PO - PÁ v 17:50 na Primě

Tomáš Sobota

Vystudoval střední školu technického zaměření a léta pracoval jako elektrikář na americké ambasádě. Z této instituce pochází stylový vyřazený inventář, které je nyní součástí zařízení a vybavení Tomášova rodinného domu. Už jedenáct let se ale Tomáš živí jako finanční poradce.

Je rozvedený „a zase svedený“ stejnou ženou, s níž má dvě dospělé děti – dceru a syna. Dcerka už má dva školáky, takže je Tomáš starostlivý dědeček. Má hodně koníčků a rád zahradničí, pěstuje zeleninu na rodinný stůl. Bydlí v Lipencích (Praha 5), je kutil, většinu věcí kolem domu a zahrady zvládne sám. Kdyby zvítězil, jel by do Afriky.

Charakter:

Prý vyrovnaný, občas výbušný, zvídavý, upovídaný, šikovný a soutěživý.

Zájmy:

Věnuje se nespočtu činností – vaření, zahradničení, cestování do exotických zemí, fotografování, filmování. Má rád počítače a kdysi se věnoval hře na klávesy v amatérském tanečním orchestru.

Vztah k vaření:

Vařit se naučil, když ho opustila manželka. Dnes vaří spíš víkendově nebo svátečně. Peče si, protože žena sladké nejí.

Chutě:

Miluje sladké, jí v podstatě vše, co je dobré.

Nesnáší:

Příliš kořeněná a přesolená jídla, drožďovou polévku, nikdy by nepozřel havěť asijské kuchyně. Při stolování nesnese špinavé ruce a nehty a tupé žvanění opilců.

Motto:

Co mě nezabije, to mě posílí.

Očekávání:

Výhra, poznání nových příjemných lidí i jídel.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Co se komu nepovedlo

 

VIDEO: Hádka u stolu

 

VIDEO: Tatarák nezabodoval

 

VIDEO: Nezvládá kritiku

 

VIDEO: Výbuch smíchu


VIDEO: Kapustnica

 

Vaše názory

Anonymous
Nemělo to být náhodou italské 1 30.11.2012 10:23

Nemělo to být náhodou italské menu? Tak proč tedy dělal španělský dezert?

anonym...
italie 18.12.2012 01:41

italska kuchyne vypada uplně jinak to co uvaril bych opravdu nejedla
davam palec hodne dolu!!!!!!!!!!

....
Nojo u Gity chtěl ochutnat 0 28.05.2012 15:28

Nojo u Gity chtěl ochutnat exotickou kuchyni a že má rád pálivé. A pak ho to neoslovilo a moc to pálilo..No jeden horší jak druhej tenhle týden

zklamaná divačka
celý týden hanit 1 05.05.2012 20:39

Myslím si , že nešlo ani tak o jídlo,jako o to:co neuvařím sám a neznám ,to bude hrozné a nebude mi to chutnat. Osobně bych byla ráda za možnost ochutnat opravdu od všeho něco . Může se stát, že mě nějaká kuchyně neosloví nebo mi nechutná ale pochybuji,že zrovna každá, která je jiná. Všichni včetně mladičké slečny zvolili taktiku bodovat polovinou a za každou cenu snížit co nejvíce šance ostatních soutěžících. Opravdu skvostná parta, kdy mi bylo upřímně líto každý den hostitele.

Ivett
Tahle parta se zvlášť 06.05.2012 13:13

Tahle parta se zvlášť povedla. Jenom sráželi ty ostatní, mohli by se živit jako kritici.

Radek81
Jakoby 0 05.05.2012 19:54

Měl to vyhrát. Jakoby.

anonymus1
Na co si to ty lidi dneska hrajou? Gurmani..haha 2 05.05.2012 17:45

Tenhle týden byl snad jeden z nejhorších. Peter, mě velice pobavil svou větou ' dřív jsem byl mladý a hezký, a ted už jsem jen hezký'..hahaha a jeho THAJSKÁ kuchyně, panebože. Dále 'Chytrá' Gita , velký kritik Kateřina..jedinný kdo tam snad uměl vařit byl Tomáš, držela jsem mu všechny palce.

anonym
Co to blábolíš? 05.05.2012 20:42

Co to blábolíš?

anonym
*** 07.05.2012 13:12

Jeden z nejhorších týdnů ?!? To jste asi moc dílů neviděla...a o THAJSKÉ kuchyni pana Petera nic nevím, věnoval se spíš slovenským zvykům.

čarodějka aa
nechápu ty vaše žvásty, 0 05.05.2012 17:19

nechápu ty vaše žvásty, konečně něco nového a zase prudíte, chcete zase svíčkovou, plněnou panenku, pečené a šťouchané brambory a vývary na sto způsobů??? nikdy to nebude jako v Itálii, Španělsku apod....

reklama