PO - PÁ v 17:50 na Primě

Šárka Grygarová

Paní Šárka má bakalářské vzdělání. Nyní po rodičovské dovolené nastoupila jako zdravotní sestra do Slezské nemocnice v Opavě, také se věnuje masérství. Žije ve společné domácnosti s manželem a dvouletým synem v příjemném domku ve Vršovicích kousek od Opavy.

Jsou sportovně založená rodina. Do pořadu Šárku přihlásila kamarádka. Pokud by vyhrála, tak by část peněz investovala do bydlení (zařídila by synovi pokojíček) a jela by s rodinou a přáteli na krátkou dovolenou.

Charakter:

Společenská, usměvavá, upřímná a soutěživá. Někdy bývá i výbušná.

Zájmy:

Koníčkem celé rodiny je sport – rádi jezdí na kole, chodí na procházky s pejsky, provozují turistiku a horolezectví, Šárka hraje tenis. Ráda vaří, cestuje a schází se s přáteli.

Vztah k vaření:

Je to prý láska a droga - když vaří, tak relaxuje. Ráda peče maso.

Chutě:

Nejvíce si pochutná na hovězím mase.

Nesnáší:

Ryby a nikdy by nesnědla tepelně neupravené maso. U stolu jí vadí mlaskání a hltání.

Motto:

Jednou jsi nahoře, jednou dole…

Očekávání:

Očekává novou životní zkušenost, vyrovnání se se stresovou situací a ráda pozná zákulisí pořadu. Také doufá, že se dobře nají.

Vaše názory

objektivni132
herci2 0 25.04.2014 03:47

Sama jsem odpovídala regionální televizi na určitý dotaz - zrychlili obraz, vybrali slova která se hodila pro jejich "pro" projektu a ve výsledku jsem dopadla jako blbka, která má na krku kolotoč - mno přesně tak se mi hlava otáčela zleva doprava atd., ústa klapala v neshodě se slovy. Příště se jim vyhnu!!!
A do šou bych už vůbec nešla, protože ty peníze jsou opravdu zasloužené a aby pak ještě člopvěk chodil na malém městě kanály :( ...

objektivni132
herci 0 25.04.2014 03:46

Jména komentátorů - omluva - vůbec se ale nemění nic na tom, co jsem napsala.
Prostě manželé "Vydrovi" se propůjčili k takové hnusné a podrazácké šou, kde TV Prima vydělává na reklamách. A kdo nepochopil, tak znovu - není to o vaření a škoda se rozčilovat a diskutovat nad tím, co kdo řekl - slova jsou vymazána, obrazy přizpůsobeny komentům.

tojedilo
:D :D 0 22.04.2014 18:50

Jojo už si hřeju buřty. :D Tu bych chtěl mít doma. :D Soutěživý typ !! Ani čárové kódy z talíře nesmyje :-)

Martina33333
Klobouk dolů za ty 3 tis 1 20.04.2014 18:38

Klobouk dolů za ty 3 tis každýmu! Přeji hodně štěstí :-)

Věrka z Pardubic
Jsem téhož názoru. Alespoň 20.04.2014 22:07

Jsem téhož názoru. Alespoň Šárka trochu vykompenzovala podraz s posledním bodováním a zaretušovala svou nepřekonatelnou touhu po výhře ( penězích ), opravdu za každou cenu!

objektivni
TV Prima šou 3 19.04.2014 04:40

Pokud sledovat Prostřeno nebudete, diskutovat také ne, tak šou Prostřeno "zmizí" a budou muset vymyslet další "nachytávky".
Prima se mi opravdu zprotivila tímto pořadem a byla jsem jejím příznivcem.
Manželé Vydra i Smutná byli moji oblíbení herci, ale jejich stále stejné hlášky v tomto pořadu se mi již "zajídají"...asi se také "zaprodali" - peníze jsou nade vše :( .

Anonymousběs
Ano, tento pořad se bohužel 19.04.2014 13:30

Ano, tento pořad se bohužel vařením zabývá jen okrajově - opravdu je to spíš psychologická sonda - kam až jsou nekteří lidé ochotni zajít, když jde o peníze. Ale nesouhlasím s tím, že by nějak výrazně klesla sledovanost, kdyby Prima namíchala skupiny např. veganů, diabetiků, bezlepkových, zahraniční kuchyně - proč ne? myslím, že pro hodně lidí by to bylo zajímavější, než sledovat, jak si tam vjíždějí do úsměvů - a člověk by se něco nového dozvěděl - ty vývary s masoxu a "dorty" z piškotů - to není vaření, to je děs!

Lojza.
to objektivní 19.04.2014 14:12

Jenom skromný dotaz - spletl jste si Bouškovou se Smutnou, nebo máte nějaký zvláštní důvod, proč ji nazýváte Smutnou?

Anonymos
objektivní 21.04.2014 10:25

Jsme rádi, že víme, kdo jsou vaši oblíbení herci - ovšem je otázka, jestli to víte také vy. Díváte se vůbec na Prostřeno - není to jiný pořad ?!? (Já jen, jestli si pletete jenom herce nebo i pořady...)

objektivni
TV Prima šou 0 19.04.2014 04:36

Kdo se nad mým zamyšlením pohorší, tak nepochopil. Šou je prostě šou a vše je o penězích - ne o těch malých výhrách (pakatel pro účinkující), ale o TV reklamách které televize "nad vodou drží". Je to o sledovanosti atd.

reklama