PO - PÁ v 17:50 na Primě

Štěpán Pospíšil

Prostřeno II. - 1. cyklus - Pospíšil Foto: Prostřeno II. - 1. cyklus - PospíšilFoto: All

Hotelový údržbář a nimrod Štěpán má mnoho zájmů. Upovídaný, přátelský a usměvavý mladý muž žije s přítelkyní a sedmiměsíčním synem v menším podkrovním bytě v budově základní školy v Horním Bradle v Železných horách na Chrudimsku.

V obci sídlila významná sklářská huť. Rodinka se bude brzy stěhovat do vlastního rekonstruovaného domu, i když i v jejich útulném provizoriu se jim zatím docela líbí. Tomáš v minulosti cestoval a naučil se soběstačnosti. Rád vaří v kuchyňce pod zkoseným stropem. Je to pohodář, který dává přednost společnosti bezkonfliktních a tolerantních lidí.

Charakter:

Pohodový, šikovný, všestranný, společenský, přátelský, ale i snaživý a soutěživý taktik.

Zájmy:

Myslivost, kynologie, vaření.

Vztah k vaření:

Rád připravuje maso na milion a jeden způsob. Není vybíravý a sní vše, co mu přistane na talíř, i když kvalitně připravené jídlo umí ocenit.

Chutě:

Nejoblíbenější pochutinou je grilované vepřové koleno. Kromě české kuchyně ale rád ochutná třeba i mořské plody.

Nesnáší:

Brynzové halušky a halušky vůbec.

Vaše názory

Roný z Kovárny
prase 0 11.07.2014 17:14

ty tlustý prase,udělám z tebe závitek ty buzno

HanuleB
falešny člověk.. 0 06.07.2012 11:13

tato skupina byla skvěla krom Štěpana.a jak mu řikali Štěpanku..bylo mi zle.kdyby věděli jaky je ...bylo mi všech lito protože to byla skvěla upřimna parta..a ještě je vzal do kaple...svatost sama že :) hnus

fanda prostřena
tady jde vidět kdo si jde 0 04.03.2012 21:53

tady jde vidět kdo si jde zasoutěžit a kdo vydělat....a ta radost z těch peněz taky nemohla být velká když člověk podvědomě ví jaký je hajzl co....no třeba jednou až se na to podívá syn tak aspon uvidí jak je táta férový...smutné ale co člověk nadělá....no coment etc....

Heduškaaaaa
závist 0 08.02.2012 12:11

Pane Štěpáne to snad není možné, jak Vás zaslepila touha po výhře a po penězích. Vždyt z té výhry nemůžete mít radost ba naopak špatné svědomí, ikdyž kdo ví, co jste za člověka, když se dokážete takle snížit a dát tak málo bodů za mistrovské dílo Vašeho soupeře, ale alespoň to může vidět celý národ, který si o Vás udělá obrázek, teď otázka, zda se Vám toto nechutné gesto vyplatilo! Zda jsou přednější prachy a nezasloužená výhra než čest a sláva :-D je mi z Vás na nic!!!

larosaa
Štěpán 0 24.01.2012 10:13

Nemám slov pro takového křiváka. Štěpánku, všechno se ti vrátí !

mhd111111
ubohost je to,co jsi 0 23.01.2012 11:02

ubohost je to,co jsi předvedl...a tím nemyslím vaření

Vaclav Novak
Štěpán Pospíšil 3 21.01.2012 15:23

Štěpáne, jsi bezcharakterní chudák, ty jsi nesoutěžil, ty jsi tam šel vydělat prachy na úkor ostatních soutěžících, kteří bodovali korektně a objektivně. Je mi z tebe na zvracení.

mutabor
cenzorování 22.01.2012 07:33

Tak se můj včerejší příspěvek na adresdu Primy ohledně pořadu Prostřeno trefil do černého, že ho cenzor smazal.Když se mažou už i příspěvky a názory na stupidní a zmanipulovaný pořad, tak není co dodat.

mutabor
Štěpán 22.01.2012 07:38

Mám takový pocit, že odpovědní za pořad Prostřeno nechávají Štěpána vláčit tou špínou zde v diskuzi. Scénář byl předem jasný: musí zde být vykutálenec, jinak by měl pořad malou sledovanost. Smutné je, že si to Štěpán nechal líbit.

mutabor
Štrěpán 22.01.2012 07:40

Mě je na zvracení ze Štěpána taky, ale hlavně z televize Prima. Zejména jejich tvůrců pořadu Prostřeno.

reklama