PO - PÁ v 17:50 na Primě

Václav Bote

Prostřeno - 14.10. Václav Bote Foto: Prostřeno - 14.10. Václav BoteFoto: Prima

Řidič sanitky z Mladé Boleslavi je ženatý, do soutěže ho přihlásila právě jeho manželka. Se svou rodinou žije v bytě 3+1. Václav se považuje za dobrého hostitele i kuchaře, doufá, že své soupeře nadchne.

Nesnáší lhaní a údajně nezkazí žádnou zábavu. Že je vtipálek, dokazuje jeho veršované a poněkud záhadné menu, které udrží hosty v napětí až do podávání předkrmu. Václav má jednu zvláštnost. I když je pravák, drží u jídla příbor opačně. Snad tak neprostře soupeřům na čtvrteční večeři, sklidil by kritiku ještě před pohoštěním, které také nebude patřit k těm nejlehčím a nízkokalorickým.

Charakter:

Veselý, výbušný, nervní, společenský.

Zájmy:

Rodina, zpěv, hudba a sport.

Vztah k vaření:

Václav vaří příležitostně, pouze „když ho to chytne“, jak říká. Naopak ochutná vše, není nic, co by nesnědl. Nejraději vaří minutkovou kuchyni pro svoji ženu.

Chutě:

Jeho nejoblíbenější potravou jsou omáčky a knedlíky. V tomto směru je to typicky česky konzervativní strávník.

Nesnáší:

Nemusí houby, kterých si ale během pořadu užije dosyta, ovšem většinou se přemůže.

Očekávání:

V pořadu by chtěl potkat příjemné lidi, kteří nezkazí žádnou legraci.

Vaše názory

kamaradka z holic
hnus, to jídlo bylo děsné, 1 13.11.2010 19:40

hnus, to jídlo bylo děsné, jak s tím mohl vyhrát, to nechápu, lidi snad snědí úplně všechno i takzvn. DDT omáčku s masem, k tomu kupovanou šlehačku, kompot a sušenku, nevzhledné jak když už jednou použitý pohár, mrkněte na fotku a budete mít určitě hned chuť

prostřeno
chemie 23.11.2010 18:27

V této soutěži bych soutěžící, kteří použijí chemii diskvalifikovala

ananas s broskví
Václav je vítěz tohoto týdne, 1 24.10.2010 09:12

Václav je vítěz tohoto týdne, nechápu, vaření - vše z chemie, jak s tím mohl vyhrát? Nejlepší jak vařil hotový jogurtový dresink. Kam ty ženské daly oči?

kouzelnice
odpověď 31.10.2010 08:22

Tak ty podvodníku, kdy konečně prozradíš co to bylo za DDt do té číny - zvané omáčka -nabo co

jindriska jc
pro veny 2 18.10.2010 12:21

Jestli jste pan Vašek, tak Vám řeknu, že se nestydíte, hrát děvčatům na city a v pátek pomlouvat co se dá, abyste náhodou neprohrál, škoda, že jste nevařil v po nebo út, to bysme asi koukali co jste za osobu, takhle velmi slušně, ať to vypadá. Alenka vám cedí houby a vy takové trapné řeči o studené polévce. Sám uvaříte amaróny od číňanů. Škoda, že jste vyhrál.
Radím příštím soutěžícím, kupte hotový dort, hotové jídlo a vyhrajete, hlavně nic a nikoho nekritizujte, ať se na vás nikdo nezlobí.... milý pane Vašku přihlašte se do super-star, tam vám to baštit nebudou, ten váš pěvecký výkon, hrajete po svatbách, hospodách a v prostřenu.... na víc nemáte

Veny
odpoved jindriska 18.10.2010 17:19

pokud chci nekomu neco rict at kladne nebo zaporne tak je slusnost se predstavit!!!!!!!!!!

jindriska jc
pro veny 18.10.2010 22:15

Já jsem myslela, že tu nemusím psát svoji adresu a pochybuji, že mě znáte... omlouvám se jestli jsem se vás dotkla, mě to jenom tak přišlo, já vám totiž fandila, zklamal jste mě

anonym
jindrisko jc. 18.10.2010 22:54

Nepochopila jste jednu věc, sem Vena nepíše, někdo jednoduchý a hloupý se za něho vydává a vy jste mu na to skočila. Pan Václav před časem napsal pár komentářů hlavně děkovných. Jeho styl je inteligentní a určitě se nepodobá tomu čuněti, které se zde za něho vydává.

anonym
Přestala jsem používat svoji 1 17.10.2010 18:10

Přestala jsem používat svoji přezdívku, když jsem zjistila, jak to tady chodí a na nikoho už reagovat nebudu.

18.10
To uděláte dobře. 17.10.2010 18:14

Kdo se bojí, *** v síni. Zřejmě váš případ. Alibisticky se schováváte za anonym, aby vám náhodou někdo nevynadal, to byste nepřežila, že? Někoho napadnete a potom se schováte za anonym. Trapný.

reklama