PO - PÁ v 17:50 na Primě

Tereza Trávníčková

Prostřeno - 24.9. Tereza Trávníčková Foto: Prostřeno - 24.9. Tereza TrávníčkováFoto: Prima

Slečna Tereza žije sama v Hlučíně, v sídlištním bytě 3+1. Společnost jí dělá pejsek Danýsek, samotou netrpí, má kamarádky i přítele. Hodně cestuje vlastním autem nejen po vlastech českých, provozuje bazar s dětským oblečením.

Je pro každou legraci, ráda si naostro vyzkouší účast v soutěži, jejíž soukromou verzi si s přítelkyněmi připravují doma. Dohodly se, že se do televize přihlásí všechny, nakonec se k tomu ale odhodlala jako jediná Terezka. Peníze by se jí jistě hodily do podnikání i dalších úprav bytu, kterému vévodí rodinné fotografie. Výhra by také posloužila na uspořádání oslavné party pro přátele.

Charakter:

Veselá, prostá, společenská, přátelská, rodinný typ.

Zájmy:

Cestování po vlastech českých, poznávání neznámého. Byla v Itálii, Chorvatsku, v Německu. Jízda na bruslích, plavání, plovárna, ležení u bazénu. Tereza taky ráda spí, dvanáct hodin spánku jí nedělá problém.

Vztah k vaření:

Vaří ráda, když se ale něco nepovede, dá si pauzu, kuchyni se vyhýbá obloukem a po čase to zkouší znovu. Vlastně z donucení a hladu vaří od osmnácti, s přítelem spíš navštěvují restaurace. Výjimkou je každotýdenní soukromé Prostřeno, kdy se střídají s kamarádkami. Vaří vše, často improvizuje. Její historky z kuchyně by vydaly na samostatnou knihu, dost jídel skončí v záchodové míse, její toaleta je prý „vděčný strávník“.

Chutě:

Sní vše, oblíbila si řeckou a italskou kuchyni. Jeden ze strýců je Řek, proto si Terka vybrala jako hlavní chod zapékané makarony po řecku – pastico.

Nesnáší:

Mořské plody. U stolu trpí, když jí někdo přidává a ona už přitom nemůže.

Motto:

Láska prochází žaludkem

Očekávání:

Zábava a poznání nových lidí. Výhra.

Vaše názory

Markétaaaaaaaaaaaaaa
tento týden byl 0 27.09.2010 15:28

tento týden byl skvělý,konečně normální parta lidí a pohodová atmosféra bez intrik....kromě skvělých receptů musím pochválit Bedřišky bydlení,nádherný styl,kouzelný domov...a co se vaření týče,Honzík byl opravdu jednička.

Martová
o diskusi k pořadu 1 25.09.2010 13:46

Navrhuji správci této webové stránky, aby mazal příspěvky, které se netýkají pořadu Prostřeno.
M.

Liška
Já zas navrhuji, aby byla 25.09.2010 18:05

Já zas navrhuji, aby byla zavedena IP, jako na jiných diskuzích, to bychom se divili.

Libuška
Vaření 25.09.2010 20:11

Sleduji pravidelně tento pořad a na tento týden se dalo koukat.Byli to super mladí lidé,až na chytrého Michala.Jeden vždy to trochu pokazí.Jinak super a dopadlo to tak,jak to mělo být.Líba

Libuška
Vaření 25.09.2010 20:11

Sleduji pravidelně tento pořad a na tento týden se dalo koukat.Byli to super mladí lidé,až na chytrého Michala.Jeden vždy to trochu pokazí.Jinak super a dopadlo to tak,jak to mělo být.Líba

civi
anonym 1 25.09.2010 12:16

A proč si myslíte, že je někdo zvědavý na Vaše komentáře o "příliš inteligentním" Pierovi, kterým je zamořená celá diskuse? Opravdu už toho bylo dost. S takhle konfrontační a nepříjemnou diskusí jsem se tady ještě nesetkala.

qqq
všem 25.09.2010 13:21

Je otázka, kolik je zde anonymů. Vyjadřujte se již pouze k vaření. Diskuse je trapná. A kdo chce bojovat, ať jde na hřiště.

civi
ninča 0 25.09.2010 11:39

Souhlasím a doporučuji totéž.

civi
ninča 0 25.09.2010 11:39

Souhlasím a doporučuji totéž.

heda
Celý tento týden 2 25.09.2010 11:34

byl po delší době příjemný, pohodoví soutěžící, celkem spravedlivé bodování, objevily se i zajímavé recepty, prostě příjemné pokoukání oproti minulým týdnům. :o)
Jenom je škoda, že když už tady na diskuzi nebylo moc proč nadávat soutěžícím, tak se někteří diskutující začali pouštět do sebe nevzájem.

reklama