PO - PÁ v 17:50 na Primě

Václav Šafránek

Pan Václav je vyučený automechanik, který toho hodně prožil a vystřídal spoustu zaměstnání. Pracoval jako obchodní zástupce, řidič ochranky, bagrista, taxikář, školník a provozoval svou autodopravu.

Momentálně čtvrtým rokem spravuje sportovní halu Bohemians ve Vršovicích. Je dvakrát rozvedený, má tři děti a dnes žije ve 2 + kk své přítelkyně, která bydlí střídavě ve Španělsku a v Praze-Hodkovičkách. Do pořadu se přihlásil, aby trochu představil španělskou kuchyni, kterou si oblíbil. Kdyby si vyvařil nejvíce bodů, zaplatil by dětem letenku do Malagy.

Tento týden to bude jízda. Sushi v alobalu? V listu salátu? V novinách? Už nyní si můžete přečíst, jak bude probíhat celý týden - zde.


Charakter:

Klidný dobrák veselé povahy.

Zájmy:

Sport, cyklistika, cestování.

Vztah k vaření:

Vaří již od dětství, protože ho k tomu život donutil. Nejraději připravuje českou a slovenskou klasiku – svíčkovou, kuře s nádivkou a živáňskou.

Chutě:

Nejvíc si pochutná na svíčkové pečeni s omáčkou, ale není vybíravý.

Nesnáší:

Vnitřnosti a plíčky na smetaně. U stolu mu vadí mlaskání, srkání a krkání.

Motto:

Když nejde o život nebo o zdraví, jde o... Nic.

Očekávání:

Očekává nové zkušenosti a těší se, že bude v televizi.

Historka z vaření:

Když mu manželka poprvé připravovala zajíce, naservírovala ho i s bobky.

Vaše názory

Alena ww
Sympaticky pan. Konecne 0 14.09.2013 23:01

Sympaticky pan. Konecne nekdo, kdo netaktizuje.

ala11
Pán Václav, ste sympatický a 0 13.09.2013 20:17

Pán Václav, ste sympatický a férový človek
a Vaše varenie spĺňalo to, čo sa od tohto programu očakáva:
bolo nápadité, nové a inšpiratívne. Mali ste ale smolu, že Vaši
spolusúťažiaci to jednoducho neboli schopní oceniť,
lebo sa Vám a Vašej kuchyni len zďaleka pozerajú na chrbát... :-)

Karkulín
Václave, jste 3 13.09.2013 18:32

Václave, jste nejsympatičtější z celé skupiny. Umíte se chovat, jste upřímný a uvařil jste spolu s Terkou nejlíp.

Piňakoláda
jo,jo 13.09.2013 19:32

Václave, jste s Lenkou nejsympatičtější osoby týdne.Zabodoval jste, ředitel zeměkoule, to se mi fakt líbí a je to tak.Ať se Vám daří.

Vaše jméno
Je ovšem trochu škoda, že 13.09.2013 19:46

Je ovšem trochu škoda, že paní Lence dal jen 6 bodů a předešlému účastníkovi 8, podle mě mladý pán uvařil o moc hůř než paní Lenka. To je to jediné, co se mi na bodování pana Václava nelíbilo.

dojelas
Souhlasím, 13.09.2013 20:07

Václav je fajn chlap.

Majka babrlinka
Pane Václave, 1 13.09.2013 18:30

díky za komentáře k jídlům, které naštěstí postrádaly závist a byly jediné příjemné v tomto díle. Abych byla spravedlivá i Tereza občas komentovala nezaujatě.

Bnonymous
Pan Václav 16.09.2013 11:22

byl celý týden jediný objektivní, jeho připomínky byly věcné, žádné porýpávání. Tereza naopak naprosto neobjektivní, hodnotila podle toho co ona jí a co ne (toho byla většina). A v pátek si mohla odpustit tu hloupou poznámku, že Lenka ví jak připravit sushi, protože ho viděla u ní...

Dvůr Králové nad Labem
Obě dámy 4 12.09.2013 19:58

se mohou za své znalosti stydět. Podle Terezy gazpacho je "nějaké carpaco", podle Mirky paella bylo jako rizoto. Takové nemají v pořadu o vaření co dělat. Opět se potvrzuje, když někdo uvaří něco, co nevaří skoro všichni, něco originálního, tak to ostatní sepsují, podhodnotí. Václav vařil perfektně, všechno co měl na menu bych u něho ráda ochutnala. Se sushi byl problém, v řadě míst se řasa nesežene, nenašla by své zákazníky. Myslím, že to bral jako recesi.

Brouk Pytlík
Vašek jede ! Je to sympaťák a 13.09.2013 10:00

Vašek jede ! Je to sympaťák a recesista. Fakt se mi líbí a dala bych si jeho meníčko , i když samozřejmě nebylo dokonalé - ale kdo ho má, že ? S absencí řasy v obchodě si poradil vtipně. Zaimprovizoval a docela mu to vyšlo - dlužno říct, že by se těm gurmetským ignorantům ( vyjma Terezky) nezavděčil,ani kdyby to vyrobil ze šunky od kosti . Takže u mě dobrý, Vašku :-)

reklama