PO - PÁ v 17:50 na Primě

Štěpán Pospíšil (repríza)

Hotelový údržbář a nimrod Štěpán má mnoho zájmů. Upovídaný, přátelský a usměvavý mladý muž žije s přítelkyní a sedmiměsíčním synem v menším podkrovním bytě v budově základní školy v Horním Bradle v Železných horách na Chrudimsku.

V obci sídlila významná sklářská huť. Rodinka se bude brzy stěhovat do vlastního rekonstruovaného domu, i když i v jejich útulném provizoriu se jim zatím docela líbí. Tomáš v minulosti cestoval a naučil se soběstačnosti. Rád vaří v kuchyňce pod zkoseným stropem. Je to pohodář, který dává přednost společnosti bezkonfliktních a tolerantních lidí.

Charakter:

Pohodový, šikovný, všestranný, společenský, přátelský, ale i snaživý a soutěživý taktik.

Zájmy:

Myslivost, kynologie, vaření.

Vztah k vaření:

Rád připravuje maso na milion a jeden způsob. Není vybíravý a sní vše, co mu přistane na talíř, i když kvalitně připravené jídlo umí ocenit.

Chutě:

Nejoblíbenější pochutinou je grilované vepřové koleno. Kromě české kuchyně ale rád ochutná třeba i mořské plody.

Nesnáší:

Brynzové halušky a halušky vůbec.

Profil soutěžícího k premiéře 24.8.2010 i s diskusemi najdete zde.

 

Vaše názory

Ilonice palice
Ubožáček 0 31.05.2012 12:05

Obtloustlý kretének, který neuzná dobrý nápad a originalitu. Zřejmě dost dobře ví, že jemu samotnému tyto vlastnosti chybí a takto se mstí :-) Nechť všichni jenž prahnou po majetku a penězích se tímto zadusí obklopeni samotou a záští ! Takové lidi snad ani nemůže mít nikdo rád, popřípadě stejně falešný mrzák, který by rád kolem sebe měl alespoň někoho :)

Linsouu
Prostě DE.BIL 0 12.03.2012 18:53

Prostě DE.BIL

T. Bílá
Takovej nechutnej debil!!! 0 07.02.2012 13:16

Že jsem takhle negativně ještě nikomu nepsala, tak tady se jinak nedá!!! Viděl jak jsou ženský nadšený tak šel hodně nízko... Takový ubožáci si vyhrát určitě nezaslouží... pranýř a pár facek!!!!

kilimani
2G5W9 hodnocení křiváka ŠTĚPÁNA 1 03.02.2012 16:20

Pokud nebude o výkonech a skladbách jídel rozhodovat speciální nezavislá odborná komise bude tuto soutěž znehodnocovat takoví bezcharakterní lidé jako jed hajzlík ŠTĚPÁN. Štěpáne styď se,peníze ti nemužu dělat radost ty patřili Honzíkovi,kterému si ty nejvíc ublížil.

Miluna6
Zmetek,hnusný křivý 08.02.2012 09:43

Zmetek,hnusný křivý zmetek....

Majka58
všivák 1 03.02.2012 09:28

všivák zavšivený,hnusný podrazák-to by si měl dát na vizitku

Verun
Doufam, ze si kazdy ukazuje 17.02.2012 18:22

Doufam, ze si kazdy ukazuje na to chamtivce prstem,hanba by me fackavoala když to vidi spousta lidi, aspon si sousede o nem udelali hezky obrazek. Ja byt jeho baba tak radeji utecu. Hajzlik hnusny.

FS
Prostřeno 1 02.02.2012 17:51

Žasnu jak nám dlouho vydrželo zabývat se charakterovými vlastnostmi p.Štěpána.Pokud za celý den nemáte dost emocí z práce(pokud ji máte)tak Vás dodělají pořady a seriály v TV,které se na to specializují.Čemu se divíme vždyť se s podobnými lidmi setkáváme každý den v našem okolí a bohužel rozhodují o naší současnosti i budoucnosti.Pokud nebude nezávislá porota,tak podobných ubohých taktik a zklamání zažijeme ještě mnoho.

FS
ještě jednou prostřeno 02.02.2012 18:50

p.Štěpán je tak jednoduchý,že se veřejně znemožnil sám před TV diváky,ale co máte podobných lidí se kterými jste denně ve styku a jednají s Vámi stejně,ale používají rafinovanějších metod.

horalka
podlost 1 02.02.2012 13:56

Štěpáne, takhle podlého a zákeřného člověka bych tedy v životě potkat nechtěla. Honzík byl daleko lepší než Vy a výhru by si zasloužil. Dávat tak málo bodů jen proto, abyste urval peníze, vždyť Vám ani nenáleží. Vyhrál jste jen proto, že ostatní soutěžící byli fér.

reklama