke kuřeti na paprice těstoviny a hluboký talíř. Nepřidala nic od sebe. Kupodivu to prošlo bez povšimnutí.

mmilena
To zdůrazňování kvalitních 1 19.01.2014 18:59

To zdůrazňování kvalitních surovin bylo zbytečné. Jak kdyby ostatní lidé nedávali věci dobré a jen ona a nikdo víc. Trochu empatie chybělo.

glors
Paní Šárka 27.01.2014 17:49

Myslím, že vařila dobře. Hodnotila rozumně. Jen ty suroviny, které zdůrazňovala jako kvalitní..? Pro mě je kvalitní surovina kupříkladu kuře, které mi vyroste doma, v čistotě, z mých brambor, pod mýma rukama. Tomu říkám já kvalitní kuře. Když tedy chtěla zdůrazňovat kvalitu. Jinak proti ní není co vytknout.

Sosiego
Kdo chtěl psa být....? 0 18.01.2014 20:33

Ať už to bylo jak bylo, pouze paní Šárka uměla ohodnotit protihráče solidní porcí bodů. Sedmičky a osmičky.... Kdo z ostatních takhle bodoval?

anonym
Paní žije zdravě, vaří pouze 0 18.01.2014 15:42

Paní žije zdravě, vaří pouze Z NEJKVALITNĚJŠÍCH SUROVIN!!!!!! Zcela určitě ráda sportuje, je prostě úžasně IN. Ale naskýtá se otázka, proč je tak kvalitně vykrmená jako prasnice? Asi tou vysokoprocentní smetanou a penicilinovým kuřecím.

mystapista
Opravdu trapná i s jejími 0 18.01.2014 07:59

Opravdu trapná i s jejími kvalitními potravinami,francouzským sýrem i kvalitním vývarem.Omáčka přesto, i z pohledu diváka, zřejmě nestála za moc. Nejlépe na mě nakonec působil Radek,přesto,že všechna jídla byla "obyčejná" a smutná Soňa,které výhru přeji.

mystapista
Nakonec mě shlédnutí jednoho 0 18.01.2014 07:56

Nakonec mě shlédnutí jednoho dílu donutilo pustit si i ty ostatní ze záznamu.V závěru jsem měla nejhorší pocit ze Šárky.Namyšlená,povýšená nedokázala zakrývat nenávist vůči Ivaně.Proč? Že byla také obezní? Nějak mi nepřišlo patrné,že by Ivana se do ní navážela,spíš naopak.Už dopředu očekávala závist,přestože ne každý touží žít v luxusu,tak se podle toho "nastartovala".

takyšárka
Sebestředná ješitná obézní 0 17.01.2014 20:51

Sebestředná ješitná obézní nešikovná žena nevyhrála v soutěži, od které si tolik slibovala. Snad už to ta buranka vydýchala a naučila se vařit. Možná už umí uvařit i jiné maso, než umělé penicilinové kuře! Hezký večer Šárko.

kluk
Šárka měla smůluže se dostala 1 17.01.2014 20:36

Šárka měla smůluže se dostala mezi takové exoty,když se propojí tlusté a tenké střevo,tak z toho vyleze něco smrdutého

Anonymoussdvhahaha
kluk 18.01.2014 15:43

A to smrdutý jsi ty, že?

reklama