PO - PÁ v 17:50 na Primě

Tereza Tryznová

Prostřeno IV (10) - Praha - 27.10.2011 Tereza Tryznová Foto: Prostřeno IV (10) - Praha - 27.10.2011 Tereza TryznováFoto: All

Hezká blondýna Tereza bydlí v pronájmu 2 + kk v Praze 9. V docela prostorném a částečně zrekonstruovaném bytě s krásným výhledem je ještě hodně nedodělávek, ale postupně se na nich pracuje.

Tereza studuje herectví a brigádně pracovala jako prodavačka v obchodě s košilemi a kravatami, v pizzerii, v hotelu jako pokojská a jako tazatelka výzkumné agentury. Nyní našla přivýdělek v Muzeu pověstí a strašidel. Také vyučuje děti dramatickou výchovu. Už tři roky bydlí s přítelem a chová morčata peruánská.

Zájmy:

Má ráda zpěv, divadlo, chov morčat a jejich vystavování.

Charakter:

Je přátelská, otevřená, upřímná, cholerická, hádavá, nerudná a nepříjemná. Občas prý i sama sobě.

Vztah k vaření:

Kladný. Vaří běžná domácí jídla. Občas i něco slavnostnějšího. Většinou je to prý dobré. Jídlem se ale nestresuje. Když se něco nepovede, opraví to. Umí z nedostatku udělat přednost (viděli jsme).

Chutě:

Jí údajně všechno, existuje ale dlouhý seznam toho, co nejí.

Nesnáší:

Špenát, koprovou omáčku, rajčata, čerstvou cibuli, ryby a mořské plody, lečo a mnohé další pokrmy.

Motto:

Nežiji s žádným mottem.

Očekávání:

Pořad sleduje téměř pravidelně a přišlo jí jako dobrý nápad se přihlásit. Když to dělají ostatní, tak proč ne ona? Alespoň bude legrace. Doufá, že narazí na příjemné lidi.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Tlustý chroust

 

VIDEO: Takhle se nemluví

 

VIDEO: Klokan

 

VIDEO: Výslech začíná

 

VIDEO: Jablka

 

Diskuse byla vypnuta z důvodu výrazně zvýšeného vulgárního napádání soutěžících.

Vaše názory

Lucie H.
Trapárna! 0 03.11.2011 19:36

Možná se Tereze všechno nepovedlo tak jak by si představovala, ale ta kritika totálně na všechno byla fakt až trapná.
Dušan s Evou by se měli jít někam zlít a né lézt do televize předvádět, jaké jsou hogafoga!
Z této skupiny mi přijdou fakt v pohodě jen Monika s Marcelou, kterou mimochodem hodnocením pěkně zhodili ... je to jiná kultura a jiná jídla, takže logicky i jiné chutě!

iva.p3
Terezko, 0 03.11.2011 19:36

Terezko, jste sympatická a správná ženská. Slečno inženýrko ubohost. Doufám, že až se na to pozpátku podíváte, polezete kanálem. Titul máte, ale inteligence a chování Vám chybí. To by Vás na hotelové škole měli snad také učit. K Dušanovi není vůbec co říct. Jen snad ubohost.

123komentář
Idioti 0 03.11.2011 19:36

Eva je důkazem, že titul není zárukou inteligence. Dušan: to co ukázal, nepotřebuje komentář. Jestli se potřebuje nachlastat aby fungoval, tak to měl udělat před příchodem. A ta kun.a s ním.

ENDY
děs 0 03.11.2011 19:33

slečna Dušan mě dostala slovy, že se jí nelíbí Terezky bydlení, do jeho bor...u bych nedal ani svýho psa, co se týká jeho odchodu od stolu, jak odešel nevychovanec, už bych ho do baráku nepustil a co se týká Evy - krasavice inteligentní, ani nebudu psát, škoda klávesnice pro takovouhle kreaturu......

Honza12345
Eva je typická namyšlená 0 03.11.2011 19:32

Eva je typická namyšlená pražská fiflena, nic víc....

hanaVana
Terezo..sice jste nevyhrála 0 03.11.2011 19:32

Terezo..sice jste nevyhrála peníze,ale zase jste byla fajn a nemusíte se stydět,jako ti dva - Eva a Dušan....komentovat je raději nebudu,protože bych začala být vulgární.

Eva a Dušan
zítřejší menu pro ty dva 0 03.11.2011 19:31

zítřejší menu pro ty dva akoholiky
předkrm - 1 litr rumu
hl. chod- herák s brčkem
dezer - tráva +zapalovač

Alexand
Eva na Facebooku 0 03.11.2011 19:29

Podívejte se na Evu na facebooku. Má tam fotky z Itálie...

VercaV
Ale nějaký ten rozum Eva 0 03.11.2011 19:28

Ale nějaký ten rozum Eva přece pobrala, když dokázala vymyslet strategii nedám nikomu více než tři body a když budu mít štěstí nikdo se nezachová jako já. Pak stačí uvařit jako první a po zbytek týdne machrovat jaký je adept na výhru.

anonym
Jak tohle mohlo vystudovat vysokou školu 0 03.11.2011 19:27

Paní Eva, se mi fakt velice nelíbí. Nechápu, jak tohle mohlo vystudovat vysokou školu. Když už tohle nechají udělat diplom, tak už všechny. Hrozně seběvedomá až to není hezký. Větší k... jsem již dlouho neviděla. Doufám, že jí někdo ten hřebínek brzy sundá. Vše asi má nejlepší. Souhlasím se všemi negativními názory na paní Evu a s tou vodkou.....nemám slov.... Terezka je velmi sympatická a přirozená slečna.

reklama