PO - PÁ v 17:50 na Primě

Tereza Maturová

Tereza je na mateřské dovolené se svým synem. Je vyučená kadeřnici, ale tento obor nevykonává. Pracovala ve firmě, která dělá zakázky na pozici aktivní telemarketing.

Přes tři roky žije s přítelem na venkově v menším domku a nedávno se zasnoubili. Společně vychovávají třináctiměsíčního syna. Přihlásila se, protože ji na pořadu rozčilovalo, jak se k sobě hosté u stolu chovají. Ráda by předvedla, že to jde i jinak. Pokud by vyhrála, tak by nakoupila vybavení pro syna do jeho pokojíčku.

Charakter:

Je cholerická, ale přátelská.

Zájmy:

Jejím největším koníčkem je její syn. Miluje zvířata. Doma má dva psy, kočku, dva králíky a rybičky. Do budoucna plánuje, že si pořídí další zvířátka.

Vztah k vaření:

Vaří ráda, zkouší nové recepty, ale nebaví ji dlouhé a složité recepty.

Chutě:

Nejradši má středně propečený steak z hovězí svíčkové.

Nesnáší:

Vnitřnosti, tlusté maso a šlachy z masa.

Motto:

Žít naplno!

Očekávání:

Těší se, že získá nové zkušenosti, vyzkouší si něco nového a odbourá svou nesmělost.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Žonglér

 

VIDEO: Taktizování

 

VIDEO: Martin vrací úder

 

VIDEO: Břišní tanec

 

VIDEO: Zálivka

 

VIDEO: Hostitelka

 

VIDEO: Tatarský krůtí řízek

 

VIDEO: Kritika řízku

 

VIDEO: Nervozita před vyhlášením

 

VIDEO: Přetržená bábovka

 

VIDEO: Taktik Martin

 

Vaše názory

Akrobat
vareni 0 23.01.2013 17:13

Všited vypadchni máte pravdu,hloupoučká husa která se chtěla zviditelnit a ted vypadá jako obyčejná kráva.Věděla dost dlouho dopředu že bude vařit před kamerou a nebyla schopna se poradit s mámou nebo kuchařem jak se co dělá,je opravdu hloupá přesně tak jak vypadá,tak jak se chovala před milionem diváku tak se chová i v osobním životě a škoda chlapa co s ní žije a jestli budou mít děti tak ty se budou po jejím jídle oblizovat i v sanitce.

Ninini
Slepice 0 14.10.2012 14:00

Tohle se ji nelibi, tohle ji nechutna, tamto se ji zda moc jednoduche na pripravu... nesympaticka osoba... jdu se podivat na video, jsem na ni mooooc zvedava :-)

Mihalaa
Pýcha předchází pád 2 10.10.2012 12:30

Po shlédnutí videa z celého týdne jsem se těšila - tedy byla jsem spíše zvědavá jak navaří slečna chytrá " horákyně" a dopadlo to tak jak jsem očekávala.
Předrkm - asi dobrý ( taky ho dělám ale rozhodně nic pro slavnostní večeři)

Mihalaa
Pýcha předchází pád 10.10.2012 12:31

Polévka - kuře se vaří cca 45-60 minut (může se vařit prakticky jak dlouho chceme, záleží na dalším použití masa) - zelenina se vaří cca 20 minut - je tedy jasné že pokud dám zeleninu ve stejnou dobu jako maso vařit tak z toho pak bude to co bylo.A dát do polévky zeleninu určenou na čínu - sorry ale to je na facku.Po téhle úpravě opět nevhodné k podávání při slavnostní večeři.

Mihalaa
Pýcha předchází pád 10.10.2012 12:31

Hl.chod - rozvařit brambory :-) ale jinak myslím že zase nějak extra problém nebyl - akorát opět nevhodné pro slavnostní večeři.
Moučník - bábovka byla asi největší propadák protože snad obyčejnější moučník mě ani nenapadne.
Celé tedy jeden velký průser Terezko!!!

mazurek
Ty jedna krasavice 2 02.10.2012 16:10

Majordomus bude asi Tereza. Ty jsi tak krásná jak umíš vařit. Neovládáš základy vaření, takže výsledek je nulový, tak jak ta tvoje krása. To ti ještě myslím nikdo nenapsal, že nevíš jak se dávají příbory. Taková chytrolínka a lžíci dáš doprostřed jako bys jedla napřed nožem. Těch špatných věci je víc než těch dobrých a kdyby ses tolik nevychvalovala, tak by se to každý snažil přehlédnout. Chtěla jsi nejvíc bodů tak máš nejvíc kritiky.

vajíčko na měkko
Slečna leze do TV,aby divákům 03.10.2012 15:29

Slečna leze do TV,aby divákům ukázala,že soutěžící se k sobě můžou chovat líp a přitom všechno jen kritizovala.Nic pozitiv.od ní do pořadu nevytřihli..Její výroky"s tím nebude mít hodně práce"apod.si mohla odpustit.Logicky se pak od ní očekávalo daleko víc.Sama nepředvedla nic,coby překvapilo.Navíc pokazila co se dalo plus ty její kecy o tom,"tak to zaplácám šlehačkou a oni to nepoznají.."nebo"kdyžtak řeknu,že ty brambory js.rozvařila schválně.."to je opravdu síla..Měla by se nad sebou zamyslet!

Boticka
tyjo 07.10.2012 19:06

Ty jo, Terezko, to je ostuda, viď ... checheche
Kdo chce kam....

majordomus
Tereza je moc hezká žena, 7 01.10.2012 11:58

Tereza je moc hezká žena, vaří průměrně, jako téměř všichni soutěžící, tudíž zatím nic moc, ale časem se to určitě naučí. Horší jsou příspěvky starých nešikovných kuchařek v této diskuse. Krásné nejsou, vařit neumí, ale nadávat celé týdny v této diskusi, to těm srágorám jde, to ano. Terezko, neznám vás, ale přeji všechno hezké a ty babizny se vyprdněte, moc jich není, tak dvě tři, které neustále mění nicky. Jsou to takové zkrachovalé nicky.

anonym
majordomus 01.10.2012 13:20

Tereza je hezká žena, vaří podprůměrně, protivná je nadprůměrně. A o to asi tady jde ... jako soutěžící v Prostřeno se mi nelíbila, ale to neznamená, že bych jí přála něco zlého, a také si proto nepřipadám jako zkrachovalá nicka, babizna a stará nešikovná kuchařka. Měl/a byste trochu vážit slova...

reklama