PO - PÁ v 17:50 na Primě

Šárka Kohoutová

Prostřeno (9) Ústecko galerie - Šárka Kohoutová Foto: Prostřeno (9) Ústecko galerie - Šárka KohoutováFoto: All

Šárka stále studuje, je studentkou čtvrtého ročníku hotelové školy v Chomutově.

Žije sama v Klášterci nad Ohří v bytě 1+1 se svým psem a kocourem. Má přítele, se kterým chodí skoro rok. Prioritou je pro ni úspěšně složit maturitu a podle toho se bude dále odvíjet její život. Třeba bude ještě studovat na vysoké škole. Do soutěže se přihlásila na popud svého přítele při sledování pořadu Prostřeno – je soutěživá a má ráda výzvy. Pokud by vyhrála, peníze by použila na školné.

Charakter:

Na první pohled tichá, klidná a usměvavá. Zpočátku nedůvěřivá, když se ale rozkouká, je velmi upovídaná. Cílevědomá, nesnáší prohru, lži, pomluvy, je prý až moc upřímná.

Zájmy:

Četba, procházky, vaření, nové věci všeobecně.

Vztah k vaření:

Bere to jako koníček, ráda zkouší nové recepty. Nejraději připravuje typická česká jídla, ale nebrání se ani experimentům. Občas si proto vaření zpříjemní zahraniční kuchyní.

Chutě:

Nejraději má koprovou omáčku od maminky.

Nesnáší:

Jídla s přemírou kmínu. U stolu špinavý inventář a dusnou atmosféru.

Motto:

Život je jako hra, nezáleží na tom, jak dlouho trvalo představení, ale jak dobře bylo sehráno.

Očekávání:

Získání nových zkušeností a zážitků. Doufá, že pozná kolektiv příjemných a upřímných lidí

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Malování na obličej

 

VIDEO: Zábava

 

VIDEO: Nic se nedaří

 

VIDEO: Mastná polévka

 

VIDEO: Šátky

VIDEO: Kam se ztratily knedlíčky

 

VIDEO: Hoří

Vaše názory

Christian M.
Priprava testa 0 18.03.2013 14:53

A jako tradicne by to chtelo pripravovat testo na nejake podlozce a ne primo na kuchynske lince. Je to odporne a nehygienicke. V domacich potrebach se da koupit tzv. val za par korun.

cipísek
Vracím se sem,abych reagovala 0 15.03.2013 18:31

Vracím se sem,abych reagovala na dotaz ohledně briošků.Recept na těsto je někde níže.Byl tu dotaz na vajíčka.Já je dávám celá.Mléko smícháme s droždím,lžící mouky, cukrem anecháme vzejít kvásek. Mouku smícháme s cukrem, přidáme vejce a kvásek - vypracujeme hladké těsto,do kterého postupně zapracováváme změklé máslo.Necháme 1hod kynout.Během kynutí těsto obracíme a stlačujeme zpět,pakzabalíme,přes noc nechat odpočívat.Druhý den formujeme tvary (šneky, šátečky, bochánky,

Paní eL.
Šárka je tak hloupě 0 15.03.2013 17:44

Šárka je tak hloupě sebevědomá, že se ani neobtěžovala recepty vyzkoušet a očividně je dělala poprvé, podle toho to dopadlo, vlastně se nic nepovedlo. A hloupými výmluvami jen potvrdila, že o vaření nemá ani páru.

pirátka
Mladá-nemladá 2 14.03.2013 19:32

Na mládí nelze brát ohled, stejně jako na stáří a nemoc, pokud by se přihlásila babička s paskinsonem. Je to soutěž o vaření, tak pokud neumím nebo nezvládám, tak tam nelezu. Pravda, v jejím věku bych s bídou udělala bramboráky a upekla kuře, ale taky bych se nikde nechtěla předvádět. Má mít soudnost a raději obrážet soutěže typu miss, tam se s mládím a krásou počítá.

smích
V soutěži Miss, se počítá 15.03.2013 10:22

V soutěži Miss, se počítá samozřejmě s krásou a mládím, ale v neposlední řadě také s inteligencí, toto vše slečna postrádá!

jhgfjz
on postrádá i tu krásu a 18.03.2013 12:47

on postrádá i tu krásu a nesplňuje ani 90-60-90 :)

Ferda od berušky
TAhle je pipina závistivá. 0 14.03.2013 18:44

TAhle je pipina závistivá.

Katka009
Větší šmudlu jsem neviděla 1 14.03.2013 17:38

Větší šmudlu jsem neviděla ... vařit neumí, sebekritika jí taky asi nic neříká....ale přesvědčovat ostatní, že chyba vlastně není na její straně, protože podle postupu je to správně....měla by se dát k Jehovistum, byl by z ní kvalitní pěšák :)

Gabina2
Tento týden to je děs,včera 14.03.2013 18:38

Tento týden to je děs,včera tragedie a dnes také....

maoam
slečno, slovo mousse znamená 2 14.03.2013 15:19

slečno, slovo mousse znamená pěna, takže když "to chápete u mousse", tak jakto, že to nechápete u pěny?příprava je stejná...

reklama