PO - PÁ v 17:50 na Primě

Veronika Fiedlerová

Půvabná blonďatá Veronika studuje na osmiletém gymnáziu v Pardubicích. Zatím pracovala pouze na studentských brigádách jako baristka.

Žije s rodiči a dvěma mladšími sourozenci v hezkém rekonstruovaném domku. Domácí klid prý narušují pouze války, které vede se sourozenci. Doma mají spoustu věcí k pobavení ve volném čase. Chtěla by vystudovat medicínu, nejlépe zubařinu. Kdyby vyhrála, koupila by si fotoaparát.

Charakter:

Je inteligentní, klidná, zásadová, upřímná, optimistická a cílevědomá. 

Zájmy:

Středa – Veronika Fiedlerová (17)
Půvabná blonďatá Veronika studuje na osmiletém gymnáziu v Pardubicích. Zatím pracovala pouze na studentských brigádách jako baristka. Žije s rodiči a dvěma mladšími sourozenci v hezkém rekonstruovaném domku. Domácí klid prý narušují pouze války, které vede se sourozenci. Doma mají spoustu věcí k pobavení ve volném čase. Chtěla by vystudovat medicínu, nejlépe zubařinu. Kdyby vyhrála, koupila by si fotoaparát.
Charakter: Je inteligentní, klidná, zásadová, upřímná, optimistická a cílevědomá. 
Zájmy: Oblíbila si tenis, procházky se psem, hudbu, hru na klavír a klávesy, jídlo a vaření.
Vztah k vaření: Vaří ráda, od dětství se motala mamince v kuchyni. V pubertě začala sbírat recepty a často maminku u plotny zastupovala. 
Chutě: Jí téměř vše, má ráda vývary a saláty.
Nesnáší: Dršťkovou polévku, mléčné a rybí polévky, syrovou cibuli, aspiky a produkty ze zabijačky. Špinavé nádobí na stole.
Motto: Není ostuda upadnout, ale zůstat ležet!

Očekávání: Do pořadu se přihlásila, protože ji baví vařit a zkoušet nové recepty. Ráda pozná nové lidi se stejným koníčkem a oživí svůj poměrně stereotypní denní režim pěti příjemnými večery.

Charakter:

 

Zájmy:

Oblíbila si tenis, procházky se psem, hudbu, hru na klavír a klávesy, jídlo a vaření.

Vztah k vaření:

Vaří ráda, od dětství se motala mamince v kuchyni. V pubertě začala sbírat recepty a často maminku u plotny zastupovala. 

Chutě:

Jí téměř vše, má ráda vývary a saláty.

Nesnáší:

Dršťkovou polévku, mléčné a rybí polévky, syrovou cibuli, aspiky a produkty ze zabijačky. Špinavé nádobí na stole.

Motto:

Není ostuda upadnout, ale zůstat ležet!

Očekávání:

Do pořadu se přihlásila, protože ji baví vařit a zkoušet nové recepty. Ráda pozná nové lidi se stejným koníčkem a oživí svůj poměrně stereotypní denní režim pěti příjemnými večery.

 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Kydaneček na talíři

 

VIDEO: Přesolená omáčka

 

VIDEO: Robot stávkuje

 

VIDEO: Pyré

 

VIDEO: Zábava

 

Vaše názory

Johnny
OBROVSKÁ CHVÁLA 0 04.03.2012 00:14

Milá Verčo,
jsem o pár let starší než ty a z mých vrstevníků, resp. ze slečen, které znám (znám jich btw hodně), by málokterá dokázala uvařit to, co ty. To, že Ti je jen 17, Ti můžou mnozí závidět, a pokládat za důvod Tvé výhry, ALE proč by pak Verče dávali tolik bodů??? Ja nad míru jasné, že jsi měla plné právo vyhrát.

Smekám a doufám, že si foťák řádně užiješ a zubařinu levou zadní zvládneš :D!!

LenkaN
Verunko obdiv :) 0 01.03.2012 22:57

Kdo z vás v 17letech uměl vařit? Já tedy nee a ani mě vaření nezajímalo. Myslím, že si výhru právem zasloužíte! Před kameru a rejpaly co zde píšou bych se neodvážila ani ve svých 34letech. Poklona Verunko!!! Ať se Vám daří v životě :)

Helík
Tohle fakt nepochopím 0 29.02.2012 18:07

Nechápu lidi, kteří tady všichni jen drbou. Opravdu bych někdy chtěla vidět je, jak v 17 letech seberou odvahu vařit pomalu
před celý národem ! Soutěž není o tom z jakých surovin kdo vaří- zda bio, nebo z plechovek atd..... Soutěž je o tom jak se to jídlo podá, a jak komu chutná. Všichni jí dali vysoké hodnocení,protože jim chutnalo, tak co tu furt řešíte. Nikde vás nenutí, aby jste její jídla vařili :-)

Nobody Cares
Vážení diváci, nevím, jestli 1 28.02.2012 21:07

Vážení diváci,

nevím, jestli jste si vůbec uvědomili, že ta slečna je ve svém věku duševně mnohokrát vyspělejší, než vy ostatní, dejme tomu odborníci. Poslouchali jste ji vůbec? Má daleko více dospělejších myšlenek, než se vůbec dočtu v zde diskuzi. Přečetli jste si její motto pouhých pár řádků výše? A přečetli jste si motta ostatních? Veronika může být pyšná na to, jak se s večerem vypořádala.

Nobody Cares
A pokud tohle bude číst, tak 28.02.2012 21:08

A pokud tohle bude číst, tak jí přeji, ať jde stále za svým cílem a ať zůstane stále taková, jakou jsem ji měl možnost během půlhodiny poznat. Český národ potřebuje víc takových lidí, protože těch, co si nechá utíkat život před očima, tady už máme dost. A vy ostatní, běžte si místo zběsilého řešení svých žabomyších problémů raději prolistovat Pravidla českého pravopisu.

marta987
už tady dlouho nerýpal 1 28.02.2012 11:40

už tady dlouho nerýpal anonym, že jsme tlusté zákeřné a škaredé. Že by uš konečně ležel na psichině

anonym
Pkud chtete něco komentovat 28.02.2012 18:41

Pkud chtete něco komentovat tak se alespoň naučte psát správně česky.

leeloo2
No teda!!!! Klobouk dolů, to 0 27.02.2012 15:58

No teda!!!! Klobouk dolů, to já ve tvém věku uměla prdlajs. Rozhodně jsi si výhru zasloužila.

Janek2
Veroniko, jste šikovná 2 26.02.2012 10:50

Veroniko, jste šikovná inteligentní mladá dáma, uvařila jste výborně, chovala jste se přátelsky a výhru jste si stoprocentně zasloužila. Ať Vám vyjdou Vaše plány studijní a přeji hodně štěstí v osobním životě.

anonym
v 17 letech vaří kdekdo,tak 26.02.2012 16:58

nevím co se tady kácíte obdivem.Salátové lístky si koupila a ani nemyla ,rozpustila masox,na olej hodila flákotu a ušlehala šlehačku.Toť vše.

reklama