PO - PÁ v 17:50 na Primě

Tereza Nováková

Tereza vystudovala střední školu, kterou zakončila maturitou. Pracuje v Praze jako call operátorka na francouzské lince.Je svobodná a bezdětná. Má přítele, se kterým chodí dva roky a rok spolu žijí. Seznámili se v práci, kde oba pracovali.

Přítel je Francouz, a tak má Tereza možnost lépe poznat francouzskou kulturu.Do pořadu se přihlásila sama a její velkou motivací je výhra. Vaření je pro ni určitým odpočinkem. Zatím měla vždy jen kladné ohlasy na své jídlo, tak doufá, že bude chutnat i jejím hostům.

Charakter:

Sama o sobě tvrdí, že je usměvavá, vstřícná, upovídaná a někdy tvrdohlavá. Ráda si obhajuje svou pravdu.

Zájmy:

Jejím největším koníčkem jsou jazyky, které se ráda učí. Ráda cestuje, poznává nové kultury a lidi. Má ráda hudbu a jejím velkým koníčkem je vaření.

Vztah k vaření:

Vaření ji baví a bere ho jako relax. Možná tím, že zatím nemá rodinu, tak vaří, jen když má náladu. Většinou po náročném dni v práci se těší domů, kdy si u plotny odpočine.Ráda přes týden připravuje rychlovky z italské kuchyně a přes víkend, kdy má na vaření více času, zkouší nové recepty. Nejraději ze všeho peče dezerty.

Chutě:

Má ráda italskou kuchyni (těstoviny carbonara, aglioolio). Ráda zkouší vařit různé světové kuchyně jako je italská, francouzská, čínská nebo mexická. Z české kuchyně má ráda výpečky se zelím, z italské kuchyně lasagne a z francouzské kuchyně si pochutná na sýrech, pečivu a jejich sladkostech.

Nesnáší:

Nemusí moc houby, ryby a mořské plody. Nikdy by nesnědla vepřový mozek nebo jazyk.

Motto:

If today were your last day of your life, would you want to do what you are about to do today? (Kdyby dnešek byl tvým posledním dnem života, chtěl bys dělat to, co děláš právě dnes?)SteveJobs

Očekávání:

Ráda by poznala nové recepty, které by byly nápadité a originální. Chce se vyhnout otřepaným klasikám, které jsou známé a ráda by se naučila něco nového. Pokud by vyhrála, tak by část peněz investovala do nového bytu, protože plánuje s přítelem stěhování a část by si uložila na dovolenou.

Vaše názory

Karel O.
Terezo N., těmi sprostými 3 31.01.2015 22:45

Terezo N., těmi sprostými nadávkami směřujícími k ostatním lidem v diskuzi se snažíte dosáhnout čeho? Udělat ze sebe ještě něco horšího, než co se Vám už tak skvěle podařilo Vaším ostudným vystupováním v televizi? Je mi Vás pro Vaši neskonalou ubohost strašně líto. Ale třeba z toho ještě vyrostete, holčičko. Slunce v duši.

divačka65
Terezo N jak ty můžeš vědět 01.02.2015 05:48

Terezo N jak ty můžeš vědět jak já jsem stará?Přestaň urážet ostatní.Vždyť i Veronika Tě strčila hravě do kapsy.Zamysli se nad sebou

terka n.
pro Karel O. děláte ubožáka 01.02.2015 10:47

pro Karel O. děláte ubožáka sám ze sebe když věříte že já jsem učinkující z TV. loool bavím se hodně z idiotů jako jste Vy. Rebel v duši :))

Karel O.
Milá id....o Terko N., máte 01.02.2015 17:12

Milá id....o Terko N., máte pravdu, je to stejně idiotské jako usuzovat, že já jsem Karel O, že? A mimo jiné, ze způsobu, jakým odpovídáte je jasné, že jste to vy... Ona totiž postřelená husa vždycky nejvíc kejhá... s pánem bohem...

Kritička
moji milí, anonymní Jaroušku 1 31.01.2015 19:38

moji milí, anonymní Jaroušku a xxů

na to, že Tereza dávala celý týden 4 body je pro ní 6 bodů až dost, překonala se a tak to stojí za pochvalu :-))

xxů
a) nejsem žádný váš milý b) 31.01.2015 22:42

a) nejsem žádný váš milý
b) rézi si byla vědoma v pátek, že nemá šanci, tak se překonala. již jí o nic nešlo
takže shrnuto a podtrhnuto...žádná sláva a ani ta pochvala není na místě ))

Anonym jardy z Chocně
Hele ty slavná KRITIČKO , 0 31.01.2015 18:47

Hele ty slavná KRITIČKO , nejsi náhodou příbuzná , nedej bůh dvojče Terezy? To by byl průšvih pro naší malou zemičku, dvě takový namyšlený slepice, brrr , bojím se Vás potkat.

divačka65
Terezo jsi pořádná,ale 3 31.01.2015 16:52

Terezo jsi pořádná,ale pořádná a namyšlená kráva.Co lezeš do prostřeno,když neumíš vařit? V 29 letech?

terka n.
tak se zamysli nad sebou ty 31.01.2015 17:03

tak se zamysli nad sebou ty stará krávo co píšeš

Kritička
to divačka65 pokud vím, tak 31.01.2015 17:09

to divačka65

pokud vím, tak Tereze je 24.....

a pro ostatní
proč by si od Kateřiny peníze nevzala, jí nepoškodila, dala jí 6 bodů...

reklama