PO - PÁ v 17:50 na Primě

Tereza Pučelíková

Nejmladší účastnice vystudovala obchodní akademii se zaměřením na cestovní ruch a letos chodila na angličtinu na jazykové škole. Usiluje o přijetí vysokou na školu zemědělskou.

Pracuje u rodičů ve firmě, kde dělá administrativní práce. Příležitostně chodí na brigády, např. jako hosteska na různé společenské akce. Rodiče se rozvedli. Tereza má tři sourozence. Vlastní sestru, která je její vrstevnice, a pak pětiletou sestřičku a tříletého bratříčka. Maminka žije s novým partnerem, s nímž Tereza dobře vychází. Stejně jako s vlastním otcem, který ji často bere na exotické dovolené. Je zadaná a spokojená. Uvaří v moderní kuchyni řadového domu se zahradou na Jižním Městě. Do soutěže se přihlásila sama, peníze by použila na studium.

Tento týden to bude jízda. Sushi v alobalu? V listu salátu? V novinách? Už nyní si můžete přečíst, jak bude probíhat celý týden - zde.


Charakter:

Milá, šikovná, občas kritická a tvrdohlavá.

Zájmy:

Sport, kultura a cestování.

Vztah k vaření:

Baví ji, když ví, že si strávníci pochutnají. Ráda připravuje nová jídla a experimentuje.

Chutě:

Nejvíc si pochutná na salátech, krevetách, sushi a zdravých jídlech.

Nesnáší:

Tlusté, játra, játrové knedlíčky, párky, dršťkovou polévku. U stolu jí vadí mlaskání, srkání a hltání.

Motto:

V životě se neřídí žádným mottem.

Očekávání:

Ráda pozná zákulisí natáčení a nová jídla. Zajímá ji, zda budou její výtvory chutnat zatím neznámým lidem.

Vaše názory

David Ch.
Ta holka je skvělá, ale z vás je mi na zvracení!!! 0 12.05.2014 13:00

1/2 ...Já nestačím zírat, hledám recept a narazím na video s Terezou. Ta holka odvedla naprosto skvělou práci a vy ji tady tak hnusně osočujete?
Copak nemáte co na práci? To máte čas hledat někoho na fecebooku a pak pomlouvat? Raději si najděte jak začínala společnost jejích rodičů, kterým tak závidíte. Pěkně od píky. To co dnes mají si vydřeli a teď si pomáhají celá rodina včetně Terezy. Mají se dobře, protože makají a jsou schopní.

David Ch
Ta holka je skvělá, ale z vás je mi na zvracení!!! 1 12.05.2014 12:59

2/2 ...Právě tak Tereza, je hezká, chytrá, ale má ještě něco, snaží se a umí máknout. To ať v práci, ve škole, tak i v pořadu. Ve svých dvaceti je nesmírně šikovná!
Na co jste se zmohli vy ve dvaceti? ...máte dodnes díru v prdeli a záchodové prkénko k tomu?
Styďte se!
Každý je strůjcem svého osudu sám, za své mindráky si můžete pouze sami!
Ta holka se snažila, očividně byla nejlepší a výhra jí tedy právem patří!

oto2
souhlas 12.05.2014 13:03

Milá Anonimko92 a další hovada z této diskuse, kurvy jste tady jenom vy!

Anonymka92
Nafrněný dylina v akci 0 08.05.2014 14:08

Ano, typický příklad toho, kdy se mladá kurv*čka, co v životě nemusela sáhnout na práci, chce pochlubit bytem od rodičů a hrát si před národem na chytrou. Podle facebooku jsem si našla jejího přítele, kterým je Tomáš Löbl z Primy...náhoda nebo ne? Hnusná protekční tlačenka navíc pro holku, která má tolik peněz, že se jima udáví. Postřílet tyhlety snobky, fakt.

Lucie Anna
Má se ještě co učit ... 1 24.09.2013 10:22

Přesně tak, vaření a její vystupování jsou dvě rozdílné věci. Uvařila a servírovala pěkně, ale co je to platné, když se sama jako taková úplně shodila, sebevědomí na to, že zatím udělala jenom maturitu, má opravdu veliké.Teď tedy ještě vyhrála v Prostřeno :-)
Nevím jak v osobním kontaktu, ale přes televizi mi byla velice nepříjemná.

konarix
Jaký div, 04.10.2013 15:22

že ve svém věku má "jenom maturitu"... (Mimochodem, Cestovní ruch dělala na oavin u mě se solidním výkonem "chvalitebný".) Terezce nechybí správné sebevědomí a myslím, že se v životě neztratí - zapšklé nepřejícnosti už k tomu holt někdy patří.

Lucije S.
Jsme v Čechách... 2 16.09.2013 11:42

Koukám, že se stále mládí, krása a hlavně úspěch neodpouští...Zamyslete se nad sebou, lidi...

AnonymZdena
mládí a krása 16.09.2013 12:06

mládí a krása se odpouští,ale ne povaha.

anonimm
I když se zamyslím, 16.09.2013 14:47

opět dojdu k názoru, že mládí není ničí zásluha, krása zas až tak výjimečná není a úspěch (pokud to lze za "úspěch" považovat) si slečna Tereza zajistila především svým nefér bodováním. Dobré jídlo a pěkné servírování jí neupírám, ale zase tak mimořádné to nebylo.

Anonymous1
Zastyděla bych se a výhru 4 15.09.2013 01:18

Zastyděla bych se a výhru bych dala těm, co si ji zaslouží a co ji potřebují. Tato luxusní slečna, co má vše zadarmo, to není.

reklama