PO - PÁ v 17:50 na Primě

Sylvie Stojková

Nejmladší účastnice týdne získala pracovní zkušenosti na brigádách v Itálii. Do budoucna si plánuje udělat kadeřnický kurz, protože by se chtěla této profesi věnovat.

Sylvie miluje vše italské a má také italského přítele, který je o patnáct let starší. Děti zatím neplánují. Žijí v malém pronajatém bytě v Brně-Veveří. Do pořadu se přihlásila sama, protože si chce vyzkoušet vaření před televizní kamerou. Kdyby vyhrála, vzala by přítele na pěknou dovolenou.

Jak bude probíhat první premiérový týden tohoto roku? Malá ochutnávka zde.

 

Charakter:

Upřímná, společenská a hodně temperamentní.

Zájmy:

Baví ji vše italské. S partnerem si rádi zajdou do kina nebo si zaplavat. Ráda čte.

Vztah k vaření:

Pozitivní, je to koníček a většinou i zábava. Nejraději připravuje italskou kuchyni.

Chutě:

Má ráda těstoviny, nejvíce ze všeho lasagne, maso, saláty, dezerty a vajíčka.

Nesnáší:

Zvěřinu, ryby a chobotnici. U stolu jí vadí neslušné chování, faleš a nevychovanost.

Motto:

Prožít život normálně ve zdraví a bez překvapení.

Očekávání:

Chtěla by poznat dobrou partu upřímných lidí, z nichž by se mohli do budoucna stát i přátelé.

Vaše názory

Rajka
Proč si proboha ta Sylva 0 09.01.2015 20:59

Proč si proboha ta Sylva stále na něco hraje? Na něco lepšího než jsou ostatní. To si myslí, že jí to baštíme a snad si myslíme že je Italka? Toto nejí, to takto jedí v Itálii, to se jí jen lžičkou jako v Itálii, vepřové nejím, pak ho zase jím, toto musím vyplyvnout, jinak se pozvracím (vaječná tlačenka), to nemám ráda .... atd. atd...je prostě směšná. Chtěla bych vidět její cigánskou rodinu, jak se stravuje :-)

Simonneta
Nevím, ale slečna Sylva by 0 08.01.2015 19:05

Nevím, ale slečna Sylva by spíše než kurz si měla udělat kompletní odborné vzdělání a nejen kurz, to je do života málo. Sama je docela kritická, ale když ji kritizují na diskuzi jiní, tak se jí to nelíbí. její vaření mne také neohromilo.

Marrikka
Nepochopím, proč tady lidi 1 19.02.2014 01:43

Nepochopím, proč tady lidi někoho soudí dle jeho původu - gratuluji k předsudku.
Když se podíváte pozorněji, první hostitel je sice očividně hodný a mírumilovný člověk, nicméně bor.d.el tam měl slučný.
Ona cigánka necigánka má doma čisto a moc pěkně, v kuchyni se otáčela tak, že bylo poznat že není nějaká trubka, co neumí uvařit ani kafe.

Marrikka
Jako ženská vypadá, že se 19.02.2014 01:46

Jako ženská vypadá, že se skvěle postará. Jo sice je doma, ale je vidět, že se stará o domácnost.
A navíc, odjela do ciziny, kde si vydělala, něco se naučila, a teď jim jen chtěla ukázat, co má ráda a co se tam naučila.
Suďte si cigány co sedí na prdeli a nikdy nevystrčej nos z Cejlu, co kradou a špiny, co maj doma bord...stejně tak jako čecha, co má doma hnus...

RADANA B
bodování 0 09.02.2014 19:05

Dívala jsem se schválně 2x, jestli mi něco neuniklo...
Ale neviděla jsem informaci o bodování, které by si sama dala hostitelka?... Tak o čem tohle je? celý pořad, diskuze..??
Není to trochu zbytečné? když u některých se nepustí určité pasáže a u někoho ano?

Leee
Sestra Stojky z Prostřeno? 2 31.01.2014 19:37

Není to náhodou sestra Stojky (tuším Michal) co byl také v pořadu? Jeden z největších i.be.ilů v celé historii Prostřeno? Hlupáček co servíroval koupený vlašák s houskou a nikdo nebyl tak dobrý jak on? Bodoval 1-3 a sám by přál výhru sobě? Sedí věk, lokalita, i nějaká podoba a inteligence na téže úrovni

nesouhlasim
s lidma jako ty se neda hrat 01.02.2014 16:45

s lidma jako ty se neda hrat fer!!a proc vubec! tu soutez ste zkazilo vy a ne romove. a ty chytraku budeš makat do 70tky kdyz budes mit praci a sylva se ti bude smat ta sve ma jisty. a pak kdo je vetši de..l?haha

Mon.
Proboha to psal nějaký rom z 05.02.2014 10:52

Proboha to psal nějaký rom z jejího okolí?Co má jisté??To by me opravdu zajímalo:-d..RADSI PŠŠŠŠŠ NEŽ SE NAROD DOVÍ PRAVDU..

boha jeho
mila pani Sylvo vy jste tak 1 29.01.2014 16:08

mila pani Sylvo vy jste tak strasne jednoducha zenstina, z vas ta hloupost primo srsi, ve spolecnosti priste radsi drzte usta pevne zavrena

nesouhlasim
urazite slusnou holku ze je 01.02.2014 16:36

urazite slusnou holku ze je romka!! vsechny ztrkate do jednoho pytle a to tady je o vareni tak koukejte jak varej a ne jak vypadaj. neumite drzet pri sobe jako mi proto se mate spatne a zavidite si.

reklama