PO - PÁ v 17:50 na Primě

Veronika Francová

Veronika se vyučila jako kadeřnice. Nyní mají společně s přítelem malý bar v Olomouci, kde pracuje. S přítelem žije již 15 let. Společně mají dceru Karolínu, které je 7 let. Veronika pozve své hosty do nového moderního domu, který si postavila a který si zařizuje.

Do pořadu ji přihlásil její přítel a kamarád. Přítel si myslí, že umí dobře vařit a připravit pěkný večer pro své hosty. Pokud vyhraje, tak si s rodinou dopřejí dovolenou na horách.

Charakter:

Sama o sobě říká, že je společenská, tolerantní a snaží se být své dceři dobrou mámou.

Zájmy:

Ráda v létě pracuje na zahradě a pěstuje květiny. V zimě jezdí s rodinou lyžovat.

Vztah k vaření:

Vaření je jeden z jejích koníčků a baví ji.Vaří ráda vše a často v kuchyni experimentuje. V létě ráda s rodinou griluje na zahradě.

Chutě:

Má ráda vše. Většinou jí to, co pro ni doma zbyde. Nejraději má krevety na grilu.

Nesnáší:

Nejí rajskou omáčkou s plněným paprikovým luskem a zabíjačkové produkty. Nikdy by nesnědla ovar, mozeček a dršťky.U stolu jí vadí srkání.

Motto:

Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř.

Očekávání:

Těší se na dobrou zábavu a skvělé jídlo.

Vaše názory

Anonymousínek
Díl s paní Veronikou byl 0 02.03.2015 16:04

Díl s paní Veronikou byl jedním z nejpodařenějších a nejpříjemnějších, které jsem zatím viděla.Přesně tak to má vypadat.Milá, kultivovaná hostitelka, která umí vařit, krásné prostředí, prostě zážitek. Ale,tohle se asi neodpouští.:)Závist cákala přes obrazovku až do obýváku.Kromě pátečního soutěžícího, to byl sympatický chlap.Ale paní Veronika byla nejlepší.

anos
Jo závist to je věc ,to je 0 27.02.2015 19:02

Jo závist to je věc ,to je hned na těch lidech vidět jak je to žere.A pak ty blbý žvásty že by takhle nemohli žít atd.Paní Veroniko jste hrozně příjemná, taky jsem vám tu výhru moc přála ,ale bohužel.Ale vy si z toho určitě nic neděláte.

Antonín & Martin
Paní Veroniko, upřímně, pro 0 25.02.2015 22:50

Paní Veroniko, upřímně, pro nás jste vyhrála právě Vy! Nejen za to že jste jako jediná soutěžící měla vkus na menu, ale především za to že na Vás bylo vidět že to děláte skutečně dobře, baví Vás to a děláte to s láskou.

Monyka
Dobrý den. Fandila jsem Vám. 1 24.02.2015 10:59

Dobrý den. Fandila jsem Vám. U Vás by mi chutnalo :-) Bohužel, český národ zná pouze guláš a karbanátky. Máte krásný dům a jste pracovitá. Úspěch se v ČR neodpouští. Hned za to člověka odsoudí...závist je česká vlastnost.

mostecky
Ano Verunko jste skvělá,ale . 24.02.2015 17:12

Ano Verunko jste skvělá,ale . . . dovolila jste si mít pěkný dům,jste pracovitá, normální a dokonce se provokativně příjemně usmíváte. To ty hlupáky musí strašně ničit.
Jste SKVĚLÁ a jste naše !

To byl luxus
Přesně takhle by to mělo v 0 23.02.2015 20:15

Přesně takhle by to mělo v Prostřenu vypadat. Přinést něco nového. Já i moje máma jsme vám moc fandily. Bohužel jste měla tu smůlu, že ostatní vám hrozně záviděli(až na pana Jiřího)..o Petrovi nemá cenu ani mluvit a paní Lucie, čeká další dítě a peníze by se jí hodili,velmi vám záviděla..Sečteno a podtrženo,jste krásná,milá,šikovná,sympatická a velmi pracovitá..co víc byste mohla v životě chtít...vše co máte,jste si vydřela a zasloužíte si to,to bohužel závistivci nikdy nepochopí

AnonymMilena
Paní Veroniko pro nás jste 0 23.02.2015 16:06

Paní Veroniko pro nás jste byla jasná favoritka a jednička v kuchyni

Klarka1154
Nejlepe uvarila a pohostila, 0 23.02.2015 11:51

Nejlepe uvarila a pohostila, bohuzel ceska vlastnost ZAVIST se silne projevila az na pana Jiriho.

Asha
Konečně někdo, kdo umí vařit 0 22.02.2015 20:46

Konečně někdo, kdo umí vařit a hostit. Pro mně rozhodně vítězka! Kdyby pro mne někdo připravil takový večer, skáču radostí do stropu a naprosto nezávistivě dávám deset bodů. Ovšem závist a touha vyhrát za každou cenu se u ostatních projevily...

Bobiinkaa1
Veroniko,bohužel pro Vás jsme 0 22.02.2015 16:44

Veroniko,bohužel pro Vás jsme jen národ křupanů. Vy jediná jste si zaslužila VYHRÁT.Jste super ženská a přeji Vám hodně úspěchů v životě.

reklama