PO - PÁ v 17:50 na Primě

Silvie Michalová

Štíhlá dlouhovlasá bruneta vystudovala SOU – obor kosmetička s maturitou. Poté pracovala jako barmanka, nyní je na mateřské s holčičkou.

Přivydělává si tiskem fólií a úpravou fotek. Tři roky žije s přítelem a říká, že „má doma dvě děti – jedno stokilové a druhé desetikilové – a nikdy se s nimi nenudí“. Rodina žije ve dvoupokojovém bytě ve Svitavách, o osmdesátimetrový prostor se dělí s pavouky sklípkany. Kdyby Silva vyhrála, pořídila by nová plastová okna.

Charakter:

Sama o sobě říká, že je zbrklá. Ale je i soutěživá, pracovitá a praktická.

Zájmy:

Těší ji focení a úprava fotek, úklid, vaření a péče o domácnost, rodina.

Vztah k vaření:

Velmi pozitivní. Vzhledem k tomu, že je do všeho dost hrrrr, však vaří jen se střídavými úspěchy.

Chutě:

Až na řídké výjimky sní všechno.

Nesnáší:

Vnitřnosti a u stolu šťourání v jídle.

Motto:

Za zkoušku nic nedám...

Očekávání:

Chce si vyzkoušet, jaké je vaření v televizi. Sama často u obrazovky komentuje ostatní soutěžící, tak chce na vlastní kůži poznat, jaké to je. Očekává dobré jídlo, pohodové lidi a nové zážitky.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Kydaneček na talíři

 

VIDEO: Přesolená omáčka

 

VIDEO: Robot stávkuje

 

VIDEO: Pyré

 

VIDEO: Zábava

 

Vaše názory

anonym
Haníte Silvu a nemáte 0 14.07.2016 17:21

Haníte Silvu a nemáte potuchy,jak to vlastně v Prostřenu chodí.Že se vše sestříhá,jak se jim to hodí do sledovanosti.Melete tu doslova sračky.Protože jste všichni až moc dokonalí a samozřejmě by jste vše dokázali líp..
Možná neuvařila nejlíp,ale zkuste si mít za ***í celý štáb,který vám dělá v bytě haloo a soustředit se u toho na vaření.Sami by jste před kamerou neřekli ani popel a Silvě do očí neřekli ani fň,ale za pc s klávesnicí je každý hotový nej.Jděte si žít své nudné životy.Nazdar...

jojojo625
dodatek 1 23.04.2014 19:14

Je to nejvetsi luza jaka muže byt...nic neumi...je to blbka ktera si myslí ze je hvezdou nejvetsí...falesna a navic si driv privydelavala telem...jeden velky hnus!!!!!

Anonym
Váš komentář mě opravdu 14.07.2016 16:55

Váš komentář mě opravdu nehorázně rozčílil!!Jak někdo,kdo si říká Jojojo tohle může napsat o někom,jako je Silva?Buď jste zhrzeným ctitelem nebo největší vesnická kvočna,co jen závidí talent a krásu a taky odvahu Silvy. Už z toho,co píšete,vím,že jí nesaháte ani po kotníky.Kdyby jste viděl/a,kde je Silva dnes a co za ty roky dokázala,asi by jste tloukl/a hlavou o monitor.Z takových,jako vy,je mi fakt na zvracení.Měli by vám odebrat práva na vlastní osobu.

LeniG
prosba 0 24.04.2012 19:22

Dobrý den paní Michalová,

Mám k Vám velkou prosbu.Příští týden chystám oslavu a potřebovala bych od Vás radu,kde si mohu nechat udělat nažehlovací fotky a nápis a co k tomu potom ještě kromě trička budu potřebovat?

Moc Vám děkuji

Lenka G.Havířov

Pascall
Ať se na mně paní nezlobí, 1 01.03.2012 02:00

Ať se na mně paní nezlobí, ale kdo neumí vařit bez bujónů, u mě není kuchař. Ani ty spousty kořenových směsí co používá. Pro mě čtyři body.

milivanili
Bohužel, to se nedovíte. Taky 02.03.2012 22:59

Bohužel, to se nedovíte. Taky jsem se ptala,na misku,ale nedočkala jsem se.

dežo H.
tetovaňy je faJn!!!! 1 26.02.2012 19:07

u nas ve zvláštný škola to máme fšichni! Voprávdu, dneska tO frčí.
lehneme si na lavycy a někdo nam počmara kůžu klikihákami. je to hodně moderňý a fajn.

CI6
jo 29.02.2012 22:16

hlasim se k vam Silvie Michalová.

husička
tak jsem se podívala na Vaše stránky 2 26.02.2012 17:47

a ještě jednou shlédla videa a musím uznat, že sice ve vaření jste se moc nevytáhla, ale jste čistá a přející duše. Nechci vás urazit, ale ta Vaše milá, nezáludná naivita nemohla zvítězit před nenápadnou manipulací zpoza rohu. Jo jo.Veronika určitě udělá kariéru a opravdu jí těch pár šestáků nezávidím. Jako kamarádku bych jí nechtěla.

anonymka?!
Máš opravdu velmi vystihující 27.02.2012 10:27

Máš opravdu velmi vystihující nick.

reklama