PO - PÁ v 17:50 na Primě

Timea Ferková

Usměvavá drobná elegantní Slovenka si Austrálii vybrala kvůli přírodě a počasí. Pochází z východoslovenské dědiny. Začínala jako „hlídačka“ dětí a číšnice, v současnosti pracuje jako manažerka restaurace.

Zamiloval se do ní řecký zákazník, který za Timeou každý den docházel. Už jsou manželé, děti nemají. Obývají rozlehlý a vkusně zařízený dům na břehu oceánu, kde převažuje bílá barva a suvenýry z cest do Indonésie. Timee v Austrálii chybí kultura, tradice a knedlo- vepřo-zelo. Občas se jí stýská, je ale spokojená.

Charakter:

Je pracovitá, ctižádostivá a citlivá.

Zájmy:

Získalo si ji fotografování, vaření, potápění. Také ji těší čas strávený s manželem na pláži.

Vztah k vaření:

Kladný. K manželově radosti vaří denně. Nejraději lehčí minutky z ryb a mořských plodů.

Chutě:

Má ráda mořské plody, minutky, saláty a ovocné želé.

Nesnáší:

Dršťky a tučné maso.

Očekávání:

Zkušenost. Věří, že to bude příjemný večer se smíchem, dobrým jídlem a pitím.

 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Rybí tržiště

 

VIDEO: Brazilské překvapení

 

VIDEO: Dršťkovou nemusím

 

VIDEO: Polévka s citrónem

 

VIDEO: Jak to chodí v Austrálii

 

VIDEO: Našlehaná paráda

 

Vaše názory

Michaela FS
Vaříte výborně! 0 06.03.2012 22:18

Na díly se dívám zpětně. Chtěla bych vám paní Timeo vzkázat, že vaše večeře se mi moc líbila, jídlo vypadalo skvěle, chutně a také zdravě. Interiér domu mě zaujal (jsem studentkou architektury), měl plno krásných zákoutí, kde by se mi dobře pracovalo i odpočívalo. Všichni jste si zasloužili vyhrát a díky správné paní Janě, to tak nakonec i vypadalo. Všem vám přeji hodně legrace při dalších setkáních!

Dast
Výborný! 0 07.02.2012 03:22

Ahoj,
vážně povedenej tejden, skvělá parta. Timeo, jseš krásná a k tomu ještě výborně vaříš. To bylo vidět, jak Ti to šlo tak hladce od ruky. Bylas asi nejlepší, ale je fajn, že jste nechali výhru Janě, jí se bude asi víc hodit. Taky bych to tak udělal. Měj se.

majka5
Fantastický týždeň:-) 0 24.01.2012 13:38

Tak tento týždeň nemal chybu. Ľudia výborní, akokeby ani neboli z nášho sveta. Myslím si, že to bol výborný nápad televízie, urobiť jeden týždeň u protinožcov:-)

Ivin
Nejpříjemnější.... 1 23.01.2012 11:31

Tento týden bylo to nejpříjemnější prostřeno, které jsem kdy viděla. Sešli se výjimečně lidé skvělých povah. Týden bez pomluv, intrik, kritizování, závisti a taktizování. Tito lidé všem připomněli, že v tomto pořadu nemusí jít v první řadě o výhru, ale o zábavu...o to poznat nová jídla, nové lidi a společně strávit příjemné chvíle! Michalovi, Kateřině, Jaroslavě, Janě i Timee děkuji za příjemně strávené chvíle a přeji jim do života jen to nejlepší!

Ivin
PS: 23.01.2012 11:33

Recepty vypadaly zajímavě a chutně, velice ráda některé vyzkouším. Skrze obrazovku se mi nejvíce zamlouvalo meníčko, které připravila Timea. A dort Pavlova...tu miluju!

Gozo
Hezky tyden 0 12.01.2012 17:54

Tak tenhle tyden se mi moc libil, ale opravdu moc. Timejino vareni bylo skvele a bydleni moc krasne. Vsem preji jen to nej.

Raven
SUPER 5 04.01.2012 13:08

Na této pětici bylo celý týden vidět, jak se na sebe skutečně těší.
Vše proběhlo bez závisti, arogance a pomlouvání, které obvykle tato setkání provází.
Přitom jsou to také "jenom" Češi, Moraváci nebo Slováci.:-)
Možná, že bychom měli občas také vycestovat.

vyvialovalucie
Přesně 05.01.2012 01:37

Souhlasím,oni totiž nemají u sebe rodinu a to vše co my považujeme za samozřejmost....proto si vážili ostatních respektovali je a bylo vidět že se sešly super povahy,ale nejvíc bylo vidět jak si váží toho, že se setkají s krajany...krásně si to užili...vyhrála největší srandistka a právem takový humor to je dar...ale tleskám VŠEM....

Melanie
Chtěla bych do Australie 05.01.2012 13:32

Chtěla bych do Australie vzkázat všem pěti báječným lidičkám,byli jste úžasní.A paní Janě vzkazuji-pokud nemáte do Čech za kým jezdit,můj dům je vám k dispozici.Jste ženská plná energie a takové lidičky já můžu.Můj mail je-melanie.bosakova@seznam.cz.Budu moc ráda,když se ozvete a nejen vy,ale i ostatní.Vše nej...vám všem do Australie posílá Melanie

Bára67
Paráda 05.01.2012 14:32

Partička kuchařinek a kuchtíka byla opravdu skvělá ... i jsem jim tu sešlost trošku záviděla.Rozhodně na takové prostřeno se člověk podívá raději než na prostřeno minulý týden ,kde se jen vytahovalo kdo má co lepší a kritizovalo.
A co se týká p.Jany opravdu skvělá " baba " do nepohody .Všem Vám moc děkuji za zpestření večerů na které jsme se celá rodina těšili a hlavně s čím se p.Jana zase ukáže.
Přeji vám všem spoustu takových skvělých večerů a do Nového roku zdraví štěstí a pohody.

reklama