PO - PÁ v 17:50 na Primě

Veronika Koudelková

Prostřeno IV - 31.8. 2011 - Veronika Koudelková Foto: Prostřeno IV - 31.8. 2011 - Veronika KoudelkováFoto: Prima

Vysoká blondýna pracuje jako městská strážnice na Praze 1. Bydlí v bytě 1 + 1 ve strahovské vile se zahradou. Vystudovala střední školu s maturitou.

Chová dvě kočky a ráda vaří, proto se přihlásila do pořadu Prostřeno! Kdyby si vyvařila výhru, peníze by přidala k úsporám a pořídila by si novou kuchyň.

Charakter:

Upovídaná, přímá, sebevědomá, racionální.

Zájmy:

Zahrada, kočky, sport, četba.

Vztah k vaření:

Kladný, vaří ráda a hodně často.

Chutě:

Pokud jde o dobré jídlo, sní skoro vše.

Nesnáší:

Plesnivé sýry a dary moře, nemusí ryby a nesnáší nimrání u stolu.

Motto:

Když nevím, tak se zeptám.

Očekávání:

V soutěži nehledá přátele na celý život. Chce poznat jak vaří ostatní a co řeknou na její večeři moc neřeší.

Vaše názory

divak1
paní policistka nechápe vtip 3 28.05.2012 10:04

Viděla jsem zatím jen první díl s Dominikem, ale tahle paní hned zaujala. Jak všechno bere vážně, vadí jí tohle a tamto. Na kolejích se jí nelíbí, na studentském pokoji by nemohla bydlet, všechno je strašný, jídlo je strašný.. nepoznala srandu, vtip. Co mají dělat všichni studenti VŠ bydlící na kolejích? To raději nemají studovat? Protože kdo má takhle otřesné životní podmínky snést a jíst delikatesy na způsob chleba s máslem a salámem. Byl to žert a paní policajtka ho jaksi nepochopila :) ;)

divak1
Tak už jsem shlédla i 30.05.2012 09:46

Tak už jsem shlédla i Veroničino vaření a podle mého se V. chová úplně normálně, není to flegmatik, je spíš cholerik. Nicméně celá parta mi připadá v pohodě, takže nechápu tu kritiku tady. V. nestíhala, tak z toho byla krapet nervózní. Jediné, co bych jí vytkla je to, že neřekla hostům předem, ať se velmi dobře obléknou na ven, resp. že nepřesunula večeři dovnitř. Protože nechat hosty vymrznout, to není rozumný nápad.. Nejen že to zkazí večer i bodování, ale fakt to můžou zdravotně odskákat..

AN
nekdo na to nema nervy 30.05.2012 09:54

jiste, on chlapec ale zase nepochopil a odsoudil jeji vtip (kdyz varila ona) - a dost se po ni pak vozil. takze to chce radsi nejprv videt cely tyden a pak delat zavery... jinak Prosreno! je o nobl stravovani, takze mozna mohl pockat az bude mit sve bydleni a neztrapnovat.

Elšiška
Veronika je důkazem toho, že 31.05.2012 10:35

Veronika je důkazem toho, že někteří zdůrazňuji někteří policisté nemají mozek... hlavně, že je nepříjemná jak...

anonym
chtěla jsem se zeptat zda 0 17.10.2011 16:50

chtěla jsem se zeptat zda někdo nevíte kde by se dala sehnat hra Otázky a odpovědi, kterou zvolila paní Veronika jako zábavu. Děkuji.

Paila
nic moc 2 04.10.2011 10:05

Paní Veronika mi jako hostitelka nebyla příjemná. Menu bylo sice celkem dobré. Pro hosty si připravila deky a příjemnou zábavu, ale jinak se chovala, tak že ji ostatní otravují a překáží a to by jako hostitelka opravdu neměla.

divak1
Její menu bylo naprosto 28.05.2012 19:13

Její menu bylo naprosto jednoduché a nenáročné, asi tak stejně jako to Dominikovo. Fláknout maso na gril není umění a Caprese by taky zvládlo dítě. Jinak souhlas.

AN
menu 30.05.2012 09:57

nejde o upravu?? copak musi clovek varit "narocna" jidla?? navic podle kazdeho je narocne neco jineho. a chapu, ze ji ty kecy ostatnich, primarne studentika Falesnika rozhidily, me by to taky vytocilo - zvlast kdyz on "uvaril" neco tak priserneho a bevzhledneho!

Justify
Tricko 0 30.09.2011 16:38

Sorry za off topic, ale chtela bych se zeptat verci nebo kohokoliv, kde se da sehnat super tricko s logem konce vysilani...diky moc

Hercules
Menu samo o sobě nebylo 3 19.09.2011 22:21

Menu samo o sobě nebylo špatně sestavené, ani si nemyslím, že by nebylo chutné. Největší chybou zřejmě bylo grilování v chladném počasí, soutěžící mohli dost prochladnout.

Veronika je asi cholerik, ale, kdo vydrží s Falešníkem bez toho, aby bouchl jako kamna a vychrlil saze, to je u Boha.

Pokud je někdo upřímný tím způsobem, že si nebere servítky a pro nějakou tu vulgaritku nejde daleko, mnoho přátel si tím nezíská, spíš si nadělá kupu nepřátel. Je to osobní rozhodnutí každého z nás, jakou cestou se vydáme. Veronika si svou cestu zvolila, budiž jí to přáno a snad jí to učiní šťastnou.

reklama