PO - PÁ v 17:50 na Primě

Verča+Jarda

Jaromír vystudoval střední průmyslovou školu elektrotechnickou a MBA v oboru strategického řízení. Pracuje jako konzultant v oblasti IT. Veronika vystudovala inženýrské studium v oboru ekonomie na Karlově univerzitě. Pracuje jako daňový poradce.

Jaromír má celkem 5 dětí, 2 děti má s manželkou Veronikou. Jaromír se narodil v Pardubicích a Veronika v Kolíně. Žijí spolu od roku 2012. Přihlásili se náhodou a šlo o chvilkový nápad. Oba rádi vaří a experimentují v kuchyni. Nápad vzešel asi od Jaromíra, který vyplnil přihlášku.

Charakter:

Jaromír sám o sobě říká, že je rodinný typ, extrovert, klidný a přátelský. Veronika sama sebe popisovat nechce.

Zájmy:

Jaromír má rád děti, lyžování, cestování a automobily. Veroniku baví fotografie, ráda si zajde na masáž nebo zahrát squash. Má ráda lyžování a plavání.

Vztah k vaření:

K vaření mají velmi kladný vztah. Společně vaří již od začátku jejich známosti. Jaromír vaří od 15 let a Veronika začala s vařením v 18 letech.Rádi připravují českou a italskou kuchyni a maso na různé způsoby.

Chutě:

Mají rádi českou a italskou kuchyni.Jaromír má rád více jídel, ale nejoblíbenější je asi vepřový řízek. Veronika má nejraději hovězí maso a koprovou omáčku, kterou vaří Jaromír.

Nesnáší:

Jaromír nejí rajčata. Veronika nejí mořské plody,sushi a nikdy by nesnědla vařená vajíčka.

Motto:

V životě se Jaromír řídí heslem: Nedávat si motto. Veronika: Nevzdávat se!

Očekávání:

Doufají ve vítězství, těší se na nové zážitky a zkušenosti s televizním natáčením. Pokud by vyhráli, jeli by na dovolenou.

reklama