PO - PÁ v 17:50 na Primě

Soňa Krawiecová

REPRÍZA: Skromná a nenápadná Soňa je na mateřské. Má tři děti věku 10 let, 3 roky a 5 měsíců. Žije ve smíšeném polsko-českém manželství a je spokojená.

 Dříve pracovala v informacích v supermarketu. Bydlí v rodinném domě 4 + 1 v Bludově kousek od Šumperka. Do pořadu se přihlásila sama, protože si chce dokázat, že to zvládne. Pokud by vyhrála, investovala by do domu.

Charakter:

Hodnotí se jako upřímný člověk, který řekne vše na rovinu. Starostlivá, pracovitá, pečlivá.

Zájmy:

Největším koníčkem je její velká rodina a zahradničení za pěkného počasí.

Vztah k vaření:

Vaří ráda a jako trojnásobná matka k tomu má hodně příležitostí. Největší odměnou je, když všem malým strávníkům a manželovi chutná.

Chutě:

Jí skoro vše, má ráda lehčí a pestřejší kuchyni.

Nesnáší:

Vyhýbá se vnitřnostem a mořským plodům. Odpuzuje ji vulgární chování u stolu.

Motto:

Neuvedeno.

Očekávání:

Těší se na odreagování od každodenních povinností a nové zážitky.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Rukou, nebo příborem?

 

VIDEO: Vyšší společnost

 

VIDEO: Dobrý kolektiv

 

VIDEO: Přátelství se nekoná

 

VIDEO: Omluva

Vaše názory

Anonymous1
Vážně si nikdo nevšiml že u 0 04.08.2014 17:25

Vážně si nikdo nevšiml že u dezertu řekla že sušenky "vojela"? :D

mrkvička2
Patla 0 09.03.2014 14:03

To je šílená patla.. Myslím, že manžel s tou kritikou má pravdu.. Vařit rozhodně neumí.

Rimma
Chcela dokazat manzelovi ze 0 18.01.2014 18:03

Chcela dokazat manzelovi ze vie varit, a co dokazala? varit nevie, vyzera zle, je zakerna, nema charakter. Mozno potom co seba videla na obrazovke aspon sa posnazi sa zmenit

čuminda
Šárka to se svým ubohým 0 18.01.2014 15:37

Šárka to se svým ubohým jednoduchým menu projela a nyní sem bude psát ještě měsíc. Kdy to ta obézka vydýchá? Je mi jí líto!

čuminda
Konečně jsem na to přišla. 1 18.01.2014 14:08

Konečně jsem na to přišla. Přihlásím se do Prostreno, uvařím jeden blaf horší než druhý a ostatním dám jen po jednom bodu( jako, že mě nechutná )a mám výhru v kapse.Je na tom něco divného? Není. Někteří to tak dělají a ani se nestydí.

anonym
Tak se přihlas trotle, kdo ti 18.01.2014 15:35

Tak se přihlas trotle, kdo ti brání čůzo? A nečum!

Mmilena
Její věta, že se do pořadu přihlásila proto, aby si dokázala , 1 18.01.2014 11:21

že to zvládne, mě rozesmála. Zapomněla však dodat, jakými prostředky to zvládne , že schválně bude velmi nízko a podpásově bodovat, aby to vyhrála. Nemá být na co pyšná. Kdyby spravedlivě bodovala , tak bych jí výhru přála. Takhle si ji nezasloužila.

2r
to její vaření bylo ubohé a 20.01.2014 13:40

to její vaření bylo ubohé a pouze nízkým hodnocením se dostala do vedení,její manžel má být na co pyšný,když musí žít s takovou nemastnou ,nudnou a zákeřnou ženou a o dětech ani nemluvě.Jsme zlý a závistivý národ ,ale déláme si to sami.
Ta její omluva nebyla na místě,to také o něčem napovídá.Být Šárkou ,tak tu omluvu nepřijmu,protože to nebylo myšleno vážně,chtěla se jenom ukázat před národem v lepším světle a to to právě bylo horší.

nada777
ŠÁRKA 1 18.01.2014 03:02

Já to přála Šárce....lidé nadělali kecy jak je povrchní a jak nosí noc nahoru,ale nemyslím si ...to že vždy zmínila ,že použila kvalitní suroviny není na tom nic špatného.Také mám zkušenost ,a určitě i další hospodyňky že opravdu méně kvalitní potraviny jsou mnohdy na prd a že jich spotřebujeme poctatně více než jednu a kvalitní surovinu ;)

takéanonym
souhlas 18.01.2014 10:24

Vše dokázala obhájit a logicky zdůvodnit i když to okolí převracelo a nechápalo.Ivana se několikrát ve svém chování ztrapnila,ve svých řečech.Nemá páru ani co mlela.Šárka u mne jediný adept na výhru.

reklama