PO - PÁ v 17:50 na Primě

Valérie Zawadská

Narodila se ve Šternberku na Moravě v roce 1958 ve znamení Panny jako druhá dcera rodičů pracujících v zemědělství. Již na základní škole začala recitovat a navštěvovat taneční, pěvecký a divadelní kroužky, vyhrávala umělecké soutěže.

Po absolvování pražské DAMU následovalo čtyřleté angažmá v Západočeském divadle v Chebu, pak hrála do roku 1993 v Městských divadlech pražských a od té doby je na volné noze. Objevila se v mnoha inscenacích, filmech (Rozpuštěný a vypuštěný, Snowboarďáci), seriálech (Dobrodružství kriminalistiky, Četnické humoresky, Rodinná pouta). Několikrát získala nejvyšší ocenění za dabing, jemuž se léta úspěšně a intenzivně věnuje. Jejím životním partnerem je muzikant Roman "Krokus" Kříž, v roce 1995 se jí narodil syn Jan a o tři roky později Roman. Volný čas ráda tráví na jihočeské chalupě, kam už pozvala diváky v rámci pořadu Česko na talíři.

Charakter:

Jako správná Panna je prý pořádkumilovná, ráda nachází věci na svém místě, když se k něčemu rozhodne, tak si za tím stojí, a konečně se nebojí říkat pravdu.

Koníčky:

Spánek, knihy, rodina, divadlo.

Vztah k vaření:

Kladný, velmi kladný, ještě raději ale peče.

Chutě:

Sní téměř vše…

Nesnáší:

Kvasnicovou pomazánku, kterou jí nutili ve škole. Nepozřela by žábu, hada nebo opičí mozeček. Kvůli slinivce nemůže jídla moc tučná ani kořeněná. Nemá ráda, když někdo odchází od stolu, mlaská nebo drobí.

Motto:

1. Všechno je otázka vnitřního rozhodnutí. 2. Na každou svini se někde vaří voda.

Očekávání:

Zábava a poznání nových receptů.

 Ve středu 8.8. v 18:00 uvaří Filip Valenta. 

       

 

 

 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Idol Báry Nesvadbové

 

VIDEO: Zábava

 

VIDEO: Hezky se v tom hrabe

 

Vaše názory

....
Jednoduchost lidí kteří se 0 22.08.2012 21:57

Jednoduchost lidí kteří se člověka co nejí maso vyplávají CO to teda jí??? mě nikdy nepřestane rozčilovat. Jak kdyby člověk jedl jen maso. Je to omezenost, neznalost spousty surovin. Však ono lidem snad jednou dojde, že cpát se masem od rána do večera není to nejzdravější

Hastrman tatrman
byla jste skvělá, vaříte 1 19.08.2012 17:09

byla jste skvělá, vaříte dobře, jste prima paní a určitě i fajn máma! A na nějaký legíny s.re Bílej Tesák, mějte se moc fajn!

anonym
Možná jste fajn máma, ale 19.08.2012 19:20

Možná jste fajn máma, ale nejste fajn člověk, to teda vůbec ne. Přijdete mi zlá a pro své kolegy je možná vaše společnost nepříjemná. Možná neví chudáci, čeho se od vás dočkaji. Takový na mě děláte dojem.

Peťa Vařič
Údolí sviní 0 18.08.2012 23:16

Tak bych nazval ty jedovatý báby, co tady plivou jed na Valerii Zawadskou. Napsal jsem báby a vůbec mne nezajímá, jestli jsou mladé či staré. Dámy jste odporné!!! Jestli tohle je fans Báry, tak nevím jestli jí nějask prospívají? Bára mi nevadí. Valérie je přirozená a na nic si nehraje. To Hrubeška...to je ......

Anonymous Já
Milá paní Valerie , V neděli 0 13.08.2012 13:52

Milá paní Valerie ,
V neděli jsem dělala Váš mrkvový dezert byl úžasný. Díky!

TIKTAK
Valerie a její týden divů. 1 12.08.2012 17:00

Paní Valerie, dala jste nám nahlédnout na sebe tak, jak se to dosud nikdo jiný ze známých osobností neodvážil. Jste silný a sebe si vědomý člověk, opravdová Valerie. Přeji Vám a všem blízkým hodně zdraví, štěstí a lásky. A dobré lidi kolem sebe. A ať Vám splní to, co si sama nejvíc přejete. Jde jen o vnitřní rozhodnutí .-)

anonym
no ale někdo přece jen 12.08.2012 18:23

no ale někdo přece jen rozhodoval za druhého

anonymousek
Naprosto strašná ženská, 1 11.08.2012 18:54

Naprosto strašná ženská, neupravená v hadrech, naprosto příšerně uvařila a motto č.2, které si dala do vizitky, tak to je teda nářez. Bože ta má ale žaludek.

kamila kx
Zawadská je nepříjemná 11.08.2012 19:58

osoba,nešikovná kuchařka.Šmudla

Lenka F.
Tak co slepičky z fan-clubu Nesvadbovky? 0 11.08.2012 15:39

Nadávají Vám dneska moc? Nic zi z nich nedělejte. Oni nejsou zlé - jenom jednoduché jako jejich idol. Mějte se hezky.

reklama