PO - PÁ v 17:50 na Primě

Věra Colbecková

REPRÍZA POŘADU: vystudovaná ekonomka je dvakrát rozvedená a má dva syny. Dnes žije sama ve Vysočanech, společnost jí dělá jen tříletá labradorka Zoe.

Přihlásila se, protože se jí pořad Prostřeno! líbí. Je temperamentní a nebojácná. Pokud by Věra vyhrála, peníze by použila na cestu za mámou do Austrálie.

REPRÍZA POŘADU:

 

Charakter:

Společenská, temperamentní, aktivní, šikovná, upřímná, empatická a ochotná.

Zájmy:

Hudba, kreslení, vaření, luštění sudoku, cestování, astrologie, ruční práce (šití, pletení, vyšívání).

Vztah k vaření:

Vaří ráda, když na to má čas.

Chutě:

Nejraději má vepřo-knedlo-zelo, jinak není vybíravá.

Nesnáší:

Tlusté a nedovařené maso, některé vnitřnosti, ústřice. U jídla jí vadí tělesné pachy a stůl příliš blízko toalety. Špína, když jí někdo sahá na jídlo, mlaskání a prskání.

Motto:

Vždy mít svobodu být sama sebou.

Očekávání:

Těší se na dobrou zábavu a partu příjemných lidí.

Historka z vaření:

Na Valentýna 1998 jí manžel propálil pracovní desku v kuchyni. Nejprve byl naštvaný, ale poté jí koupil novou kuchyň.

Vaše názory

Anonym
Mrzí mne, že většina 0 14.09.2015 22:49

Mrzí mne, že většina diskutujících není schopna rozpoznat u paní Věry psychické problémy a mylně je zaměňuje za povahové vlastnosti.

Gabbinaaa
Paní mi byla do posledního 0 20.08.2015 16:58

Paní mi byla do posledního večera sympatická Sice celý týden rýpala a vyprávěla, jak by to jídlo ona připravila správně, ale nakonec v bodování dávala body přiměřeně. Nicméně svůj večer absolutně nezvládla, hosté se sice nezachovali nejlépe, ale ani nejhůře. Navíc vzhledem k tomu, co paní Věra předvedla se není čemu divit. Škoda, že nepřiznala vlastní chyby. Jinak si myslím, že její menu by mohlo být velmi dobré a výtězné, kdyby to stihla a měla vše připravené, protože bylo zajímavé a netradiční

Irmina
Takhle to dopadá, když si 0 19.08.2015 12:49

Takhle to dopadá, když si někdo hraje na něco,co ve skutečnosti není. Navenek ušlechtilá dáma, uvnitř obyčejná,hysterická baba v utahané zástěře bez špetky respektu k ostatním soutěžícím. Jo, jo. Takhle už to dneska bývá.

Lucieeeeee
Větší krávu jsem dlouho 0 18.08.2015 17:20

Větší krávu jsem dlouho neviděla!

Anonym
rekla bych ,ze pani je 0 18.08.2015 12:06

rekla bych ,ze pani je teoretik ve vareni ,kouka na porady zahranicni tohohle typu ,ale proste na to nema. co se tyka lidske stranky ,no tak ta je hrozna .sebestredni,namyslena ,sobecka proste same spatne vlastnosti

DašaSk.
Paní Věra je nepříjemná, 0 18.08.2015 09:50

Paní Věra je nepříjemná, sebestředná osoba, ale je mi to fuk - já s ní nebydlím. Spíš by mě zajímalo, kde se berou u receptů soutěžících fotky pokrmů, když třeba fondue Věra vůbec nepřipravila?!?

Alcaaa
Nevěřím, že by někdo mohl být 0 18.08.2015 08:12

Nevěřím, že by někdo mohl být až takto hloupý. Paní Věra zřejmě skutečně bude "výtvor" tvůrců Prostřena, což je pro mě zklamáním.

Vlasta1111
Je co je jí závidět třeba 0 17.08.2015 15:28

Je co je jí závidět třeba rychlost, organizaci práce, tolerantnost. Ona nemůže za to že se narodila hyperaktivní.

tummy
Je jasné,že Prima pověří 0 17.08.2015 11:57

Je jasné,že Prima pověří někoho být hulvátem.To byl patrně tlustý David,ale přesto poslední soutěžící Věra mu vlastní neschopností prostě UKRADLA SHOW!A samolibý namachrovanec jen zíral... No a k Věře-no comment.

Anonym
Už chápu, proč paní Věra nemá 0 15.08.2015 21:23

Už chápu, proč paní Věra nemá žádné přátele. Hrůza a děs, afektovaná stará baba a ještě arogantní a sprostá, potěš koště.

reklama