PO - PÁ v 17:50 na Primě

Václav Bureš

Václav vystudoval hotelovou školu. Pak pracoval jako číšník a provozní, poté jako supervizor call centra a měl také firmu, která se zabývala výrobou a prodejem kosmetiky, později prodejnu se zaměřením na zdravý životní styl.

Chvilku pracoval jako barman a nyní pracuje jako asistent prodeje. Václav pochází z Plané u Mariánských lázní a od 18 let bydlí v Praze. Žije s přítelem a v bytě, kam pozve své hosty, žijí spolu teprve krátce – asi 2 měsíce.

Charakter:

Sám o sobě říká, že je přátelský, společenský a komunikativní člověk. Je perfekcionista a hodně mu záleží na detailech. Má rád rázný přístup k životu a snaží se okamžitě vyřešit každý problém, který nastane. Je velmi tvrdohlavý beran, kterého je těžké přesvědčit, pokud s něčím nesouhlasí.

Zájmy:

Má rád společenské akce, posezení s přáteli, rád si zajde s přáteli na bowling. V letě jezdí na in-line bruslích. Velmi rád vaří a hostí své přátelé a rodinu.

Vztah k vaření:

Vaří rád a často zkouší nové variace a chutě. Vaření ho jednoduše baví, tak je mu jedno, jaké jídlo připravuje, největší odměna pro Václava je, když jsou na stole prázdné talíře.

Chutě:

Má rád skoro vše, není vybíravý.

Nesnáší:

Moc nemusí vývary, protože téměř každý dává do vývaru kostku. Nemá rád dochucovadla a bujony. Nechutnají mu olivy – musí být v jídle dobře zakomponované, nechutná mu chřestová polévka a pečená brokolice.

Motto:

Musíš jít sám.

Očekávání:

Od své rodiny a přátel často slyší chválu na své jídlo, tak je zvědavý, jak bude chutnat jeho hostům. Rád by si odnesl výhru.Pokud by vyhrál, tak by si pořídil permanentku do fitness, zaplatil by si kurz angličtiny a koupil by si novou sedačku.

Vaše názory

11111xxsf
nechápu jak můžete bejt tak 0 05.02.2015 20:20

nechápu jak můžete bejt tak dementní a odsuzovat homosexuály!!!! Jsou to normální lidé jako vy tak si je neberte do huby!!!!

anonymous123
fastfůďák... 0 03.02.2015 20:02

fastfůďák...

fujtajb
buzíci by měli být zalezlí a 2 24.01.2015 22:54

buzíci by měli být zalezlí a ne se těma prasečinama chlubit.k zblití.

Ach jo
Pokud jste si nevšiml/a 24.01.2015 23:21

Pokud jste si nevšiml/a "buzíci" jsou taky normální lidé. Chápu, že někdy je opravdu nevhodné, jak se ukazují veřejnosti, ale na druhou stranu jsou tady ti homosexuálové, kteří jsou slušní svým vystupováním a ani byste to na nich nepoznal/a. Žijeme ve 21. století, proč jsou lidé stále tak homofóbní? I naše děti za námi můžou jeden přijít s tím, že mají partnera stejného pohlaví. ;)

Ach jo
Ano, "buzíci", tedy 28.01.2015 12:55

Ano, "buzíci", tedy homosexuálové, jsou normální lidé stejně jako ostatní. ;)
Nebuďte ta homofóbní.

Mates Liptai
Vaše chování, argumenty, jste 1 24.01.2015 19:25

Vaše chování, argumenty, jste jenom halda hnoje :( Nechápu provozovatlele tohoto webu, že dopustí, aby se tu takhle očerňoval člověk, který za nic nemůže. !!!

heviz
Souhlasím s panem Matesem 24.01.2015 20:27

Souhlasím s panem Matesem L.Soudit lidi jaký sou místo aby jste posuzovali vaření to nechápu.Když Gay posílá peníze na žumrací akce jako pomozte dětem atd tak to nikdo neřeší že peníze poslal gay každý si ty peníze vezme.At si je každý jaký je je to jeho věc a jeho život nikdo za to nemuže jaký je.vy heteráci tohle nikdy nepochopíte a budete tyto lidi odsuzovat jen proto že vy jste jiný.opravdu by tyto komentáře neměli být i tu pitomou soutěž měli zrušit

anickaaaaaaa
Moc milej, sikovnej, peknej, 1 24.01.2015 00:38

Moc milej, sikovnej, peknej, prijemnej kluk !!!! :)

aluškaajaAnonymous
pro hevise.Plně s Vámi 25.01.2015 05:46

pro hevise.Plně s Vámi souhlasím

mahi
vážení soutěžící, máte vůbec 1 23.01.2015 20:21

vážení soutěžící, máte vůbec ponětí o tom, jak dnes fungují školní jídelny? Určitě tady nenajdete hranolky a flákotu masa s kečupem, jak tvrdíte!

reklama