PO - PÁ v 17:50 na Primě

Václav Pechman

Student 4. ročníku sportovního gymnázia bydlí s matkou ve starším rodinném domku v Záběhlicích. Rodiče jsou rozvedení, ale s oběma má vřelý vztah.

Nejvíc času Vaškovi zabírá studium, sport a jeho přítelkyně, s níž chodí do stejné školy. Volný čas tráví převážně pohybem. Nejraději má kolektivní sporty, už několik let hraje florbal za tým Bohemians. Také má rád fotbal, squash, tenis a v zimě lyžování.

Student 4. ročníku sportovního gymnázia bydlí s matkou ve starším rodinném domku v Záběhlicích. Rodiče jsou rozvedení, ale s oběma má vřelý vztah. Nejvíc času Vaškovi zabírá studium, sport a jeho přítelkyně, s níž chodí do stejné školy. Volný čas tráví převážně pohybem. Nejraději má kolektivní sporty, už několik let hraje florbal za tým Bohemians. Také má rád fotbal, squash, tenis a v zimě lyžování.
Charakter: Je aktivní, ambiciózní, společenský a zábavný. Nebojí se nových nápadů a výzev. Stále vyhledává zážitky a rád tráví čas s přáteli. Občas je netrpělivý.
Zájmy: Žije sportem – zejména florbalem. Baví ho i vaření.
Vztah k vaření: Považuje jídlo za nezbytnou součást lidského života, a proto by ho rád povznesl na patřičnou úroveň. 
Chutě: Má rád italskou kuchyni a miluje čokoládu.
Nesnáší: Kopr, čočku a tlusté hovězí maso. Nikdy by nesnědl kočku nebo psa. U stolu neuznává debatu o počasí a trapné ticho. 
Motto: Není důležité dojít do cíle, ale vydat se na cestu.
Očekávání: Výhra, seznámení s novými lidmi a recepty. Chce se předvést.

Charakter:

Je aktivní, ambiciózní, společenský a zábavný. Nebojí se nových nápadů a výzev. Stále vyhledává zážitky a rád tráví čas s přáteli. Občas je netrpělivý.

Zájmy:

Žije sportem – zejména florbalem. Baví ho i vaření.

Vztah k vaření:

Považuje jídlo za nezbytnou součást lidského života, a proto by ho rád povznesl na patřičnou úroveň. 

Chutě:

Má rád italskou kuchyni a miluje čokoládu.

Nesnáší:

Kopr, čočku a tlusté hovězí maso. Nikdy by nesnědl kočku nebo psa. U stolu neuznává debatu o počasí a trapné ticho. 

Motto:

Není důležité dojít do cíle, ale vydat se na cestu.

Očekávání:

Výhra, seznámení s novými lidmi a recepty. Chce se předvést.

 

Vaše názory

čarodějnice
Je to šikovný kluk 0 20.02.2012 10:38

na 18let i s překvapivým rozhledem a jako jediný ustál i kritiku Jaroslavy, což ty ostatní neustály. Líbí se mi chováním i přehledem.

Ej
heh.. nad komentáři některých 0 13.02.2012 20:35

heh.. nad komentáři některých z vás se musím pozastavit. Většina z vás pouze žvaní nesmysly, jak si jenom myslí, že je vtipnej, že jeho vaření nestojí za nic a tak dál, přitom sami nemáte dost odvahy na to, abyste do toho šli sami. Na 18tiletého kluka si myslím, že předvedl nadlidský výkon, většina těch co znám by vám hodili na stůl leda tak mraženou pizzu. Ani nemáte ponětí, jak nervózní člověk před kamerami musí být a já sama ho dost oceňuju za to, že do toho šel. Palec hore Václave :)

gerytana
prostreno 0 13.02.2012 20:19

Je mi lito lidi, kteri nepochopili legraci.Musi byt s nimi strasna nuda.Vaclave, dobryyyyyyyyy

MichaelaB
zabavný, sympatický, ambiciozní :-) 0 13.02.2012 19:33

Vašek šel do Prostřena s tím, že udělá show.Myslím, že se mu to povedlo skvěle.I přes některé negativní odezvy tady v diskuzi, které však pramení pouze z nepochopení Vaškova smyslu pro humor.A kolik osmnáctiletých sportovců by uvařilo víc, než jen špagety s kečupem?Moc by jich,hádám, nebylo.Navíc Vašek je největší sympaták :-)

Jana0 01
Vašík je Vašík 0 13.02.2012 19:31

Lépe mu šly komentáře, jinak pěkné patlando. Vašík se asi směje stále tomu, jaké má velké sebevědomí. To že mu je 18 let nemění nic na faktu, že chtěl ukázat své kuchařské - u m ě n í -. Dámy byly k němu opravdu hodné, jak budou známkovat jídlo, které bude chutné a dobře vypadat, no uvidíme.

liška původní
? 2 13.02.2012 19:25

Tak nevím, jestli to vaření Vašík pojal vážně nebo jako vtip. Ano, podobně si vaří študáci na koleji a samozřejmě jim to chutná. Ale do soutěže? Spolusoutěžící byly k němu velice laskavé. Bylo to tak na 5 bodů Ale jestli to měla být recese, tak bezva)).

lína se přihlásit
re 19:25 13.02.2012 19:33

Taky si myslím,že to byla od něj spíš recese,možná se vsadil?
Na Markíze vaří tento týden hvězdná pěchota,u nás by bylo materiálu(včetně dnešního hostitele):-D

mahu
souhlasím liško, 13.02.2012 21:08

na sotva odrostlé dítě to nebylo špatné, zvládl večeři pro pět lidí. Jeho průpovídky byly příjemnou změnou ve srovnání s komentáři jiných soutěžících, alespoň se bral s odstupem :). Jen to prostě nebylo vůbec zajímavé :((

Marie Bláhová
Opravdu ubohé vaření tak pro 0 13.02.2012 19:16

Opravdu ubohé vaření tak pro školčata...

pejsek
Koukám kolika lidem zde chybí 4 13.02.2012 19:09

Koukám kolika lidem zde chybí smysl pro humor. Tím se vysvětlují příspěvky, ve kterých se jen pomlouvá, haní, kritizuje. Smavý člověk nemá potřebu napadat, urážet, nadávat.
Václav mě pobavil. A kdyby místo kuřecího masa dal jiné, tak bych si s chutí večeři u něj dala. Určitě bych se nenudila a pochutnala bych si.

reklama